Kołek do styropianu Amex Starfix LDK TN z trzpieniem metalowym niezalanym

Łącznik do mocowania płyt styropianowych z trzpieniem metalowym, marki Amex Starfix. Pozwala na właściwe wykonanie ocieplenia budynku, dzięki długiej strefie rozporu zapewnia pewny chwyt do podłożą.


Darmowa dostawa od 660 zł (liczą się tylko produkty Amex Starfix)
Długa strefa rozporu.

Cena: 242.34zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 45.32zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

op.

Kołek do styropianu z metalowym trzpieniem z długą strefą rozporu

Firma Amex Starfix proponuje nowoczesne rozwiązania w dziedzinie zamocowań termoizolacji. Zastosowanie wysokiej jakości kołków do styropianu to konieczność przy wykonywaniu ociepleń.  Nie rezygnuj z kołkowania styropianu nawet jeżeli używasz wysokiej jakości kleju. Żaden klej nie daje takiej pewności i spokoju jak mocowanie mechaniczne styropianu. Oferowane tutaj kołki posiadają solidny, metalowy trzpień, który utrzyma izolację z grubego styropianu lub nawet wełny mineralnej. Dzięki długiej strefie rozporu te kołki trzymają jeszcze lepiej nawet do mniej stabilnego podłoża.Jeśli robisz termoizolację, to zrób to porządnie z kołkami do styropianu Amex Starfix!

Amex Starfix to producent elementów wykorzystywanych w systemach zamocowań. Produkują m.in. również łączniki do płyt styropianowych, bez których nie ma nawet co marzyć o solidnie wykonanej termoizolacji. Łączniki typu LDK TN mają trzpień wykonany ze stali, oraz koszulkę łącznika zrobioną z kopolimeru, z niezalaną główką TN.  Łącznik współpracuje ze wszystkimi materiałami termoizolacyjnymi oraz podłożami budowlanymi. 

Pamiętaj o tym, że styropian do elewacji należy zawsze mocować mechanicznie!!!  

Kołki powinny być rozmieszczone na styropianie w liczbie 2 szt. na płytę, oraz z dodatkową sztuką pomiędzy dwiema płytami – łącznie daje to nam 5 szt/m2. Więcej informacji o kołkowaniu znajdziesz również w naszym dziale FAQ

Amex Starfix darmowa dostawa , w przypadku zamówień o wartości min. 660  zł 

Listę produktów Amex Starfix znajdziesz tutaj

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: