Styropian Izoline

Marka Izoline należy do firmy Lubau z siedzibą w Warszawie. Firma ta jest również właścicielem marki Styropmin, która produkuje styropiany premium.  Pod nazwą Izoline produkowane są dobrej jakości styropiany w przystępnych cenach. Jeżeli potrzebujesz solidnego ocieplenia, ale nie chcesz przepłacać, to produkty Izoline są właśnie dla Ciebie! Firma oferuje styropian do wszystkich zastosowań: od fundamentów, poprzez elewację, dach/podłogę, aż po parking. Wśród produktów Izoline znajdziesz także styropiany grafitowe do zastosowań pasywnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Styropian Izoline- materiał do wielu zastosowań

Mimo, że marka Izoline jest stosunkowo młoda, to jej produkty zdobyły już wielu zwolenników. Na polskim rynku doceniane są takie styropiany jak: Izoline Fasada Premium EPS 70 038, styropian Izoline Dach/Podłoga Premium EPS 80 038 oraz Izoline Fasada Pasywna Premium EPS 031. W ofercie sklepu STYRO24.pl znajdziesz te i wiele innych wyrobów Izoline w najlepszych cenach. Stosując płyty styropianowe tego producenta można uzyskać dobre ocieplenie  za rozsądne pieniądze. Cena za m3 tego styropianu pozytywnie zaskakuje w porównaniu z konkurencją. Szczególnie opłacalny jest zakup styropianu białego EPS (duża dostępność i korzystna cena za m3).

Według opinii wielu klientów STYRO24.pl produkty tej marki sprawdzają się w izolacji zewnętrznej ścian budynku. Materiały takie jak Izoline Fasada Standard, Izoline Fasada Plus EPS 042, czy Fasada Extra EPS 040 należy dobierać do konkretnego zastosowania. Co to oznacza w praktyce? W zależności od budżetu jakim dysponujemy, możemy wybrać odpowiedni produkt. Jeżeli np. chcemy mocno zaoszczędzić na koszcie materiału, a ocieplamy mniej używany budynek, to można zastosować Izoline Fasada Standard. W przypadku nieco większych wymagań mamy do dyspozycji styropian Izoline Fasada Plus. Daje on trochę lepsze ocieplenie (Lambda= 0,042 W/mK) i ma zwykłe parametry wytrzymałościowe.

Firma Izoline proponuje także rozwiązania do ocieplenia domu wyższej jakości. Są to takie produkty jak Izoline Fasada Extra EPS 040 oraz Izoline Fasada Premium EPS 70 038. Oferują one już całkiem dobre ocieplenie w atrakcyjnej cenie za m3 styropianu. Jak widać styropian Izoline Fasada jest dostępny w bardzo wielu wersjach. Dla najbardziej wymagających klientów firma proponuje także styropian fasadowy z dodatkiem grafitu. Styropiany grafitowe Fasada Pasywna Plus EPS 033, Fasada Pasywna Extra 032 i Fasada Pasywna Premium 031 dają już naprawdę dobre ocieplenie. Są przy tym nadal tańsze niż styropian grafitowy innych producentów. Można je bez problemu stosować w budynkach pasywnych i energooszczędnych.

Styropian Izoline- jakość w przystępnej cenie

Styropian Izoline EPS Fasada charakteryzuje się bardzo dobrą ceną produktu. Niezależnie czy potrzebujesz czegoś taniego, czy ze średniej i wyższej półki cenowej. Na tle konkurencji produkty tej firmy wypadają bardzo dobrze. Trzeba po prostu wybrać parametr Lambda i wytrzymałość dostosowaną do swoich potrzeb. Często zdarza się, że decydującym czynnikiem jest budżet. Szczególnie w obecnym czasie stale rosnących cen. Jeżeli ocieplamy np. garaż lub mniej uczęszczany budynek to warto wziąć pod uwagę tańsze styropiany. Najlepiej znaleźć 'złoty środek' czyli kompromis między ceną i jakością.

Styropian Izoline został tak zaprojektowany, aby zapewnić dobrą jakość w przystępnej cenie za m3. Dobrze, że istnieje taka linia produktów, bo daje to możliwość ocieplenia domu w mniejszym budżecie. Klasa ekonomiczna styropianu jest często niedocenianym segmentem. A jednak te produkty dobrze się sprzedają, bo mają dobry stosunek jakości do ceny. Czasem po prostu nie warto przepłacać. Firma Izoline wyróżnia się nie tylko dobrymi cenami, ale też szerokim asortymentem produktów. Styropiany stosowane w izolacji zewnętrznej ścian budynku to tylko część oferty. Oprócz styropianów fasadowych znajdziesz tam także styropian Izoline dach podłoga, a nawet parking.

Izoline dach/podłoga- dostępne produkty

W serii Dach Podłoga również znajdują się styropiany o różnych parametrach jakościowych. W zależności od potrzeb znajdziesz tutaj styropian Dach/Podłoga Standard, Dach/Podłoga Plus oraz Dach/Podłoga Extra. Produkty Izoline Dach Podłoga doskonale sprawdzają się w izolacji podłóg i poddaszy. Wystarczy wybrać odpowiedni produkt z oferty i dobrze go ułożyć. Warto pamiętać o unikaniu przy tym mostków termicznych. Dla przypomnienia: są to szczeliny w warstwie izolacji. Im dokładniej ułożymy płyty styropianowe tym lepszy efekt uzyskamy. Przełoży się to oczywiście na wysokość rachunków za ogrzewanie.

Styropian Dach Podłoga jest produkowany w różnych klasach twardości. To znaczy, że można wybrać jego wytrzymałość na obciążenie w zależności od potrzeby. I tak do mniej uczęszczanych pomieszczeń pod wylewkę można zastosować styropian dach/podłoga EPS70- EPS80. Są to styropiany o wytrzymałości odpowiednio 2-2,4 tony na metr kwadratowy. Sprawdzonym standardem w ocieplaniu podłóg i poddaszy jest styropian Dach Podłoga Premium EPS 100 037. Wytrzymuje on obciążenie na poziomie 3 ton na metr kwadratowy, a przy tym dobrze izoluje. Jego współczynnik Lambda na poziomie 0,037 W/mK jest jednym z najlepszych w tej klasie.

Płyty styropianowe stosowane w izolacji podłóg i poddaszy powinny spełniać inne wymagania niż styropian fasadowy. Materiały stosowane w izolacji zewnętrznej ścian budynku nie muszą być bardzo twarde. Styropiany takie jak styropian Fasada Plus EPS powinny przede wszystkim dobrze izolować termicznie. Natomiast od produktów serii dach/podłoga wymaga się też dobrej wytrzymałości mechanicznej. Przykładowo styropian Izoline Dach/Podłoga Plus ma tylko podstawowa wytrzymałość. Natomiast styropian Izoline Dach/Podłoga Premium EPS100 037 zapewnia dużo lepsze parametry użytkowe. Dlatego podejmując decyzję o zakupie danego styropianu warto robić to świadomie.

Styropiany Izoline- podsumowanie

Opisywana marka styropianu oferuje nabywcom materiały dostosowane do różnych potrzeb. Znajdziesz tutaj zarówno styropiany typu fasada, ale też dach/podłoga i parking. Każdy kupujący musi zdecydować sam co jest dla niego najważniejsze. Jeżeli cena, to oczywiście są produkty najtańsze. Może dobrym rozwiązaniem będzie styropian średniej klasy cenowej. Dlatego właśnie styropian Izoline Fasada i styropian Izoline Dach/Podłoga są produkowane w różnych wersjach. W ofercie tego producenta nie brakuje także styropianów grafitowych i tych o podwyższonej twardości. Od nabywcy zależy wybór konkretnego produktu.

Ze swojej strony w hurtowni STYRO24.pl oferujemy fachowe doradztwo dla każdego klienta. Wystarczy się z nami skontaktować, a pomożemy wybrać odpowiedni styropian. W swoim sklepie posiadamy wiele kategorii materiałów budowlanych. Kupisz u nasz wszystko co potrzebne do ocieplania budynków i nie tylko. Proponujemy kompletne systemy ociepleń, ale też narzędzia i akcesoria. Przy spełnieniu kryterium ilościowego dostawa na terenie kraju jest darmowa! Cena 1m3 styropianu w naszej hurtowni jest jedną z najniższych na rynku. Dlatego warto nawiązać z nami kontakt i współpracę. Zapraszamy!