Narożnik PVC z siatką żółtą 2,5 mb 8x12cm

Narożnik wykonany z PVC, z żółtą siatką. Wspomaga przy właściwym wykończeniu krawędzi mocowanego styropianu. Długość 2,5mb.


Koszt dostawy do 50szt - 35zł
Rozmiar siatki 8x12cm
Kolor żółty
Materiał PVC
3.88zł (w tym 23%)
VAT: 0.73zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

szt.

Udostępnij:

Narożnik z siatką PVC, do wykończenia płyt styropianowych

Styropian, przy całych swoich właściwościach termoizolujących, to wciąż zaskakująco delikatny produkt. Przez to też trzeba nieco uważniej się z nim obchodzić w trakcie prac dociepleniowych, a nawet po założeniu go na ściany warto go dodatkowo zabezpieczyć. Robi się to najczęściej, zakładając na jego krawędzie listwy lub specjalne narożniki; chronią one krawędzie przed obiciem, ukruszeniem i innymi uszkodzeniami podobnego rodzaju. Narożniki ścian są tutaj szczególnie ważne, gdyż stanowią stosunkowo najbardziej wystający element fasady; najłatwiej jest na nie wpaść, podczas chociażby przenoszenia mebli do ogrodu czy innych rozmaitych prac codziennych na zewnątrz. Po za tym ciężko sobie wyobrazić elewację bez poprostowanych krawędzi.

Narożniki są najczęściej wykonywane z aluminium bądź PVC. Różnica praktyczna między nimi jest minimalna, więc ostateczny wybór materiału narożników to kwestia czysto osobistych preferencji. Widoczny na zdjęciu narożnik plastikowy zawiera dodatkowo siatkę pomocniczą do wykończenia krawędzi styropianu, koloru żółtego. Chroni ona klej nałożony na krawędzi narożnika przed pękaniem, a dodatkowo łatwiej pozwala nam zachować ostre krawędzie elewacji, gdyż nie zasłania elementów z PVC.

Narożnik ma długość 2,5 mb, oraz wymiary siatki 8 na 12 cm. 

Więcej informacji i porad uzyskasz w naszym dziale FAQ

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy 

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: