PRO Wyciskacz Endurance BW-11BHD

Wzmocniony wyciskacz cylindryczny, do stosowania z masami w tubach; polecany szczególnie do pracy w niskich temperaturach


Możliwość wysyłki w jednej paczce z innymi narzędziami i akcesoriami.
Do stosowania z zasobnikami 345ml
Materiał wykonania: stal magnezowa AM60
Długość całkowita (przy wsuniętym tłoku): 360mm

Cena: 98.97zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 18.51zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

GTIN: 5901571505930

Wyciskacz do silikonu wzmocniony, zalecany do kotw chemicznych

Silikony standardowo sprzedawane są w formie kartuszy, które z kolei zwykle używa się, nakładając je na specjalne pistolety/wyciskacze. W normalnych warunkach do pracy, do większości zastosowań z powodzeniem powinny wystarczyć typowe pistolety; nierzadko jednak mogą się zdarzyć okoliczności, w których takie pistolety będą miały problemy z prawidłowym wyciskaniem masy (jak chociażby niska temperatura powietrza). Potrzebny jest wtedy pistolet o wzmocnionej konstrukcji, zdolnej poradzić sobie z gęstszymi masami nawet w takich utrudnionych warunkach. Świetnym przykładem takiego wyciskacza jest BW-11BHD.

Wyciskacz BW-11BHD to produkt marki PRO – polskiego producenta narzędzi oraz przyrządów do pomiarów, znanego przede wszystkim ze swoich poziomic. Pistolet BW-11BHD wykonany jest ze stalowej blachy, polakierowanej na czarny kolor. Zarówno korpus jak i wykonana z aluminium rękojeść zostały specjalnie wzmocnione na potrzeby trudnych warunków pracy. Tłok został zahartowany; mechanizm spustowy, grubości 9mm, ma zwiększoną wytrzymałość. Uchwyt tłoka został ergonomicznie dostosowany, z dodatkową blokadą bezpieczeństwa. Wyciskacz nadaje się do pracy z pojemnikami mieszczącymi 345ml. Dzięki wszystkim swoim cechom, pistolet BW-11BHD doskonale nadaje się do aplikowania mas gęstych (np. silikonu, uszczelniaczy, klejów) nawet w niskich temperaturach; wzmocnione mechanizmy bez problemu powinny poradzić sobie wtedy z wyciskaniem silikonu i innych podobnych substancji.


Jakość wykonania gwarantowana przez producenta PRO.

Informację o wysyłce znajdziesz w dziale  Zamawianie

Więcej informacji i porad technicznych znajdziesz w naszym dziale FAQ.


Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: