1. Podane ceny dotyczą zamówień min. 30m3 styropianu od danego producenta, w przypadku Yetico  min. 15m3 ,zawierają transport na adres inwestycji wskazany w zamówieniu, możliwość odbioru osobistego z ul. Szkolna 11, 62-300 Września  lub możliwość odbioru osobistego z fabryki.

2. Po złożeniu zamówienia (zamawianie)  na podany w formularzu zamówienia adres email przyjdzie do Ciebie potwierdzenie z prośbą o kontakt w celu potwierdzenia zamówienia. Prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach od 7 - 17,sobota 8-13. Sprawdzimy razem poprawność zamówienia. Następnie na email otrzymasz fakturę pro forma,na jej podstawie proszę dokonać wpłaty. Zamówienie styropianu jest realizowane po opłaceniu faktury pro forma i zaksięgowaniu środków.   

3.Można również opłacić zamówienie w bramce płatniczej imoje. Obsługiwanej przez ING. Wybierając w menu  Płatność  opcję - iMoje - Szybkie płatności internetowe Zapłać przelewem online przez  imoje w momencie składania- . Wybierając tą opcję zostanie doliczona kwota w wysokości 1,1% wartości zamówienia za koszt transakcji. Potwierdzenie o otrzymaniu wpłaty otrzymasz na podany w formularzu zamówienia adres email. Po potwierdzeniu zamówienia zostanie niezwłoczne realizowane.

4. Zamówienie systemu dociepleń i chemii budowlanej przy wyborze płatności przy odbiorze lub imoje jest realizowane następnego dnia roboczego od otrzymania zamówienia. W przypadku zamówienia całego systemu staramy się z tobą uzgodnić termin dostaw tak, żeby było najkorzystniej. Cały system ze styropianem to około 3-4 dostaw.

5.Czas dostawy styropianu wynosi około 7 dni,często też od 1 do 3 dni) Jeżeli czas dostawy będzie dłuższy zostaniesz o tym poinformowany przy składaniu zamówienia, dzień przed dostawą kontaktuje się z Tobą logistyka producenta.

6.Po dostawie otrzymasz fakturę Vat na podany w formularzu zamówienia adres email.

6.Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, potrzebujesz porady zapraszamy do kontaktu