Poziomica PRO S 800 ENDURANCE czerwona

Mocna i wytrzymała poziomnica marki PRO serii S800 oferuje 10 lat gwarancji na wskaźniki. Bezpieczny chwyt i precyzyjne pomiary .


Darmowa wysyłka tylko z narożnikami i listwami
10lat gwarancji na soczewki
Libella uzyskująca dokładność 0,5 mm
Mocny profil odporna na uderzenia

Cena: 60.52zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 11.32zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

GTIN: 5906245950610

 Poziomica czerwona PRO - profesjonalne narzędzie na każdą kieszeń

 Czerwona poziomica o profilu S800 doskonale wkomponuje się w każdy zestaw narzędzi zarówno profesjonalisty jak i majsterkowicza. Jest mocna, solidnie wykonana oraz świetnie znosząca uszkodzenia mechaniczne. Dzięki aluminiowemu profilowi jest bardzo lekka oraz świetnie leży w dłoni. Podobnie jak czarne poziomice serii S800 Endurance ta również wyposażona jest w antywstrząsowe końcówki oraz trzy libelle zapewniające bardzo precyzyjny pomiar w każdych warunkach. Warto wspomnieć również o uchwytach wmontowanych w profil poziomicy po to aby była bardziej ergonomiczna oraz lepiej trzymała się ręki przy pracy z nią.

 Poziomica 2 metry - "łata" która gwarantuje precyzję przy pomiarach.

 W pracy na elewacjach i nie tylko najczęściej wykorzystywana jest dwumetrowa poziomnica, która doskonale sprawdza się przy pomiarach płaszczyzny oraz wszelkich pionów i poziomów. Poziomica S800 wyposażona jest w system ERS+, który zapewnia doskonały pomiar oraz widoczność soczewki. Pomiar do 0,5 mm na każdy metr możliwy jest dzięki specjalnej budowie libelli oraz bardzo dużej kapilary. Ten model poziomic wyposażony jest także w dobre jakościowo stopery antypoślizgowe, które utrzymują poziomice nawet na bardzo gładkich powierzchniach a nam tym samym zapewniają komfort i wygodę pracy. Poziomica dwa metry to doskonały wybór przy pracach elewacyjnych, murarskich, tynkarskich oraz wszelkich innych pracach gdzie precyzja to podstawa a odbiory budowlane nie oszczędzają nawet najlepszych fachowców. W naszym sklepie oprócz dwumetrowej poziomicy znajdą Państwo też inne wymiary, dzięki którym będzie można dostosować się do aktualnych prac.

Marka PRO - 10 lat gwarancji na "oczko" pomiarowe

Poziomica niezbędna jest do prac na elewacji, która jest wizytówką każdego domu. Warto wtedy zadbać o sprzęt najwyższej jakości, który pozwoli nam pracować na profesjonalnym poziomie. Liderem w branży narzędzi pomiarowych jest firma PRO, która produkuje i sprzedaje te narzędzia od 30 lat wyznaczając kolejne wysoko zawieszone poprzeczki jakości. Jakość produktów PRO dowodzi gwarancja na wskaźniki obejmująca 10 lat użytkowania poziomicy. W momencie zauważenia nieprawidłowości pomiarów wejdź na stronę www.firma-pro.pl/serwis-techniczny i zgłoś reklamacje przez formularz dostępny na stronie. Serwisanci wymienią mechanizm optyki w Twojej poziomicy.

PRO - Topowy producent narzędzi.

 Ze swojej strony polecamy narzędzia pomiarowe PRO ze względu na jakość wykonania, ergonomie podczas jej użytkowania, wygląd narzędzi, która w dzisiejszych czasach nie jest bez znaczenia. Marka PRO tworzy swoje narzędzia z myślą o klientach, wsłuchuje się w potrzeby rynku oraz na nie odpowiada oferując swoje produkty. Oprócz jakości swoich narzędzi oraz ich bezpiecznego użytkowania poziomica PRO dodaje każdemu kto jej używa profesjonalizmu oraz pozwala na satysfakcjonujące wykonywanie wszelkich prac pomiarowych.

Z wymienionych wyżej powodów fachowcy bardzo często sięgają po narzędzia pomiarowe marki PRO.

Jakość wykonania gwarantowana przez producenta . Te oraz inne narzędzia PRO znajdują się na naszej stronie. Zapraszamy do zakupów oraz życzymy udanych inwestycji.

 Jakość wykonania gwarantowana przez producenta .  Te oraz inne narzędzia PRO znajdują się na naszej stronie. Zapraszamy do zakupów oraz życzymy udanych inwestycji.


Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię