PRO

Polski producent wysokiej jakości narzędzi pomiarowych i budowlanych. Poziomnice marki PRO można znaleźć prawie na każdej budowie. Wszędzie tam, gdzie liczy się dokładność i niezawodność narzędzia PRO sprawdzają się doskonale. W ofercie firmy znajdziemy także wysokiej jakości wyciskacze do silikonu, pistolety do pianki oraz wiertła. Również ten ostatni produkt zwraca uwagę swoją wytrzymałością i niezawodnością. Jeżeli chodzi o jakość, to firma PRO nie uznaje żadnych kompromisów. Zaufaj sprawdzonym poziomnicom i narzędziom, zapraszamy!

PRO- lider urządzeń pomiarowych w Polsce

Znakiem rozpoznawczym marki jest jej czerwona poziomnica- dokładna i solidna. Bez tego narzędzia nie może się obejść żaden fachowiec w branży! Doskonałej jakości urządzenia pomiarowe to domena firmy PRO. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu udało jej się zbudować pozycję lidera na rynku narzędzi pomiarowych. Produkty tej marki cechuje wysoka jakość wykonania, innowacyjność, a przede wszystkim dokładność pomiaru. Ta ostatnia cecha jest w przypadku łat i poziomnic najważniejsza.

Firma działa w oparciu o koncepcję Design Thinking. Polega ona na głębokim zrozumieniu potrzeb i wymagań użytkowników. Specjaliści firmy obserwują użytkowanie swoich wyrobów w naturalnych warunkach pracy. Wprowadzają konieczne zmiany i ulepszenia produktów w oparciu o te obserwacje. Czasem przeciętny użytkownik narzędzi nie zdaje sobie sprawy z możliwości ich ulepszenia. Strategia Design Thinking w projektowaniu kładzie nacisk na ergonomię i dostosowanie wyrobów do potrzeb klienta. Owocem tych prac są takie urządzenia pomiarowe jak poziomnica PRO S800 ENDURANCE czerwona i czarna. W 2021 bielska firma obchodziła 30-lecie istnienia. Zatrudnia ona obecnie około 200 osób i eksportuje swoje wyroby do 28 krajów świata.

Poziomnice PRO- nowoczesny i solidny produkt

Większość użytkowników kojarzy markę z Bielska-Białej właśnie z poziomnicami. Ich unikalne cechy to: jakość, funkcjonalność i ergonomia. O jakości świadczy bardzo dopracowany projekt i wykonanie narzędzia. Np. na oczko pomiarowe producent udziela aż 10-letniej gwarancji! Świadczy to o idealnym dopracowaniu tego elementu. Dodatkowym atutem "oczka" jest to, że jego ścianki działają jak szkło powiększające. Pozwala to na łatwy odczyt nawet w warunkach słabego oświetlenia lub zanieczyszczonego powietrza. O wyjątkowości produktów marki świadczą liczne odznaczenia branżowe (m.in. Design Management Award, IF Design Award). Dzięki wdrożeniu strategii TQM (totalne zarządzanie jakością) oraz norm ISO, firma z Bielska-Białej osiągnęła najwyższe standardy jakości.

Oprócz designu i ergonomii liczy się także wytrzymałość urządzeń pomiarowych. Łaty i poziomnice PRO doskonale radzą sobie na budowach od ponad 30 lat. Zaufało im bardzo wielu fachowców w branży budowlanej. Wszędzie tam gdzie liczy się dokładność czerwone łaty polskiej marki sprawdzają się doskonale. Do prac przy ociepleniach szczególnie polecane są łaty o długości 200cm. Pomagają przede wszystkim w wyznaczeniu równej płaszczyzny elewacji. Również określenie pionu i poziomu jest bardziej precyzyjne dzięki długiej poziomnicy. Idealnie równa krawędź i trwałe wskaźniki pomiarowe ("oczka") to najważniejsze cechy poziomnic S800 ENDURANCE.

Producent poziomnic- więcej informacji

Poziomnice Endurance dostępne są w wielu długościach w zależności od potrzeb. W ofercie producenta znajdują się m.in. modele 100cm, 150cm, 200cm. Każdy z nich przyda się do innych prac (wykończeniowe, glazurnicze, dociepleniowe). Również wykonywanie wylewek i tynków nie jest możliwe bez dobrej jakości narzędzi pomiarowych. Liczba zastosowań zwykłej poziomnicy jest w budownictwie bardzo duża. A opisywana tutaj marka bardzo podnosi poprzeczkę w tej dziedzinie. Nie na darmo hasłem przewodnim marki jest "Wyznaczamy poziomy". Rzeczywiście poziomnice i inne narzędzia tej firmy reprezentują bardzo wysoki poziom jakości. Przy tym ich ceny nie są zbyt wysokie- w sklepie internetowym STYRO24.pl oferujemy je w doskonałych cenach!

