System ociepleń, akcesoria


Do pracy ze styropianem jak i do wykonania elewacji jest potrzebny szereg produktów. W naszej ofercie znajdziesz kleje do ociepleń, tynk elewacyjny, farbę elewacyjną siatkę do ociepleń oraz pozostałe artykuły. Postaraliśmy się dla państwa wyselekcjonować te materiały tak, żeby przedstawić ofertę umożliwiającą zakup online styropianu i systemu ociepleń z wszystkimi narzędziami i akcesoriami w jednym miejscu, łatwo i w najlepszej cenie.

Hurtownia styropianu styro24.pl oferuje towar najwyższej jakości sprawdzony w ciągłej sprzedaży stacjonarnej od ponad dziesięciu lat.

Kupując kompletny system ocieplenia od sprawdzonego producenta mamy zapewnioną łatwą i przyjemną aplikacje, kilkuletnią gwarancję oraz trwały efekt końcowy zgodnie z europejskimi normami sytemu ETICS. Wieloletnia praca i sprzedaż materiałów umożliwiła przedstawienie państwu oferty sprawdzonych materiałów, które możemy śmiało polecać bez obawy o niską satysfakcje z zakupów.  Zapewniamy szerokie wsparcie oraz pomoc techniczną przy doborze odpowiedniego zestawu produktów.  Obliczymy zapotrzebowanie według obmiaru powierzchni prac oraz jeżeli będzie potrzeba pomożemy w  kontakcie  z odpowiednim działem, który zapewni wsparcie techniczne od konkretnego producenta.

W sprzedaży posiadamy również szereg innych materiałów, którymi systematycznie uzupełniamy ofertę w naszym sklepie internetowym. Asortyment jest na bieżąco uzupełniany o nowości od sprawdzonych dostawców. 

Wszystko to dostarczymy Ci na wskazany adres w wygodny sposób kurierem autem z windą do 48 godzin lub w ustalonym terminie. Wysyłka jest realizowana bezpośrednio od producenta lub z naszego magazynu. Towar jest odpowiednio zapakowany. Dostawa delikatnych elementów takich jak np. narożnik z siatką czy listwa startowa przebiega w sposób bezpieczny.

Sortowanie: