Solid

Polska marka Solid jest znana z produkcji wysokiej jakości narzędzi ale też folii budowlanych. Przedsiębiorstwo zdobywa ciągle nowych klientów dzięki wygodnym w użyciu produktom i dobrym cenom. Wybierając folie malarskie i narzędzia Solid wspierasz polską produkcję. Zaawansowane technologie i nowoczesny park maszynowy pozwalają Grupie Narzędziowej Solid patrzeć z optymizmem w przyszłość. Ciągły rozwój oferty oraz poprawa sieci dystrybucji to cele firmy na najbliższe lata. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Solid- folia malarska o dużej wytrzymałości

Jeżeli potrzebujesz mocnej folii do ochrony pomieszczenia przed kurzem i brudem firma Solid ma odpowiednie rozwiązanie. Jest to Folia Extra Mocna. Nadaje się ona doskonale także do zastosowań malarskich. Folia malarska 4x5m zapewnia pokrycie powierzchni 20 m2. Powinno to wystarczyć do większości malowanych pomieszczeń. Dużą zaletą opisywanej folii jest jej transparentność. Materiał dobrze przepuszcza światło i nie powoduje zaciemnień. Ma to znaczenie kiedy pracujesz w warunkach słabszego oświetlenia z zewnątrz. Folia malarska Extra przeznaczona jest do ochrony pomieszczenia podczas malowania i innych prac remontowych.

Inne folie malarskie- informacje

W ofercie Grupy Narzędziowej Solid są różne folie ochronne. Może to być np. folia malarska super gruba HDPE, szczególnie odporna na rozdarcia. Ten produkt posiada dużo większą wytrzymałość niż inne folie ochronne. Plandeka wykonana jest z mocnej i grubej folii HDPE. Zapewnia to maksymalną odporność na uszkodzenia i brak zmartwień podczas malowania. Solid folia malarska doskonale chroni przed farbą podłogi i meble. Oprócz folii Super Grubej w ofercie marki znajdziesz także wersje: Soft, Hard, Mega, Maxi, Strong i Budowlaną. Różnią się one grubością i wytrzymałością. Są to folie malarskie 4mx5m, czyli pokrywają standardowo 20m2 powierzchni.

Folia tynkarska- przydatna przy remontach

W STYRO24.pl posiadamy szeroką ofertę produktów do prac przy ociepleniach i tynkach. Jednym z nich jest niezawodna folia tynkarska od Solid. Można nią zabezpieczyć okna, drzwi i wszelkie przedmioty wewnątrz domu. Lepiej zużyć więcej folii i wszystko szczelnie przykryć niż później męczyć się ze sprzątaniem. Polecamy folię tynkarską do wszelkich prac remontowo- budowlanych. Dobra jakość i przystępna cena to cechy folii malarskiej. Pełną specyfikację znajdziesz w opisie każdego produktu. Zapewniamy także doradztwo przy wyborze odpowiednich materiałów budowlanych.

Inne produkty Solid- narzędzia i akcesoria

Grupa Narzędziowa Solid jest także dostawcą wysokiej jakości narzędzi ręcznych. Są to między innymi pace, kielnie, szpachle, zdzieraki i wiele innych. Narzędzia Solid przydadzą się przy pracach malarskich, tynkarskich i wykończeniowych. Do ich produkcji stosowana jest jakościowa stal z europejskich hut. Rękojeści są wytwarzane z drewna bukowego lub wysokogatunkowych tworzyw. Proces produkcyjny jest stale monitorowany pod kątem jakości wyrobów. Nazwa Solid naprawdę kojarzy się z jakością i solidnością wykonania!

Marka Solid- podsumowanie

W STYRO24.pl oferujemy najlepsze produkty marki Solid. Zapewniamy ich stałą dostępność oraz atrakcyjne ceny. W przypadku prac przy dociepleniach znajdziesz u nas wszystkie potrzebne narzędzia i produkty. Oferujemy kompletne systemy dociepleń najlepszych firm. Proponujemy naszym klientom dogodne opcje wysyłki. Zapoznaj się ze szczegółami produktów i opiniami klientów. Zapraszamy do współpracy!