Styropian Genderka

Genderka firma z niedźwiedziem w logo. Z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży produkcji styropianu. Zajmuje jedno z czołowych miejsc wśród polskich producentów. Jest to możliwe dzięki konsekwencji w działaniu i postawieniu przede wszystkim na jakość. Początki przedsiębiorstwa sięgają 1989 roku i jest to do dzisiaj w 100% polska firma. Markę stworzył od podstaw Pan Jacek Genderka. Na swojej pasji do budownictwa i posiadanej wiedzy stworzył firmę kojarzoną z solidnością i rzetelnością .

Dlaczego warto wybrać styropian Genderka?

Styropian Genderka jest wybierany bardzo często przez polskich inwestorów. Dzieje się tak dlatego, że produkt ten zapewnia spełnienie najnowszych standardów. Norm jakościowych przy nadal korzystnej cenie. Wybierając styropian Genderka Bydgoszcz, masz pewność, że Twoja inwestycja przyniesie realne oszczędności. Na kosztach ogrzewania, a włożona w to praca nie pójdzie na marne.

Firma Genderka w liczbach przedstawia się następująco:

- 5 fabryk styropianu w kraju,

- 1 zakład produkcyjny w Rumunii,

- 1 milion metrów sześciennych rocznej produkcji styropianu,

- 7  przedstawicieli handlowych w terenie,

- 60 zestawów do przewozu styropianu,

- 5 specjalistycznych, aut do przewozu surowca,

- 200 osób zatrudnionych przez producenta,

Liczby te mówią same za siebie i dają obraz firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej i ekonomicznej. Warto także wspomnieć, że zakłady i oddziały tego producenta. Genderka Bydgoszcz, Genderka Wschowa, Genderka Ostrów Mazowiecka, Genderka Oświęcim, Genderka Kielce. Są nastawione na jeden podstawowy cel. Jakim jest ciągły rozwój, a także zapewnienie satysfakcji klienta z zakupionych produktów. 

Styropian Genderka opinie.

» Czytaj więcej