Pozostałe narzędzia i akcesoria PRO w ofercie STYRO24.pl

Oprócz znanych wszystkim poziomnic, w ofercie STYRO24.pl znajdziesz także znakomite wiertła, pistolety i wyciskacze. Są to akcesoria bardzo przydatne przy wszelkich remontach, nie tylko dociepleniach. Cechą wspólną, która łączy osprzęt tej polskiej marki jest jego jakość. Na przykład wiertła do betonu z serii ENDURANCE posiadają specjalnie wzmocnioną widiową końcówkę i mocowanie typu SDS plus. Dzięki specjalnej konstrukcji rdzenia i wzmocnionym skosom wiertło radzi sobie doskonale podczas pracy w betonie. Nawet zbrojony beton nie będzie przeszkodą dla tego wiertła z wiertarką udarową.

Akcesoria Endurance- jakość i niezawodność

Warto zwrócić też uwagę na inne niezawodne akcesoria linii Endurance. Są to: pistolet do pianki BT-03 i wyciskacz do mas w tubach BW-11BHD. Konstrukcja tych narzędzi pozwala na ich profesjonalne stosowanie. Są to produkty stworzone do codziennej pracy nawet w trudnych warunkach. Przykładowo- wyciskacz Endurance posiada wzmocnioną, stalową konstrukcję, która umożliwia aplikację nawet dość gęstych mas. Można go stosować do aplikacji np. kotew chemicznych. Zwykły silikon czy klej to dla tego wyciskacza pestka, nawet w niskich temperaturach. Jest to doskonałe narzędzie dla najbardziej wymagających użytkowników.

Podobnie sprawa wygląda w przypadku pistoletu do pianki Endurance BT-03. Dzięki zastosowaniu do jego produkcji najlepszych materiałów (aluminium, miedź, teflon, nikiel) uzyskano profesjonalne narzędzie. Dobry pistolet do pianki powinien być niezawodny w każdych warunkach. Fachowcy oczekują od takiego urządzenia długiego działania bez czyszczenia. Rzeczywiście pistolet Endurance BT-03 spełnia te wymagania. Nadaje się do ciągłej, profesjonalnej pracy, np. do przyklejania styropianu na piankę. Również wykonywanie wszelkich uszczelnień jest wygodne dzięki długiej końcówce pistoletu. Te urządzenia są warte swojej ceny i nie mają nic wspólnego z chińszczyzną z marketów. Kupując te narzędzia dostajesz profesjonalną jakość i niezawodność.

Podsumowanie

Bielska marka PRO, jako lider w branży narzędzi pomiarowych w Polsce, nieustannie się rozwija. Wprowadza na rynek urządzenia laserowe i optyczne oraz nowe narzędzia pomiarowe. W naszym sklepie kupisz poziomnice w różnych długościach (100cm, 150cm, 200cm) i kolorach (czerwona, czarna). Warto podkreślić, że ta marka kładzie duży nacisk na wygląd swoich artykułów. Są to narzędzia pomiarowe wysokiej klasy, o najlepszych parametrach. Świadczy o tym wykorzystanie do produkcji najlepszych materiałów i system kontroli jakości ISO. Dzięki narzędziom PRO możesz w pełni wykorzystać swoje umiejętności. W ten sposób poprawisz też jakość swojej codziennej pracy.

Firma PRO zdobywa rynek wprowadzając zupełnie nowe narzędzia pomiarowe. Można tu wymienić takie urządzenia jak: laser krzyżowy PRO, laser wieloliniowy, dalmierz laserowy i wiele innych. Do wyboru jest wiele typów i modeli tych produktów do różnych zastosowań. W sklepie internetowym STYRO24.pl oferujemy nowe narzędzia pomiarowe PRO. Kupisz je u nas w dobrych cenach, a często mamy także promocje. Zobacz też inne kategorie narzędzi i akcesoriów jakie mamy w sprzedaży. Nasz asortyment obejmuje wszystko, co jest potrzebne do ocieplenia domu i jeszcze więcej! Przez wiele lat obecności na rynku zdobyliśmy duże doświadczenie w branży budowlanej. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!