Narożnik aluminiowy z siatką żółtą 2,5 mb 8x12 cm

Narożnik z siatką koloru żółtego 23x23 mm, długości 2,5 mb; wymiary siatki 10x10 cm. Pomaga właściwie wykończyć krawędzie zakładanych płyt styropianowych.


Koszt dostawy za op. do 100szt - 55zł
Rozmiar siatki 8x12 cm
Narożnik 22x22 mm
Grubość blachy 0,3
Kolor żółty
Materiał aluminium
Wysyłka w jednym opakowaniu z narożnikami, listwami
Wysyłka w bezpiecznym opakowaniu z kartonu

Cena: 4.87zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 0.91zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

Dobrze wykonana elewacja powinna cechować się estetyką i trwałością. Nie wystarczy tylko przykleić styropian do ściany, trzeba go jeszcze wzmocnić i zabezpieczyć. Ocieplenie domu wykonuje się raz na kilkadziesiąt lat i idealnie byłoby już do tego nie wracać. Dlatego w STYRO24.pl proponujemy Państwu duży wybór najlepszych akcesoriów do wykończenia elewacji. Jest to między innymi narożnik aluminiowy z siatką żółtą o wymiarach 2,5 mb i 8x12 cm (siatka). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami produktu!

Narożnik do zabezpieczenia i wykończenia styropianu

Styropian z zasady jest dość kruchym materiałem, który wymaga w pewnych miejscach wzmocnienia. Przy obchodzeniu się z nim trzeba zachować nieco ostrożności. Kiedy wykonujemy nową elewację budynku, to zależy nam nie tylko na estetyce, ale też na trwałości. Dlatego też na wszystkich narożach i krawędziach elewacji należy stosować odpowiednie narożniki. Są to odpowiednio wyprofilowane listwy np. z aluminium z dołączoną siatką, którą zatapiamy w kleju. Uzyskujemy dzięki temu nie tylko wytrzymałe, ale też proste krawędzie elewacji. Długość narożnika 2,5mb jest tak dobrana, aby ułatwić pracę i transport. Warto ułatwić sobie pracę przy ociepleniu stosując nasze narożniki aluminiowe z siatką.

Szczegóły produktu - jeden z najlepszych w tej kategorii

Narożniki aluminiowe mają tą przewagę nad innymi, że są trwałe i odporne na korozję. Również czynniki takie jak promieniowanie UV czy wilgoć nie wyrządzają im dużej szkody. Blacha aluminiowa z jakiej wykonany jest ten narożnik wytrzyma na ścianie dłużej niż np. tworzywa sztuczne. Dlatego warto wybrać ten rodzaj narożnika do wykończenia elewacji budynku. Dodatkowo zamocowana siatka jest wykonana z włókna szklanego wysokiej jakości, co też wpływa na jej trwałość. Wymiary siatki 8x12 cm ułatwiają zamocowanie listwy na ścianie. Wystarczy przyłożyć narożnik do krawędzi płyty i zatopić siatkę w kleju przy użyciu pacy. Siatka w żółtym kolorze oznacza materiał o standardowej jakości.

Narożnik do wzmocnienia elewacji domu - materiał wykonania produktu

Dzięki zastosowanym materiałom opisywany tutaj produkt zapewnia trwałość naroży budynku. Aluminium jest materiałem lekkim, ale odpornym na czynniki zewnętrzne. Krawędź płyty styropianowej zabezpieczona w ten sposób zyska odporność na uszkodzenia mechaniczne. Możesz być także spokojny o starzenie się materiału- produkt jest odporny na korozję i promieniowanie UV. Dodatkowym atutem jest łatwość obróbki tego materiału- do ucięcia wystarczą zwykłe nożyce lub szlifierka.

W naszej ofercie znajdziesz również narożnik do elewacji z siatką wykonany z PCV. Narożniki spełniają tą samą funkcję są też często wybierane przez fachowców.

Kupując ten narożnik lub inne akcesoria w STYRO24.pl możesz liczyć na wysoki standard obsługi zamówienia. Dbamy o satysfakcję każdego klienta niezależnie czy kupuje system dociepleń, materiały budowlane czy akcesoria. Twoja paczka dotrze bezpiecznie i nie poniesiesz wyższych kosztów wysyłki. Wszystkie zamówione produkty pakujemy w specjalne kartony i dodatkowo zabezpieczamy. Gdyby jednak zdarzyło się jakieś uszkodzenie, to wysyłamy nową paczkę. Zakupy w STYRO24.pl są pewne i bezpieczne!

narożniki z siatką  narożniki op zbiorcze                                  

Więcej informacji i porad uzyskasz w naszym dziale FAQ

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy


Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: