Styropmin

Zakup odpowiedniego styropianu do ocieplenia domu jest inwestycją na lata. Dlatego warto wybierać produkty dobrej jakości, wytwarzane przez najlepszych producentów na rynku. Takim właśnie producentem jest firma Styropmin, wytwarzająca styropiany klasy premium, z 10- letnią gwarancją. Jeżeli poszukujesz materiałów termoizolacyjnych. Najwyższej jakości, to w ofercie polskiej firmy Styropmin na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z tą marką i jej produktami na miarę XXI wieku!

Styropmin- marka z tradycjami

Firma Styropmin działa na rynku systemów dociepleń nieprzerwanie od 25 lat. Jej początki sięgają lat 90- tych ubiegłego wieku. Dzięki stałemu rozwojowi i zdobytemu doświadczeniu obecnie ten polski producent styropianu posiada ugruntowaną pozycję nie tylko na rynku krajowym, ale także europejskim. Obecnie firma należy do koncernu Lubau, co owocuje nie tylko możliwościami podbijania nowych rynków, ale przede wszystkim rozwojem w dziedzinie technologii produkcji na niespotykaną dotąd skalę

Zarówno obecne normy dotyczące ociepleń, jak i duża konkurencja w tej dziedzinie. Powodują, że potrzebny jest ciągły rozwój w dziedzinie technologii produkcji. Parametry izolacyjności cieplnej, które 10 lat temu były uznawane za dobre, dzisiaj są już ledwie przeciętne. Dlatego też firma Styropmin stawia przede wszystkim na badania i rozwój, a co za tym idzie ciągłą poprawę jakości swoich produktów. Przekłada się to oczywiście na zadowolenie i zaufanie tysięcy klientów w kraju i za granicą. Od początku swojej działalności firma wyprodukowała prawie 20.000.000 metrów sześciennych styropianu! Dlaczego udało im się uzyskać tak dobre wyniki? Odpowiedzią jest jakość i nowoczesność oferowanych produktów! 

Produkty Styropmin- technologia przyszłości

» Czytaj więcej