Den Braven - producent akryli i silikonów

Firma powstała w 1974 roku i do dzisiaj rozrosła się tworząc Grupę Den Braven. Posiada ona obecnie 8 zakładów produkcyjnych i 23 regionalne oddziały handlowe. Jest to międzynarodowe przedsiębiorstwo, którego centrala mieści się w Holandii. Znajduje się tam także Centrum Doskonałości Den Braven. Szkoli się tam handlowców, klientów i odbiorców końcowych. Przedsiębiorstwo zatrudnia obecnie około 1200 zaangażowanych pracowników w kilku krajach. Zapraszamy do zapoznania się z historią i ofertą firmy.

Holenderska firma produkuje wiele rodzajów akrylu. W odróżnieniu od silikonu akryl może być bez problemu malowany. Jest to jego najważniejsza zaleta. Dlatego też jest dostępnych wiele rodzajów akrylu do konkretnych zastosowań. W katalogu Den Braven znajdują się między innymi akryle do farb lateksowych, kanałów wentylacyjnych i do płyt g-k. Bardzo popularnym produktem tej marki jest Akryl-W biały, czyli uniwersalny akryl do wielu zastosowań. Wśród wielu rodzajów akrylu każdy użytkownik może znaleźć wyrób odpowiedni dla siebie. Są one zaprojektowane do konkretnych materiałów budowlanych i zastosowań.

Den Braven- nowoczesna chemia budowlana

Oprócz akrylu Den Braven wytwarza wiele innych produktów z kategorii chemii budowlanej. Są to silikony i pianki, a także różnego rodzaju kleje i uszczelniacze. Akryl Den Braven do różnych zastosowań stanowi ważną pozycję w katalogu tej marki. Znajdziemy w nim także takie preparaty jak folia w płynie (hydroizolacja) lub czyściki do pian. PIanki montażowe i inne akcesoria firmy Den Braven znalazły już na polskim rynku wielu zadowolonych nabywców. Produkty Den Braven charakteryzuje przeważnie atrakcyjna cena, jednak idzie ona w parze z wysoką jakością.

W ofercie Den Braven znajdziemy także środki czyszczące, taśmy i membrany, a nawet narzędzia i akcesoria. Jako uznany producent materiałów budowlanych ta holenderska firma stale poszerza katalog swoich produktów. W naszym sklepie internetowym STYRO24.pl będziemy stale poszerzać asortyment tej marki. Obecnie największą popularnością wśród nabywców cieszy się Den Braven Akryl do tynków. Firma wytwarza także Den Braven Akryl-W biały (uniwersalny). Natomiast silikony i pianki montażowe i akcesoria firmy Den Braven znajdują często zastosowanie przy pracach wykończeniowych.

Centrum doskonałości Den Braven- przyszłość chemii budowlanej

Centrum doskonałości jest miejscem, gdzie firma dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat chemii budowlanej. Główny nacisk jest położony na przekazanie użytkownikom fachowej wiedzy na temat zastosowań produktów firmy. Zarówno wykonawcy, handlowcy, jak i klienci detaliczni mogą poznać wyroby marki oraz nauczyć się je stosować. Kleje, uszczelniacze i pianki poliuretanowe tej marki są produktami o wielkich możliwościach. Umiejętne ich stosowanie w praktyce umożliwia uzyskanie znakomitych efektów.

Sam budynek Centrum Doskonałości jest super- nowoczesnym przykładem najnowszej myśli architektonicznej. Obiekt został oddany do użytku 1 listopada 2014. Przy jego budowie zastosowano w pełni ekologiczne rozwiązania i jest on wykonany w technologii pasywnej. Oczywiście przy wielu pracach wykorzystano własne produkty firmy. Centrum Doskonałości jest przykładem budownictwa XXI wieku. Liczy się tutaj komfort użytkowania i oszczędność energii. Ten ciekawy budynek uzyskał najwyższą klasę w zakresie szczelności. Znajdują się tutaj pomieszczenia do testowania produktów, sala wykładowa na 50 osób i wiele innych.

Opisywana marka ma ugruntowaną pozycję na rynku chemii budowlanej. Jej produkty można kupić w wielu krajach świata. Również w Polsce zyskują one coraz bardziej na popularności. Warto zapoznać się z ofertą naszego sklepu STYRO24.pl w zakresie produktów Den Braven. Mamy zamiar sukcesywnie wprowadzać ich coraz więcej do sprzedaży. Zapraszamy do przeglądania szczegółowych opisów produktów oraz kart technicznych. Znajdziesz tam wiele informacji na temat stosowania określonego wyrobu. Jeżeli masz jakieś pytania na temat opisywanych tutaj produktów, to zapraszamy do kontaktu. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie materiałów budowlanych.

Den Braven akryl do tynków- popularny produkt marki

Jednym z najbardziej znanych produktów tej marki jest Den Braven Akryl do tynków. Oferujemy go oczywiście w naszym sklepie STYRO24.pl w korzystnej cenie. Polscy nabywcy chwalą zalety praktyczne tego akrylu. Nadaje się on doskonale do wypełniania ubytków i szczelin w tynkach mozaikowych i strukturalnych. Po nałożeniu tworzy trwałą i elastyczną spoinę. Dzięki zawartości cząsteczek żwiru akryl Den Braven doskonale komponuje się z powierzchnią tynku.

Ten często wybierany akryl jest produkowany na bazie akrylowej dyspersji wodnej z cząstkami żwiru. Dzięki swoim właściwościom plastycznym i dużej przyczepności Den Braven Akryl do tynków doskonale wypełnia wszelkie ubytki. Sprzedawany jest on w kartuszach o pojemności 300 ml. Schnie dość szybko (naskórek tworzy się po 5 minutach), a pełne wyschnięcie następuje po upływie doby. Akryl może być wtedy malowany na dowolny kolor, aby jeszcze lepiej ukryć szczeliny i uszkodzenia tynku. Doskonałe parametry użytkowe tego produktu przekładają się na jego dużą popularność na polskim rynku.

Akryl do tynków Den Braven- korzyści z zastosowania

Do najważniejszych korzyści z zastosowania akrylu do tynków można zaliczyć:

- uzyskanie jednorodnej faktury z tynkiem dzięki drobinom żwiru,

- gwarantuje estetyczne wykończenie elewacji,

- posiada bardzo dobrą przyczepność do powierzchni porowatych,

- tworzy silne i bardzo plastyczne wiązanie z powierzchnią,

- może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz z wyjątkiem bardzo wilgotnych miejsc,

- po całkowitym wyschnięciu może być malowany farbami wodnymi i syntetycznymi,

- nie powoduje korozji metali (neutralny chemicznie),

- posiada bardzo dobrą przyczepność (także do wilgotnych podłoży),

- jest odporny na rysy skurczowe oraz spękania,

- bardzo łatwy w profilowaniu (kształtowaniu),

- nie zawiera rozpuszczalników.

Wszystkie te zalety sprawiają, że oferowany przez nas akryl do tynków jest doskonałym rozwiązaniem naprawczym. Jego użycie nie stwarza problemu nawet amatorom, a właściwości fizyczne są bardzo użyteczne.

Den Braven Akryl biały 300ml- co go wyróżnia?

Tynk przez lata użytkowania ulega pewnemu zużyciu. Pojawiają się na nim rysy i pęknięcia spowodowane działaniem wilgoci i promieniowania UV. Także zmiany temperatur pozostawiają na tynku swój ślad. Aby naprawić takie drobne uszkodzenia, warto zastosować akryl do tynków firmy Den Braven. Producent zadbał o znakomite właściwości fizyczne tego akrylu. Jest on bardzo elastyczny, dobrze przylega do powierzchni tynku. Dużą zaletą jest zawartość drobin żwiru, co pozwala uzyskać naturalną fakturę tynku. Nakładanie tego akrylu z kartusza o pojemności 300ml można wykonać przy pomocy zwykłego pistoletu do silikonu.