Sicher - producent klejów i zapraw

Marka Sicher jest znana z produkcji klejów i zapraw wysokiej jakości. Są one znane od wielu lat i cenione przez fachowców w branży budowlanej. Firma rozpoczynała działalność od produkcji kruszyw i stopniowo zmieniała swoją ofertę. Produkty Sicher takie jak klej Stiro X 40 Plus, Kerami czy Kerami Plus wyróżniają się swoją jakością. W sklepie STYRO24.pl oferujemy najlepsze rozwiązania tej marki do ociepleń. Znajdziesz tutaj systemowy klej i doskonałą siatkę zbrojącą, zapraszamy!

Sicher Bautechnik Sp. z o.o.- jakość dla budownictwa

Firma Sicher Bautechnik Sp. z o.o. jest wyróżniającym się producentem chemii budowlanej. Początkowo wytwarzała jedynie kruszywa pod marką Rembor Sp. z o.o. Stopniowo jednak profil produkcyjny przedsiębiorstwa ulegał zmianie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy jej siedziba uległa rozbudowie. Fabryka w Tomaszowie Mazowieckim od 2008 roku działa już pod nazwą Sicher Bautechnik. Nie zaprzestała ona jednak produkcji piasków i żwirków kwarcowych. Są one do dzisiaj ważną gałęzią działalności, a zakład produkcyjny piasków pozostaje sercem firmy.

W 2009 roku nastąpiły duże zmiany w tomaszowskim zakładzie. Od uzyskania praw do nowej nazwy, aż do wprowadzenia na rynek nowych produktów. Suche zaprawy na bazie własnych piasków od początku wyróżniały się dobrą jakością. Przykładowo klej Sicher Stiro X 40 Plus 25kg jest bardzo ceniony przez wielu fachowców. Kto miał okazję pracować z tym klejem, ten już go nie zmienia na inny. Wynika to z doskonałych parametrów i wygodnego nakładania kleju. Produkt bardzo dobrze się rozprowadza, ale nie wysycha zbyt szybko w wiadrze, nawet w słoneczne dni.

Sicher- rozwiązania systemowe do ociepleń

Wśród wyrobów tomaszowskiej fabryki wyróżnia się wysokiej jakości klej do styropianu. Stiro X 40 Plus dzięki swoim właściwościom doskonale nadaje się do styropianu grafitowego. Dodatek włókien polipropylenowych wzmacnia zaprawę po wyschnięciu i wpływa na trwałość całej elewacji. Właściwości zbrojące tego kleju powodują, że zatopiona siatka uzyskuje jeszcze wyższą wytrzymałość. Takie wzmocnienie elewacji budynku czyni ją odporną na działanie czynników atmosferycznych ma długie lata. System Sicher pozwala wykonać bardzo solidne ocieplenie ścian domu.

Z klejem Stiro X 40 Plus bardzo dobrze współpracują siatki systemowe Sicher 145g i 160g. Wspólne stosowanie tych produktów Sicher daje pewność, że dom będzie dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniem elewacji. Dostępne gramatury siatek pozwalają dobrać je do konkretnego zastosowania. Siatka 145g jest bardziej miękka i elastyczna, natomiast 160g daje dodatkowe wzmocnienie. Większa gramatura siatki nie jest wskazana ze względu na zbyt dużą sztywność. Materiały budowlane Sicher Bautechnik to nie tylko produkty do ociepleń. 

Pozostałe produkty firmy Sicher

Zaprawy na bazie cementu są produkowane prawie od początku istnienia firmy Sicher Bautechnik. Są to m.in.: klej do glazury i terakoty Kerami Professional Plus, zaprawa betonowa M15, zaprawa murarska cienkowarstwowa, wylewka samopoziomująca. Czy też beton polifunkcyjny to wszelkich zastosowań. Materiały budowlane Sicher przydają się też do wykonywania wyrobów z betonu. Szczególnie polecane przez fachowców są kleje do płytek ceramicznych Sicher. Produkty te znajdują zastosowanie na każdej budowie. Wraz ze wzrostem sprzedaży firma z Tomaszowa Mazowieckiego zaczęła poszerzać swój asortyment.

Tynki Sicher- pomocne przy dociepleniach

Całkiem nową gałęzią produkcji Sicher stało się wytwarzanie tynków akrylowych, silikonowych i silikatowych. Również tynki mozaikowe i mineralne znajdują się w katalogu marki. Produkty te dobrze uzupełniają rozwiązania do ociepleń Sicher (kleje i siatki). Tworzą razem kompletny system o bardzo dobrych właściwościach. Użycie wszystkich składników razem pozwala na uzyskanie bardzo dobrego efektu końcowego prac. Dobrze ocieplony budynek zapewni komfort termiczny mieszkańcom i pozwoli oszczędzać na ogrzewaniu.

Sicher- podsumowanie, opinie

Chemia budowlana jest dziedziną, która bardzo szybko się rozwija. Firma Sicher doskonale odnajduje się w tych warunkach. W związku z dynamicznym rozwojem oferty stale poszerza swój zasięg. Siedziba przedsiębiorstwa stała się centrum produkcji i szybkiego rozwoju. Materiały budowlane marki Sicher cieszą się dużym uznaniem wśród fachowców w branży. Nadal ważnym działem produkcji firmy pozostają zaprawy klejowe oraz inne wyroby na bazie gipsu i cementu. W sklepie STYRO24.pl znajdziesz wysokiej jakości składniki systemu ociepleń Sicher.

W STYRO24.pl kupisz systemy ociepleń i materiały budowlane w najlepszych cenach. Oferujemy produkty najlepszych firm na rynku, a o ich jakości świadczą opinie naszych klientów. Szczegóły dotyczące wyrobów Sicher znajdziesz na kartach produktowych. Jeżeli pojawiają się jakieś nowości rynkowe, to również włączamy je do sprzedaży. Jeżeli potrzebujesz solidnych materiałów budowlanych lub chemii budowlanej, to u nas je znajdziesz. Staramy się zawsze doradzić optymalne rozwiązania dla każdego klienta, oferujemy też atrakcyjne warunki dostawy. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!