Arsanit - producent materiałów budowlanych

Jako jedna z nielicznych firm na rynku Arsanit oferuje kompleksowe systemy ociepleń. Wszystkie składowe systemu są do siebie dopasowane i dobrze się uzupełniają. Kupując styropian Arsanit możesz od razu zaopatrzyć się w klej, grunt i tynk tego producenta. Firma wytwarza także farby elewacyjne wysokiej jakości spójne z całym systemem ocieplenia. Produkty tej polskiej marki cechują się dobrym stosunkiem jakości do ceny, co ma dzisiaj duże znaczenie. Jak rozwijała się firma Arsanit oraz jakie produkty oferuje, dowiesz się z dalszej części tekstu.

Arsanit- początki i rozwój marki

Ta nowoczesna firma jest obecna w branży materiałów budowlanych już od dwudziestu lat. Jej początki sięgają 2002 roku, kiedy to w Siemianowicach Śląskich zaczęła wytwarzać kilka podstawowych produktów. Dobre zarządzanie i ciągły rozwój firmy doprowadziły do jej szybkiego rozwoju i poszerzenia oferty. Obecnie Arsanit posiada także nowoczesny zakład w Koninie. Zatrudnia około 200 pracowników, a centrala firmy nadal znajduje się w Siemianowicach Śląskich. Z logo Arsanit wytwarzane są wszystkie składniki systemu ociepleń. Oferta obejmuje styropian, kleje, tynki i farby elewacyjne. Kompleksowe rozwiązania budowlane w dobrej cenie to obecny kierunek działań siemianowickiej marki.

Najbardziej znane produkty firmy Arsanit to kleje do styropianu wysokiej jakości oraz sam styropian. Dużą popularnością cieszą się: Thermo Dach Podłoga Standard 040, Arsanit Thermo Lambda 032, Arsanit Thermo Fasada Standard. Wśród styropianów Arsanit często wybierana jest na elewacje Thermo Fasada Extra. Styropian Arsanit zapewnia dobre parametry izolacyjne i wytrzymałościowe. Według opinii wielu inwestorów bardzo dobra jakość idzie tutaj w parze z niewygórowaną ceną. Jest to rzadko spotykane i na pewno warto zainteresować się produktami Arsanit. Tym bardziej że kupując jeden składnik systemu dociepleń, możemy łatwo dobrać pozostałe.

Wyróżnikami marki Arsanit na rynku są: szeroka oferta, dobra jakość oraz innowacyjność produktów. Firma posiada w swoim katalogu ponad 100 wyrobów z dziedziny chemii budowlanej. Jest to możliwe dzięki ciągłemu rozwojowi oraz ulepszaniu istniejących produktów. Również rozbudowana sieć dystrybucji pomaga firmie z Siemianowic docierać do wielu nowych klientów. Coraz większy udział w rynku oraz przyznane wyróżnienia (Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, Gepardy Biznesu) potwierdzają ciągły rozwój firmy. Zachowanie najwyższych standardów produkcji przy poszanowaniu środowiska naturalnego to obecnie priorytet marki. Również nieustanne inwestowanie w park maszynowy przynosi poprawę mocy przerobowej zakładów Arsanit.

Arsanit system ociepleń- najważniejsze produkty

Od dawna w ofercie firmy Arsanit ważną pozycję stanowią styropiany, kleje i tynki różnego rodzaju. Również farby zewnętrzne i wewnętrzne mają dobre opinie. Jako przedsiębiorstwo XXI wieku Arsanit nieustannie poszerza katalog swoich produktów. Z punktu widzenia dociepleń oferta jest kompleksowa i obejmuje wszystkie niezbędne elementy systemu. Kupując np. styropian Arsanit Thermo Fasada możemy od razu zaopatrzyć się w kleje do dociepleń Arsanit, tynki i wiele innych. Stosując sprawdzone rozwiązania systemowe, możemy być pewni dobrych efektów pracy. 

Praca przy dociepleniu zaczyna się przeważnie od kleju i styropianu. Wybierając kleje do dociepleń Arsanit i styropian Arsanit wiemy, że produkty te będą ze sobą zgodne. Jeżeli zależy nam na dobrej izolacyjności przegrody, to mamy duży wybór styropianów Arsanit. W sklepie STYRO24.pl oferujemy między innymi styropiany elewacyjne Thermo Fasada Standard, Thermo Fasada Extra, Thermo Lambda. Wysoką izolacyjność dają styropiany grafitowe takie jak: Arsanit Thermo Lambda 032 lub najcieplejszy Thermo Lambda 031. Jeżeli chodzi o styropiany podłogowe, to warto zwrócić uwagę na Arsanit Thermo Podłoga 035 EPS 100 czy grafitowy Thermo Lambda Podłoga 032. 

Styropiany, tynki i kleje  pozostałe składniki

Szeroki wybór styropianów Arsanit to nie wszystko. Oferujemy także pozostałe składniki systemu dociepleń tej marki. Są to wysokiej jakości kleje do dociepleń Arsanit oraz tynki, grunty i farby elewacyjne. Produkty siemianowickiej marki cieszą się dobrą opinią wśród wykonawców i inwestorów. Są one dostępne w atrakcyjnych cenach i w dużej liczbie w sklepie STYRO24.pl. Możesz wybrać u nas np. styropian Arsanit Thermo Fasada Extra i dobrać klej Arsanit w dobrej cenie. Zamawiając w naszej hurtowni kompletny system Arsanit oszczędzasz czas i pieniądze. Zapewniamy darmową dostawę na terenie całego kraju przy spełnieniu minimum logistycznego.

Również inne materiały budowlane i chemia marki Arsanit zasługują na uwagę. Jeżeli mamy już wybrany klej i styropian to warto też pomyśleć o gruncie i tynku. W ofercie naszego sklepu mamy grunty oraz tynki akrylowe i silikonowe Arsanit. Różnią się one ceną i właściwościami. W zależności od konkretnego zastosowania i budżetu doradzimy odpowiednie preparaty. Zamawiając u nas styropian Arsanit oraz tynki, grunty i kleje kupujesz kompletny system i masz kontrolę nad wydatkami. Wyliczymy potrzebną ilość materiałów w zależności od ocieplanej powierzchni. Produkty Arsanit wyróżniają się wysoką jakością i pasują do siebie. Przekłada się to na jakość i trwałość elewacji.

Styropian Arsanit opinie

W hurtowni STYRO24.pl proponujemy klientom materiały budowlane w korzystnych cenach i najwyższej jakości. Takie właśnie są kleje do dociepleń, styropiany i tynki firmy Arsanit. Oprócz tego znajdziesz u nas także odpowiednie grunty i farby elewacyjne. Wszystko to w najlepszych cenach na rynku. Produkty Arsanit takie jak styropian Dach Podłoga Standard 040 czy Thermo Fasada Extra bardzo dobrze się sprzedają. O ich jakości świadczą opinie zadowolonych i powracających do nas klientów. Nieważne czy jesteś wykonawcą, czy inwestorem- zakup dobrych materiałów budowlanych zawsze się opłaca.

Od wielu lat dużym zainteresowaniem nabywców cieszą się takie produkty jak styropiany Arsanit Thermo Fasada, Arsanit tynki oraz kleje do dociepleń. Również styropian Dach Podłoga Standard 040 ma ciągle wielu nabywców. Wszystkie te materiały charakteryzuje dobry stosunek ceny do jakości. Dzięki nowoczesnym liniom produkcyjnym oraz dokładnej kontroli jakości firmie udaje się sprostać wymaganiom każdego klienta. Nie bez znaczenia jest tutaj przewodnie hasło marki: "Arsanit- budująca rzeczywistość". Oddaje ono ducha innowacyjności i jakości na miarę XXI wieku.

Produkty Arsanit takie jak styropian Dach Podłoga Standard 040, Thermo Fasada Extra 038, czy Arsanit Thermo Lambda 031 wyznaczają dzisiaj standardy w branży. Ich jakość poparta wieloletnim doświadczeniem marki przekłada się na udane inwestycje. Dzięki zastosowaniu tej klasy styropianu, klejów i tynków można uzyskać efekt domu energooszczędnego lub pasywnego. Nowoczesne budownictwo potrzebuje coraz doskonalszych materiałów, które spełnią wymagania surowych norm. Aby zadbać o środowisko naturalne i o domowy budżet warto inwestować w sprawdzone materiały budowlane.

W sklepie STYRO24.pl oferujemy kompleksowe rozwiązania do ociepleń najlepszych marek. Jedną z nich jest firma Arsanit z Siemianowic Śląskich. Przez lata udanej współpracy poznaliśmy ich produkty, a także samą firmę. Za ich sukcesem stoi ciężka praca oraz innowacyjność i technologia. Mamy zaufanie do takich marek i z chęcią proponujemy ich wyroby naszym klientom. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie składania zamówienia.

Doradzamy jakie materiały i w jakiej ilości należy zakupić. Wystarczy, że podasz przybliżoną powierzchnię ocieplenia, a my zajmiemy się resztą. Dostarczamy towar w każde miejsce Polski. Przy spełnieniu minimum logistycznego dostawa będzie zupełnie za darmo! Dlatego przejrzyj produkty marki Arsanit i skompletuj z nich cały system ocieplenia. Taki zakup na pewno zaoszczędzi Twój cenny czas i pieniądze!