Styropian Yetico

Styropian marki Yetico - innowacyjny produkt w systemie ocieplania ścian zewnętrznych

Styropiany od Yetico to produkt, który wpływa na możliwość oszczędności energetycznej i trwałej elewacji budynków. Styropian łączy zalety estetyczne z właściwą izolacją; dzięki temu możliwe jest zapewnienie odpowiedniej izolacji termicznej ścian, co wpływa na komfort korzystania z domu, ogrzewanie w sezonie zimowym i zachowanie właściwości izolacyjnych.
Styropian od Yetico jest nie tylko wysoce estetyczny, ale też spełnia wysokie standardy w zakresie ocieplania różnych partii budynków. Dlatego jest tak istotny, kiedy zależy nam na poprawie termoizolacyjności ścian budynków, które dopiero powstają, jak i tych znacznie starszych.

Dlaczego warto wybrać styropian Yetico?

Wysokiej jakości styropian Yetico już teraz dostępny jest w sklepie internetowym wraz z dostawą gratis. W niektóre regiony kraju jesteśmy w stanie zorganizować dostawę w bardzo krótkim czasie oraz, jeżeli jest taka potrzeba, w ilościach dużo mniejszych niż minimum logistyczne, które wynosi 50 opakowań. W jednej dostawie może przyjechać klej do styropianu w piance oraz siatka elewacyjna 160g produkcji Yetico w okazyjnej cenie i bez dodatkowych kosztów. Styropian przyjeżdża w zbiorczych słupkach co zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza rozładunek.

Styropian Yetico - opinie

 Sam produkt jest wykonany z wysokiej jakości surowca, co zmniejsza w przyszłości wydatki na ogrzewanie i zapewnia zdrową termoizolację budynku. Wpływa też na redukcję kosztów utrzymania budynków i efektywniejszą ochronę ścian, podłóg itp.

Nieprzychylne opinie, jakie można znaleźć na temat Yetico dotyczą sytuacji z 2014r i produktu Aqua eps 120, który nie spełniał normy. Producent natychmiast wycofał produkt, ponieważ grozi mu kara w wysokości 50 mln zł od UOKiK. Sytuacja ta wpłynęła pozytywnie na jakość styropianu sprzedawanego w Polsce. Duzi producenci (Yetico jest jednym z największych) znacząco zaczęli kontrolować jakość sprzedawanych styropianów. 

Yetico jest też często kojarzony z tanim styropianem, który oferuje każdy największy market budowlany. Wybierając najcieplejszy styropian grafitowy na podłogę -Yetico Passive Premium Podłoga EPS 100 031. Styropian do fundamentów, którym możemy zastąpić xps - Yetico Aqua epsp, czy najcieplejszy styropian fasadowy -   Yetico Alfa Passive Fasada 031, otrzymamy sprawdzony styropian premium, którego nie znajdziemy w marketach.

Kupując styropian w wiodącym sklepie internetowym zyskuje się pewność wyboru sprawdzonego sprzedawcy, cieszącego się dobrą opinią klientów.
Styropian Yetico to sprawdzony i przetestowany produkt, którego właściwości potwierdzają liczne badania i opinie klientów, dla których ważny jest komfort i bezpieczeństwo.

Firma Yetico to jeden z największych producentów styropianu w Polsce. Jest ona producentem wysokiej jakości płyt styropianowych do różnych zastosowań (od fundamentów po dach), a jej produkty są dostępne na terenie całego kraju, jak i poza granicami. Yetico S.A. to marka z polskim kapitałem, co ma znaczenie, jeżeli chcesz wspierać nasz krajowy biznes. Warto kupić styropian Yetico w naszej hurtowni, gdyż oferujemy go w dobrych cenach. Produkty Yetico spełniają wymagające normy jakościowe i właśnie dlatego możesz im zaufać!

Yetico - asortyment produktów

» Czytaj więcej