Styropian grafitowy podłogowy

Nasz asortyment obejmuje styropian grafitowy dach-podłoga od renomowanych producentów, takich jak Arsanit, Austrotherm, Genderka, Neotherm, Swisspor, Styropmin, Yetico oraz innych marek. Proponujemy produkty o różnym współczynniku ciepła lambda: 0.030, 0.031 oraz 0.032 W/mK, co pozwala na łatwe dopasowanie rodzaju produktu do konkretnych potrzeb. Dostępne artykuły cechują się ponadto różnymi parametrami wytrzymałości na ściskanie CS (10): EPS 60, 70, 80 lub 100. Ich zaletą jest także wysoka odporność na zginanie oraz rozciąganie. Materiały występują w kilku grubościach oraz wymiarach płyt.

Najcieplejszy styropian na podłogę

Każdy dostępny w naszym asortymencie styropian dach podłoga został wyprodukowany z wysokiej jakości surowców z dodatkiem grafitu, czego efektem jest uzyskanie znakomitych współczynników przewodzenia ciepła. Grafit nadaje płytom ciemniejszy kolor i poprawia ich izolacyjność nawet o 20% w porównaniu ze standardowym białym styropianem EPS. Bardzo dobre parametry pozwalają ponadto na zmniejszenie grubości przegrody, przy równoczesnym zachowaniu złożonego oporu cieplnego. Dzięki temu styropian zapewnia dobrą ochronę, a przy tym nie waży wiele, co jest szczególnie ważne w przypadku montażu na dachu. 

Styropian na dom pasywny

Styropian grafitowy to materiał przeznaczony dla inwestorów poszukujących skutecznej i trwałej metody ocieplenia podłóg na gruncie albo stropów pod podkładem posadzkowym. Znajduje zastosowanie jako wykończenie stropodachów pełnych, wentylowanych i o wiotkiej konstrukcji, jak również dachów płaskich lub krokwiowych. Może być montowany na podłogach w systemie ogrzewania podłogowego, balkonach i tarasach. Dostępne produkty są szczególnie polecane do domów pasywnych i energooszczędnych. Styropian dach podłoga grafitowy sprawdza się w budownictwie mieszkalnym, przemysłowym i użyteczności publicznej przy normalnych lub dużych obciążeniach. 

Zapewniamy konkurencyjne ceny, sprawną realizację i szybką dostawę zamówień. Służymy ponadto profesjonalnym doradztwem technicznym w zakresie wyboru odpowiedniego rodzaju grafitowego styropianu dach podłoga.

Sortowanie: