PRO Wiertła SDS PLUS ENDURANCE do betonu

Wiertła firmy PRO, przeznaczone do pracy z betonem; wyposażone w charakterystyczną widię typu quadro. Wytrzymałe, niezawodne narzędzie.


Możliwość wysyłki w jednej paczce z innymi narzędziami i akcesoriami.
Wiertła wykonane z wysokiej jakości stali stopowej, tworząc niezawodne narzędzie do pracy.
Grot 4 częściowy.

Cena: 13.67zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 2.56zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

GTIN: 2010001940081

Beton pozostaje jednym z najtwardszych materiałów budowlanych; w celu wywiercenia w nim otworów nie możemy polegać na zwykłych wiertłach - musimy dobrać odpowiednie narzędzie do pracy. Właściwe wiertło powinno wyróżniać się przede wszystkim olbrzymią trwałością, zdolnością do pracy nawet w naprawdę trudnych warunkach. Powinno również stanowić produkt sprawdzonej marki – wyłożymy wprawdzie nieco więcej pieniędzy, ale w efekcie dostaniemy narzędzie, co do którego możemy mieć pewność, że będzie pracowało bez zarzutu, i to nawet przez dłuższy czas. Najlepsze dostępne wiertła pod beton bez problemu są w stanie poradzić sobie nawet z wersją zbrojoną betonu.

Wytrzymałe wiertło do betonu od znanego producenta: PRO SDS Plus Endurance

Do pracy z betonem przy użyciu wiertarek nasza hurtownia może polecić sprzedawane przez nas wiertła typu SDS Plus Endurance, produkcji firmy PRO – jednego z największych polskich producentów narzędzi oraz przyrządów pomiarowych do budownictwa. Oferowane wiertła zakończone są specyficzną czterozwojową spiralą, która zapewnia optymalne usuwanie zwiercin powstałych w trakcie pracy. Spirala ta ma ponadto wzmocnione skosy, pozwalające na skuteczną pracę z betonem zbrojonym; jej rdzeń ma również polepszoną geometrię, w efekcie czego podczas każdego uderzenia uwalnia się większa ilość energii z koronki wiertniczej. Wszystkie te właściwości owocują jednym ze skuteczniejszych narzędzi do nawiercania w betonie, z powodzeniem nadającym się nawet do odmiany zbrojonej tegoż.

W jednej przesyłce bez dodatkowych kosztów możesz zamówić pozostałe narzędzia, folie taśmy oraz akcesoria do ociepleń. 

Informację o wysyłce znajdziesz w zamawianie

Więcej informacji i porad technicznych znajdziesz w naszym dziale FAQ.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię