Lakma Term - Systemy ociepleń

Firma Lakma założona w 1988 roku jest dzisiaj uznanym producentem chemii budowlanej. Innowacyjność i jakość to dwie najważniejsze cechy produktów Lakma Term. Hasło przewodnie marki brzmi "Power of innovation". Od ponad 30 lat dostarcza ona klientom nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie chemii budowlanej. Jej wyroby są cenione przez profesjonalistów i klientów indywidualnych. W sklepie internetowym STYRO24.pl znajdziesz duży wybór produktów Lakma. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Lakma Term- producent nowoczesnej chemii budowlanej

Na dynamicznym rynku chemii budowlanej każda firma musi stale się rozwijać. Lakma od początku postawiła na innowacyjność swoich wyrobów. Początkowo firma z Cieszyna zajmowała się wytwarzaniem maszyn do produkcji farb. Jednak od 1993 roku samodzielnie zaczęła produkować farby i lakiery. W niedługim czasie oferta marki została poszerzona o silikony i kleje montażowe. Ciągły rozwój i badania pozwoliły zbudować Lakmie silną pozycję na rynku chemii budowlanej.

Obecnie oferta firmy obejmuje bardzo dużą ilość produktów. Należą tu między innymi:

  • systemy ociepleń (farby, tynki, grunty i kleje),
  • wyroby do ochrony i dekoracji drewna,
  • chemia do ochrony i dekoracji betonu,
  • ekskluzywne materiały dekoracyjne (farby, tynki, stiuki itp.),
  • uszczelniacze (silikony, pianki, kleje, akryle),
  • produkty dla przemysłu (impregnaty, farby, kleje i wiele innych).

Przy tak szerokim asortymencie Grupa Lakma zdobyła wiodącą pozycje na rynku chemii budowlanej w Polsce. Jednak działalność firmy nie ogranicza się tylko do rynku krajowego. Prowadzi ona politykę rozwoju międzynarodowego i jest obecna na rynkach Europy Zachodniej, Azji i U.S.A.

Produkty Lakma w ofercie STYRO24.pl

Nasza hurtownia posiada bogatą ofertę produktów Lakma. Przede wszystkim proponujemy materiały przydatne przy dociepleniach budynków. Są to zarówno kompletne systemy jak i pojedyncze wyroby. Łączy je wspólna cecha- jakość spod znaku Lakma. Dzięki tym produktom możesz nadać elewacji budynku niepowtarzalny kolor i strukturę. Jeżeli liczy się dla Ciebie wygląd ścian zewnętrznych domu, to warto zainteresować się ofertą Lakma. Proponujemy nowoczesne kleje do styropianu Syntekol PS i Syntekol PSW. Drugi z wymienionych produktów nadaje się też do przyklejania wełny mineralnej i zatapiania siatki. Dobre kleje to podstawa systemu ociepleń Lakma.

Jednak w ofercie cieszyńskiej marki znajdziesz dużo więcej materiałów do wykonywania elewacji. Są to między innymi doskonałej jakości masy tynkarskie tynk silikonowy (TynkSil QS Plus) i akrylowy (Akryltynk). Do dekoracji podmurówek i innych miejsc narażonych na uszkodzenia i wilgoć polecamy tynk mozaikowy Lakma. Zawiera on w swojej strukturze drobinki żwiru połączone żywicą. Po nałożeniu daje efekt estetycznej mozaiki i jest odporny na wodę, naprężenia cieplne i uszkodzenia mechaniczne. Ten rodzaj tynku ma dużą wydajność (jedno opakowanie wystarcza na 6 m kw. powierzchni).

Oprócz wysokiej jakości tynków proponujemy także doskonałe farby do elewacji i grunty firmy Lakma. Są to produkty takie jak Lakma Fasmal (farba akrylowo- silikonowa), Lakma Silmal SN (silikonowa) oraz Silmal ST (silikatowa). Dzięki zastosowaniu kompletnego systemu Lakma uzyskasz estetyczną i trwałą elewację. Uzupełnieniem zestawu do elewacji Lakma jest wysokiej jakości grunt Lakma. Zawiera on drobinki kwarcu, co bardzo poprawia przyczepność wierzchnich warstw wykończenia. Nakładanie tynku na tak zagruntowaną powierzchnię jest dużo łatwiejsze, a jego trwałość większa.

Kompletny system ociepleń budynków firmy Lakma

Systemy ociepleń Lakma Term pozwalają na wykończenie ściany w jednym z wielu kolorów. Można je wybrać z wzornika i uzyskać zamierzony efekt. Jakość wyrobów cieszyńskiego producenta ułatwia pracę i zapewnia trwałość elewacji. Klienci naszego sklepu STYRO24.pl wybierają systemy Lakma Term ze względu na ich jakość i wydajność. Fasada domu zyskuje nie tylko ładny wygląd, ale też warstwa ocieplenia może "oddychać". Dzięki zastosowaniu tynków i farb na bazie silikonu zapewniasz odparowywanie wilgoci z warstwy ocieplenia. Jest to szczególnie ważne przy ociepleniu z wełny mineralnej. Jej zawilgocenie powoduje spadek własności izolacyjnych. Mając do dyspozycji produkty Lakma rozwiążesz ten problem.

Jakie są jeszcze zalety wyboru kompletnego systemu ociepleń Lakma? Na pewno jest to oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musisz szukać wśród wielu firm i produktów- tutaj masz wszystko gotowe. Poszczególne elementy systemu są dopasowane do siebie. Dzięki temu szybko skompletujesz swoje zamówienie i nie musisz zagłębiać się w szczegóły techniczne. Lakma gwarantuje jakość swoich wyrobów i ich kompatybilność. Zamawiając wszystkie materiały w jednym miejscu ograniczasz także koszty. Za transport płacisz tylko raz, a przy spełnieniu kryterium ilościowego wysyłka jest darmowa. Dowozimy materiały budowlane na terenie całego kraju w dogodnym dla klienta terminie.

Pozostałe produkty Lakma- przydatne na każdej budowie

Oferta STYRO24.pl obejmuje nie tylko składniki systemów Lakma. Znajdziesz u nas również takie produkty jak pianki pistoletowe (niskoprężne, ciężkozapalne, wielosezonowe) oraz np. klej do luster. Ciekawym rozwiązaniem do dekoracji ścian jest masa o efekcie betonu Francesco Guardi Collezione. Nadaje się ona do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Masę nakłada się pacą wenecką, a schnięcie zajmuje około 12 godzin. Po tym czasie powierzchnia uzyskuje fakturę surowego betonu. Może być barwiona na jeden ze 120 kolorów. Daje to bardzo duże możliwości kreowania wyglądu ściany.

Korzystając z produktów Lakma możesz wykonać ocieplenie elewacji, wykończenie wnętrza i inne prace budowlane. Zawsze warto stawiać na sprawdzonych producentów. Ponad 30 lat istnienia firmy Lakma gwarantuje wysoką jakość i niezawodność ich wyrobów. Sprawdziliśmy to sami, bo klienci sklepu STYRO24.pl często wybiera produkty tej marki. Wszystko co niezbędne do przyklejenia i wykończenia styropianu znajdziesz w naszej ofercie. Szczególnie polecamy tynk silikonowy TynkSil QS Plus, ale też inne rodzaje tynków Lakma. Silikonowa masa tynkarska pozwala ścianie oddychać, dzięki czemu wilgoć nie gromadzi się w elewacji. Dzięki umiejętnemu nakładaniu tynków można też uzyskać estetyczną 'strukturę baranka'.

Lakma Term opinie

W pracach budowlanych opłaca się postawić na jakość materiałów. Jest bardzo dobrze, kiedy możemy sobie pozwolić na solidne rozwiązania. Wykonując ocieplenie ze styropianu nie powinno się oszczędzać na klejach, gruntach i tynkach. Są to materiały bardzo ważne dla trwałości elewacji. Na szczęście firma Lakma zapewnia duży wybór sprawdzonych produktów. Znajdziesz tutaj kompletne systemy do wykończenia ścian. Warto zainwestować w produkty Lakma i cieszyć się piękną elewacją przez długie lata!