Styropian na dach

Proponowany przez nas styropian dachowy wyróżnia się nie tylko dobrą ceną, ale również świetnymi parametrami. W efekcie można dzięki niemu oszczędzić sporo pieniędzy na eksploatacji domu. Styropian na dach skutecznie zatrzymuje gorące powietrze, więc do ogrzania pomieszczeń nie trzeba zużywać tak dużo energii. Co więcej, dobrze założony i właściwie zabezpieczony materiał może wytrzymać blisko pół wieku bez żadnej konserwacji. Trudno o skuteczniejszy, a jednocześnie równie tani sposób na termoizolację w budynku.

Wiele osób zwraca również uwagę na walory ekologiczne styropianu dachowego. Produkcja materiału nie zatruwa środowiska naturalnego. Co więcej, styropian na dach w 100% nadaje się do recyklingu. Można więc wykorzystywać go niemal w nieskończoność, aż do momentu całkowitej degradacji.

Styropian dachowy – cena

Jesteśmy profesjonalną hurtownią, dlatego starannie selekcjonujemy dostępne u nas produkty. Przy okazji prowadzimy przyjazną politykę cenową. Zakup styropianu dachowego prosto z hurtowni jest rozsądnym rozwiązaniem z punktu widzenia budżetu domu czy firmy. Jesteśmy bowiem w stanie zaoferować ceny znacznie niższe, niż w innych sklepach. Zachęcamy do przyjrzenia oferowanym przez nas styropianom na dach i przekonania się o tym na własną rękę.


Sortowanie: