Baumaster producent

Baumaster to producent chemii budowlanej działający na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma zajmuje się produkcją zapraw murarskich, tynków mozaikowych, farb, gruntów i innych wyrobów dla budownictwa. Materiały takie jak zaprawa murarska, czy Baumaster tynk mozaikowy znalazły już wielu zadowolonych nabywców. Dobra pozycja rynkowa firmy oparta jest na doświadczeniu i dobrej jakości produktów. Przedsiębiorstwo dysponuje nawet własną kopalnią kruszywa do produkcji suchej chemii budowlanej. Zapraszamy do zapoznania  się ze szczegółami!

Baumaster- wybrane produkty do dociepleń

W ofercie STYRO24.pl znajdziesz niezawodne produkty Baumaster do dociepleń. Są to przede wszystkim zaprawy klejowe do styropianu, wełny mineralnej i do zatapiania siatki. Zaprawa zbrojąca do siatki biała to nowoczesny produkt na bazie białego cementu z włóknami polipropylenowymi. Doskonałe właściwości zbrojące tej zaprawy zapewnią Ci trwałą elewację na długie lata. Klej bardzo dobrze się rozprowadza i ma bardzo dobrą przyczepność. Praca z tak dobrą zaprawą jest łatwa i przyjemna, a także zajmuje mniej czasu.

Jeżeli chcesz pozostawić elewację bez tynku na jakiś czas, to zaprawa Baumaster będzie doskonałym wyborem. Ma ona czysty, biały kolor dzięki zastosowaniu białego cementu portlandzkiego. Dodatkowe wypełniacze polimerowe zapewniają zaprawie dużą elastyczność i dobrą przyczepność. Przy użyciu tego kleju można kleić styropian i zatapiać siatkę bez niepotrzebnego moczenia ścian wodą. Sprawdź dokładnie opis produktu i kartę techniczną jeśli chcesz poznać szczegóły. Z naszej strony polecamy ten jakościowy produkt!

Zaprawa zbrojąca do siatki sprawdzi się do przy klejeniu płyt styropianowych do różnych ścian. Zda egzamin zarówno na powierzchni betonowej, ceramicznej, z betonu komórkowego i innych materiałów budowlanych. Właściwości tej zaprawy sprawiają, że klejenie jest szybkie i trwałe. Dzięki wzmocnieniu włóknami polipropylenowymi klejona izolacja staje się odporna na naprężenia. Szacunkowa ilość zaprawy do zatopienia 200 -220 m2 siatki to jedna paleta (42 worki). Jeżeli wykonujemy klejenie styropianu i zatapiamy siatkę, to taka ilość materiału wystarczy na 100 -130 m2 ścian.

Tynk mozaikowy do elewacji- szczegóły oferty

Produktem często wybieranym przez inwestorów jest Baumaster tynk mozaikowy. Dla ładnego wyglądu i ochrony elewacji budynku taki tynk sprawdza się bardzo dobrze. Pokrywa się nim miejsca szczególnie narażone na uszkodzenia i działanie wody. Są to np. podmurówki, wnęki okienne i drzwiowe, przejścia itp. Tynk daje możliwość zabezpieczenia przed działaniem czynników atmosferycznych. Tworzy on powierzchnię, którą trudno uszkodzić mechanicznie. Jest ona także odporna na wycieranie i mycie.

Dużą zaletą tynku mozaikowego jest zawartość naturalnego lub barwionego kruszywa. Te drobne kamyczki zatopione w żywicy akrylowej nadają ścianom elegancki wygląd. Możesz wybrać jeden z kilku kolorów z firmowego wzornika. Tynk mozaikowy może być stosowany na różnego rodzaju podłoża. Producent wymienia między innymi: podłoża betonowe, tynki gipsowe, cementowo-wapienne a także zabudowę karton-gips. Opisywane produkty można stosować na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Często tynk mozaikowy kładzie się na ściany w korytarzach i klatkach schodowych dla lepszej ochrony.

Biała zaprawa murarska Baumaster- sprawdzone rozwiązanie

Solidna zaprawa murarska to niezbędny materiał na budowie. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy jakościowe. Kluczowym czynnikiem jest tutaj dobre wiązanie budulca. Zaprawa murarska Baumaster ułatwia i przyspiesza pracę na budowie. Jest produkowana na bazie najlepszych surowców i posiada niezbędne atesty. Budowa domu to poważne zadanie i nie powinno się pomijać istotnego czynnika, jakim jest dobra zaprawa.

Baumaster nasze opinie o produktach

Oprócz zapraw murarskich i klejowych firma Baumaster produkuje wiele innych wyrobów dla budownictwa. W katalogu marki znajduje się między innymi tynk silikatowo-silikonowy, podkład pod tynki, farby i grunty. Ofertę uzupełniają gipsy i gładzie a nawet masy bitumiczne. Trzeba podkreślić, że produkty tej firmy są wygodne w użyciu i przyjazne środowisku naturalnemu. Nowoczesna chemia budowlana jest wytwarzana w oparciu o najlepsze standardy jakości.

W STYRO24.pl kupisz materiały budowlane i kompletne systemy ociepleń sprawdzonych marek. Dokładniejsze informacje i opinie znajdziesz na kartach poszczególnych produktów. Zapewniamy wysoki poziom obsługi klienta i wsparcie przy kompletowaniu zamówienia. Dostawy materiałów z naszego sklepu realizujemy szybko i sprawnie. Do każdego zamówienia i klienta podchodzimy indywidualnie. W razie pytań wystarczy kontakt mailowy lub telefoniczny do ustalenia szczegółów. Jeżeli planujesz ocieplanie lub budowę domu, to zapraszamy do współpracy!