Klej do styropianu Yetico Termo-WHITE 750 ml

Ocena produktu:

Pianka poliuretanowa w puszce, która szybko twardnieje. Doskonałe rozwiązanie do klejenia płyt styropianowych; klej marki Yetico.


Darmowa dostawa ze styropianem Yetico w opakowaniach zbiorczych po 12szt
Temperatura pracy Od -5°C do +30°C
Czas kołkowania: ok. 2h
Wydajność opakowania (ETICS): do 8 m² powierzchni

Cena: 31.12zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 5.82zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

GTIN: 5902431721538

Kleje poliuretanowe coraz częściej zastępują tradycyjne zaprawy klejowe jako narzędzie mocowania płyt styropianowych. Zamknięte w stosunkowo lekkich puszkach, oferują większe pokrycie powierzchni, do tego są gotowe do użycia od zaraz (w porównaniu z klejami proszkowymi, wymagającymi przygotowania w pierwszej kolejności mieszanki klejącej), a także lepiej utrzymują płyty na swoich miejscach. Yetico - jeden z największych polskich producentów styropianu - oprócz samych płyt EPS ma w ofercie również wybór osprzętu niezbędnego do pracy z nimi; klej poliuretanowy Termo-WHITE z tej marki przeznaczony jest do pracy z typowym białym styropianem.

Yetico Termo-WHITE - profesjonalny klej do białego styropianu

Kleje poliuretanowe łączy m. in. szeroki zakres temperatur, w których można kleić. Nie inaczej jest w przypadku Termo-WHITE - można bezpiecznie pracować zarówno w warunkach przymrozków (-5°C) jak również przy odczuwalnych upałach (do +30°C). Czas kołkowania wynosi już 2 godziny. W optymalnych warunkach pracy jedna puszka pozwala na pokrycie nawet 8 m^2 powierzchni. (Dla porównania - typowy worek zaprawy klejowej, liczący 25kg, wystarczy na zaledwie ok. 5 m^2.)

Klej poliuretanowy Yetico Termo-WHITE to fantastyczne rozwiązanie do przyklejania styropianu. Kryje zaskakująco duży obszar jak na swoje gabaryty (750ml), twardnieje szybko, przylega do szerokiego wyboru podłoży, na dodatek jest mało nasiąkliwy. Wybór Termo-WHITE gwarantuje satysfakcję z użytkowania, jak również wytrzymałość gotowego systemu ociepleń na długie lata.


Więcej szczegółów nt. przeznaczenia i zakresu stosowania - w karcie produktu

Darmowa dostawa - z innymi produktami od Yetico

Ryszard
Bardzo fajny klej, łatwo sie go używa. Dobrze trzyma.
Oceń ten produkt: