Stalco - producent

Firma Stalco produkuje doskonałe narzędzia budowlane już od kilkunastu lat. Szeroka oferta tego producenta naprawdę robi wrażenie. Możesz kupić ich narzędzia ręczne, elektronarzędzia, ubrania robocze i wiele innych rzeczy. Wszystko, co może przydać się do prac w domu, ogrodzie i na budowie znajdziesz w ich katalogu. Ta nowoczesna marka stale poszerza i udoskonala swój asortyment. Dzieli się on na dwie linie: standardową i profesjonalną. Nieważne czy jesteś fachowcem czy amatorem, u nas kupisz narzędzia Stalco odpowiednie dla siebie!

Stalco-wysokiej jakości narzędzia i akcesoria budowlane

Przedsiębiorstwo rozpoczynało swoją działalność od wytwarzania technik zamocowań. Jednak szybki rozwój i dobre wyniki finansowe pozwoliły na uruchomienie linii narzędziowej. Aby dobrze wykonać pracę na budowie, trzeba mieć solidne narzędzia. Stalco opiera swoją filozofię na jakości i orientacji na potrzeby klienta. Zakup ich produktów gwarantuje, że narzędzia, ubrania robocze i akcesoria będą Ci służyły przez długi czas. Obecnie rozwijamy ofertę tego producenta w naszym sklepie internetowym STYRO24.pl. Koncentrujemy się na narzędziach do dociepleń (np. Stalco nóż do cięcia izolacji).

Producent nowoczesnych elektronarzędzi

Stalco jest także dostawcą wysokiej jakości elektronarzędzi dla budownictwa. Są to wkrętarki, wiertarki, młotowiertarki, szlifierki i młoty wyburzeniowe. Oferta tego producenta obejmuje także oświetlenie miejsca pracy: lampy i reflektory LED. Wśród elektronarzędzi znajdziesz także agregaty prądotwórcze o mocach od 2,7 do 8,7 kVA. Sprzęt jest podzielony na dwie linie: Standard i Pefect. Linia podstawowa obejmuje produkty do mniej intensywnego użytkowania w domu i warsztacie. Natomiast seria Perfect to najwyższej jakości profesjonalne narzędzia do intensywnego użytku. Każdy profesjonalista doceni produkty takie jak szlifierka, wiertarka, młot udarowy i agregaty z linii Perfect. Jeżeli szukasz niezawodnych elektronarzędzi, to sprzęt Stalco Perfect jest dla Ciebie!

Co wyróżnia elektronarzędzia Stalco na tle konkurencji?

Stalco to producent narzędzi dla najbardziej wymagających użytkowników. Stalco Perfect są to urządzenia klasy premium o podwyższonej wytrzymałości. Dzięki solidnemu wykonaniu i najlepszym materiałom mogą być używane do pracy w trudnych warunkach. Wysoka wydajność elektronarzędzi akumulatorowych jest uzyskiwana dzięki bateriom Stalco s-volt 12V. Dzięki technologii Stalco S-volt jedna bateria dostarcza wystarczającą ilość energii. Linia Stalco Perfect to narzędzia najwyższej jakości takie jak wiertarki, młoty udarowe, a nawet oświetlenie LED. Oprócz niezawodności wykonania wyróżnia je też nowoczesny design.

Rękawice robocze, odzież i obuwie- produkty BHP

Ważnym obszarem produkcji tej polskiej marki jest odzież robocza. Są to między innymi rękawice robocze, rękawice poliestrowe latex, rękawice nylonowe, spodnie, bluzy, kurtki i inne. Artykuły z dziedziny odzieży roboczej i BHP są podstawową w codziennej pracy każdego fachowca. Wygoda i bezpieczeństwo to cechy wyróżniające produkty Stalco. Również wysokiej jakości obuwie robocze Stalco ułatwia pracę na budowie i poprawia bezpieczeństwo. Firma stawia na solidne wykonanie i dobre materiały. Dlatego rękawice robocze i rękawice syntetyczne oraz spodnie i odzież BHP Stalco cieszą się dużą popularnością.

Artykuły BHP- podstawa bezpiecznej pracy

Do różnych prac budowlanych (także przy ociepleniach) przydają się rękawice robocze. Stalco w tej dziedzinie posiada naprawdę szeroki asortyment. Należą tutaj rękawice nylonowe, rękawice poliestrowe latex i inne rękawice robocze. Odzież ochronna to także wygodne spodnie, bluzy i kurtki. Wszystko to dostępne jest w korzystnych cenach, dostosowanych do polskiego rynku. Duża gama artykułów BHP jest projektowana dla potrzeb polskiego klienta. Wyroby tej marki spełniają jednocześnie bardzo rygorystyczne normy bezpieczeństwa.

Narzędzia ręczne- profesjonalna jakość dla każdego

Wybierając narzędzia do pracy przy dociepleniach trzeba zwrócić uwagę nie tylko na ich cenę, ale także jakość. Korzystniej jest kupić jedno solidne narzędzie, niż kilka słabszych. Dlatego też do prac przy ociepleniach polecamy nóż do cięcia izolacji S-17780. Ma on specjalnie wyprofilowane i wzmocnione ostrze. Tnie ono łatwo i precyzyjnie materiały takie jak styropian, styrodur i wełna mineralna. Jego dużą zaletą jest odporność na zużycie i złamanie. Nóż posiada właściwie dwa ostrza: falowane do wełny mineralnej i ząbkowane do styropianu. Taka konstrukcja pozwala na cięcie obu materiałów bez ich uszkadzania.

Solidne i użyteczne narzędzia ręczne

Firma oferuje wiele przydatnych narzędzi ręcznych i innych (przyrządy pomiarowe, system poziomowania płytek itd.). Wszystkie one są produkowane z zachowaniem najlepszych standardów jakości w fabrykach na całym świecie. Dobre opinie użytkowników i atrakcyjne ceny przekonują, że warto wybrać produkty tej ,marki. Ich duże możliwości przy umiarkowanych cenach są dodatkową zachętą do zakupu. Zobacz szczegóły konkretnych produktów, znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje na temat ich parametrów. W naszym sklepie proponujemy najpopularniejsze modele narzędzi na rynku. Są to produkty sprawdzone, którym warto zaufać.

Stalco opinie

Planując pracę przy ocieplaniu budynku trzeba zaopatrzyć się w solidne narzędzia. Produkty marki Stalco gwarantują jakość i wytrzymałość na najwyższym poziomie. Szczególnie linia Perfect jest warta polecenia dla profesjonalistów. Do mniejszych prac remontowo- budowlanych sprawdzą się narzędzia i odzież linii Standard. Wszystkie one spełniają surowe wymagania jakościowe i zapewniają bezpieczną pracę. Kupując w STYRO24.pl możesz liczyć na fachową pomoc i doradztwo. Masz także możliwość skorzystania z atrakcyjnych opcji dostawy towaru prosto na budowę. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!