Sicher Stiro X 40 Plus 25kg

Ocena produktu:

Klej do siatki i styropianu grafitowego Sicher Stiro X 40 Plus z włóknem polipropylenowym


Darmowa dostawa, auto z windą, z klejem można dostarczyć siatkę Sicher
Zużycie 4.5 kg/m2 przyklejenie, 3.5 kg/m2 siatka , 8kg/m2 powierzchni do ocieplenia.
Jedna paleta wystarczy do przyklejenia styropianu i do położenia siatki na 130-150 m2 powierzchni.
Z dodatkiem włókien polipropylenowych
Mały skurcz
Wysokoelastyczny
Odporny na zamarzanie i rozmnażanie
Kolor szary

Cena: 30.99zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 5.79zł
Ten produkt należy kupować w opakowaniu zbiorczym po 48 op.
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

op.

GTIN: 1110003579881

Klej do styropianu grafitowego do wykonywania warstwy zbrojącej i przyklejania płyt styropianowych 

Sicher Stiro X 40 Plus jest miłym zaskoczeniem. Kto popracuje z nim to już zostaje przy tym kleju. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Klej wiąże idealnie, bardzo łatwo się rozprowadza a wiaderku zostaje przez długi czas puszysty nawet w słoneczne dni a  zarazem jest bardzo mocnym klejem. Styropian grafitowy wymaga zastosowania kleju zbrojonego włóknem polipropylenowym dedykowany do grafitu jest właśnie  Stiro x40 plus

.

Zaprawę klejową mieszaj zawsze na dwa razy, z kilkuminutową przerwą. Przerywa to pierwsze wiązanie. Klej będzie miał idealną konsystencję i długi czas obróbki.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ, dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy.

Poniżej kilka danych ze strony producenta:

Klej Stiro X40 Plus z dodatkiem włókien polipropylenowych przeznaczony jest do wykonywania warstwy wykończeniowej na podłożu z płyt styropianowych oraz do przyklejania płyt styropianowych. Wykazuje bardzo dobrą przyczepność do betonu, betonu komórkowego, cegły, zapraw itp. Dzięki dodaniu włókien polipropylenowych zaprawa ma zwiększoną lepkość i elastyczność zachowując właściwości paroprzepuszczalne. Włókna stanowią wewnętrzne zbrojenie wzmacniając cechy wytrzymałościowe. Klej Stiro X40 Plus zaleca się do stosowania styropianu grafitowego.

Przygotowanie podłoża: Podłoże powinno być odpowiednio przygotowane. Podłoża chłonne lub o zmniejszonej przyczepności zagruntować Gruntem Sicher lub Gruntem Akrylowym Sicher Bautechnik Stiro GW. 

Proporcje mieszania: Zawartość worka wsypać do naczynia z 5,0 do 6,0 litrami wody i dokładnie wymieszać do uzyskania konsystencji gęstoplastycznej. Zaprawę klejową Stiro X40 Plus odstawić na 5 min., po czym bezpośrednio przed użyciem powtórnie wymieszać. 

Warunki stosowania: Nakładać przy temperaturze podłoża od +5oC do +25oC. 

Okres przydatności produktu: 12 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu. 

Warunki przechowywania/składowania: Przechowywać w oryginalnym opakowywaniu i suchym pomieszczeniu.

Karta techniczna

Kacper
Klej wysokiej jakości. Bardzo dobrze się układa. Dobrze się rozrabia nie chlapie. Miło, że nasze firmy robią taki materiał. Ważne, żeby plus był w nazwie. Kupiłem na miejscu na inną budowę dużo taniej. Myślałem, że okazja ale był gorszy. Tego kleju są dwie wersję z plusem i bez. Polecam x40 plus.
Marcin
trzyma mocno i na dlugo. za taka cene naprawde warto.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię