Zaślepki styropianowe 65x15 grafit 300 szt

Ocena produktu:

Zaślepki styropianowe o kolorze grafitowym; element styropianowy od Amex Starfix, do zakrywania kołków w płytach ze styropianu grafitowego


Darmowa dostawa od 660 zł (liczą się tylko produkty Amex Starfix)
Kolor grafitowy,
Opakowanie 300 szt
Średnica 65mm
Wysokość 15mm

Cena: 60.60zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 11.33zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

op.

GTIN: 5906725223623

Zatyczki do zasłaniania kołków w styropianie

Zatyczki tutaj prezentowane stanowią prosty element ze styropianu, używany w celu zasłonięcia kołków użytych do przymocowania płyty styropianowej. Jednocześnie, wbrew pozorom, jest to rzecz niezbędna, jeśli zależy nam na ociepleniu bez powstania jakichkolwiek mostków termicznych. Zatyczki są ciemniejszego koloru, w celu spasowania z grafitowymi płytami styropianowymi. 

Kupując cały system ocieplenia często nie zwracamy uwagi na drobne, dodatkowe elementy, a są one również bardzo ważne. Takim elementem są właśnie zaślepki styropianowe (w tym przypadku grafitowe). Pozwalają one w łatwy sposób uzupełnić powstałe w styropianie otwory po kołkowaniu płyt. Wystarczy zastosować te niewielkie zaślepki aby zapobiec ucieczce ciepła na zewnątrz termoizolacji. Zapewnią Ci one dobry efekt ocieplenia i zredukują niepożądane mostki termiczne. Oferowane przez nas zaślepki są w standardowym rozmiarze 65x15 mm. Wybierz odpowiedni rodzaj zaślepek do swojego styropianu i uzyskaj solidną termoizolację.

Element styropianowy - Sposób użycia

Przed przystąpieniem do pracy należy najpierw odczekać, zanim zaprawa klejowa na trwałe zwiąże styropian z podłożem. Następnie wycinamy otwór w miejscu, w którym planujemy umieścić łącznik do styropianu. Najwygodniejszym sposobem na dokonanie tego jest użycie dedykowanego frezu do styropianu, zamontowanego na wkrętarkę akumulatorową lub wiertarkę. Następny krok stanowi wywiercenie otworu pod kołek w środku wyciętego przed chwilą zagłębienia. W tak przygotowane miejsce mocujemy i dobijamy kołek. Wreszcie zasłaniamy miejsce zaślepką; przez założeniem nakładamy jeszcze od strony wewnętrznej warstwę zaprawy klejowej, lub pianki niskoprężnej. 

Darmowa dostawa produktów Amex Starfix  dla zamówień o wartości od 660 zł .

Listę produktów Amex Starfix znajdziesz tutaj..

Adrian
Idealnie pasują do kupionego styropianu. Dokładnie zasłoniły kołki. Jak najbardziej polecam.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię