Styropian grafitowy Austrotherm EPS FASSADA PREMIUM REFLEX

Styropian grafitowy Austrotherm EPS FASSADA PREMIUM REFLEX do elewacji


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła: λD≤0,031 W/mK
Wytrzymałość na rozciąganie do powierzchni czołowych: TR≥100 kPa
Minimalna waga wyrobu: 13,5 kg/m3
Uwaga!Jeżeli cena styropianu cię nie satysfakcjonuje, otrzymałeś korzystniejszą ofertę, prosimy o kontakt.
62.19zł (w tym 23%)
VAT: 11.63zł
Cena za m3 ~ 207.30zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 30m3 (dla tego produktu będzie to 100 opakowań). W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami telefonicznie.

Oblicz ilość paczek
op.

Bazą do Austrotherm EPS FASSADA PREMIUM REFLEX jest Austrotherm EPS FASADA PREMIUM 031 na który została naniesiona powłoka refleksyjna, która niweluje problemy związane z stosowaniem styropianu grafitowego w słoneczne dni.. Kto pracował styropianem wie ,że Austrotherm to najlepsza jakość. Lambda 031 jest najniższym parametrem dla produktów styropian grafitowy na elewację (są wyjątki jak na przykład Styropmin Passive PRO 30 eps 80). Co do jakości to jak sama nazwa wskazuje jest to produkt premium, twardy, mocny styropian eps 031. Jeśli zastosujemy styropian fasada 031 (o odpowiedniej grubości), możemy zachować normy budownictwa energooszczędnego.

Austrotherm jest jednym z największych producentów w kraju. Marka ta jest wyróżniana w kategoriach Top Marka, Super Marka, Laur konsumenta. Diament Forbes i wieloma innymi na terytorium kraju i europy.   

Cena styropianu Austrotherm EPS FASADA PREMIUM REFLEX może jest wyższa, gdy porównujemy ją z konkurencyjną ofertą z grupy styropian na fasadę 031 . Dostajemy jednak za to najlepszy produkt z tej kategorii. 

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie. 

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety.

Ze styropianem Austrotherm możesz zamówić inne produkty do ociepleń np siatka podtynkowa , piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy .


Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:

Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię