System ociepleń, akcesoria


Do pracy ze styropianem jest potrzebny szereg produktów. Postaraliśmy się dla państwa wyselekcjonować te materiały tak, żeby przedstawić ofertę umożliwiającą zakup online styropianu i systemu ociepleń z wszystkimi narzędziami i akcesoriami.

Hurtownia styropianu styro24.pl oferuje towar najwyższej jakości sprawdzony w ciągłej sprzedaży stacjonarnej od ponad dziesięciu lat.

Kupując kompletny system ocieplenia od sprawdzonego producenta mamy zapewnioną łatwą i przyjemną aplikacje, kilkuletnią gwarancję oraz trwały efekt końcowy zgodnie z europejskimi normami sytemu ETICS. Wieloletnia praca i sprzedaż materiałów umożliwiła przedstawienie państwu oferty sprawdzonych materiałów, które możemy śmiało polecać bez obawy o niską satysfakcje z zakupów.  Zapewniamy szerokie wsparcie oraz pomoc techniczną przy doborze odpowiedniego zestawu produktów.  Obliczymy zapotrzebowanie według obmiaru powierzchni prac oraz jeżeli będzie potrzeba pomożemy w  kontakcie  z odpowiednim działem,który zapewni wsparcie techniczne od konkretnego producenta.

W sprzedaży posiadamy również szereg innych materiałów, którymi systematycznie uzupełniamy ofertę w naszym sklepie internetowym. Asortyment jest na bieżąco uzupełniany o nowości od sprawdzonych dostawców. 

Wszystko to dostarczymy Ci na wskazany adres w wygodny sposób kurierem autem z windą do 48 godzin lub w ustalonym terminie. Wysyłka jest realizowana bezpośrednio od producenta lub z naszego magazynu. Towar jest odpowiednio zapakowany. Dostawa delikatnych elementów takich jak np. narożnik z siatką czy listwa startowa przebiega w sposób bezpieczny.