Tytan - producent klejów i systemów ociepleń

Firma Selena powstała we Wrocławiu w 1992 i od tamtego czasu nieprzerwanie dostarcza produkty niezbędne w wielu sektorach budownictwa. Firma sukcesywnie poszerza swoją ofertę, dzięki czemu jej asortyment należy do najszerszych zarówno w Polsce, jak i na świecie. Ciesząca się ogromną popularnością wśród profesjonalistów Firma Selena jest jednym z 4 największych producentów pianki poliuretanowej na świecie. Jedną z jej marek jest Tytan Professional. Produkty z tej linii są opracowywane i wytwarzane przy użyciu zaawansowanych technologicznie procesów. Posiadają potwierdzoną jakość i certyfikaty niezależnych organizacji, a ich skład jest bezpieczny dla wykonawców i środowiska. 

 Tytan Professional - szeroka sieć dystrybucji - w ponad 70 krajach na całym świecie

Marka Tytan Professional oferuje kompleksowe i innowacyjne rozwiązania w branży budowlanej, które wyróżniają się na tle konkurencji. Znajdująca się w ofercie chemia przeznaczona jest do wykonywania prac budowlanych oraz wykończeniowych. Obejmuje m.in uszczelniacze, kleje, taśmy oraz systemy ociepleń. W jej skład wchodzą również piany poliuretanowe, impregnaty do drewna, zaprawy, tynki i farby. Jako jedyna firma w kategorii "chemia budowlana" została w 2011 roku uhonorowana statuetką Premium Brand. Tytan Professional jest znany z oferowania certyfikowanej jakości. 

 Marka Tytan Professional, która powstała z myślą o wykonawcach

Bogate zaplecze produkcyjne i badawcze pozwala na to, aby oferowane produkty spełniały coraz wyższe normy pod kątem bezpieczeństwa i zdrowia dla użytkownika. Zastosowana technologia produkcji minimalizuje negatywny wpływ na środowisko. Ich doskonałą jakość oraz skuteczność potwierdzają międzynarodowe atesty i certyfikaty. Preparaty Tytan dostępne są zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. 

 Produkty niezastąpione podczas budowy lub remontu

Niezależnie od tego, czy wykonujesz termoizolację, kafelkowanie, malowanie, klejenie, impregnowanie czy uszczelnianie Produkty z linii Tytan Professional sprawdzą się doskonale. Są niezbędne w przypadku wykonywania prac budowlanych związanych z:

 - oknami i drzwiami,         - podłogami,                            - wykończeniem wnętrz,         - fundamentami,               - ścianami lub elewacjami,      - dachami balkonami             - tarasami                         - kuchniami i łazienkami