Styropian na dach

Znając podstawowe prawa fizyki wiemy, że ciepłe powietrze przemieszcza się zawsze do góry, natomiast zimne pozostaje niżej. Z tego powodu duża część ciepła z budynku ucieka przez powierzchnię sklepienia i połaci dachowej. Dzieje się tak, jeżeli nie zapewnimy odpowiedniej izolacji termicznej dachu. Do tego celu nadaje się doskonale styropian na dachy, który oferujemy w hurtowni STYRO24.pl. Posiadamy szeroką ofertę (kliny spadkowe, styropian na dach z papą, kleje dekarskie), która obejmuje profesjonalne i sprawdzone produkty.

Jak skutecznie ocieplić dach styropianem?

W ostatnim czasie następuje gwałtowny rozwój branży ociepleń. Jest to związane równie z oszczędnością energii grzewczej. Jak również z ogólnym trendem ekologicznym w budownictwie. Przy czym bardzo popularne jest ocieplanie elewacji (np. styropianem elewacyjnym), a nieco zapomina się o odpowiedniej termoizolacji połaci dachowych, przez które “ucieka” bardzo duża ilość ciepła z budynku. Postaramy się udzielić tutaj niezbędnych wskazówek dotyczących wyboru takich materiałów jak styropian do dachu czy styropapa.

Posiadamy w ofercie doskonałe produkty takich firm jak: Genderka, Swisspor, które zapewnią skuteczność i trwałość termoizolacji na długie lata. Na przykład styropapy z serii Swisspor BIKUTOP posiadają nawet 26 lat gwarancji! W naszej hurtowni znajdziesz styropian na dach płaski ze spadkiem, czyli tak zwane kliny spadkowe ze styropianu. Wykończone papą podkładową lub bez papy. Inne produkty możesz zastosować budując nowy dach, a inne do renowacji starych dachów. Szczególnie przy renowacji starych pokryć warto zastosować oferowane przez nas styropapy. 

Styropapa- Jakie daje korzyści z zastosowania ?

» Czytaj więcej
Sortowanie: