Zaślepki styropianowe 65x15 białe 300 szt

Białe zaślepki ze styropianu, produkcji Amex Starfix. Pomocniczy element, służący do zakrywania otworów na kołki wyciętych w styropianie.


Darmowa dostawa od 369 zł (liczą się tylko produkty Amex Starfix)
Kołor biały,
Opakowanie 300 szt
Średnica 65mm
Wysokość 15mm
42zł (w tym 23%)
VAT: 7.85zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

op.

Udostępnij:

Zaślepki do zakrycia otworów w styropianie

Mechaniczne przymocowanie styropianu do ściany wymaga wywiercenia odpowiednich otworów, w które potem wbijemy kołki. W celu nałożenia później na zamocowany styropian np. warstwy tynku, trzeba te otwory jakoś zasłonić. Najprostszym i zarazem najpopularniejszym rozwiązaniem na to jest zastosowanie zatyczek wykonanych również ze styropianu. Stanowią obowiązkowy element, jeśli chcemy mieć ocieplenie bez mostków termicznych. 

Zatyczki mają biały kolor, pasujący do klasycznych płyt styropianowych.

Zakrywki do kołków- Sposób użycia

Zanim rozpoczniesz pracę, upewnij się, że zaprawa klejowa trwale się związała. Wytnij otwór w miejscu, gdzie zamocujesz odpowiedni łącznik do styropianu; najłatwiej i najwygodniej jest tego zrobić przy użyciu frezuspecjalnie do tego przeznaczonego, który jest również dostępny w naszej hurtowni. W środku wyciętego otworu wywierć zagłębienie, w którym następnie umieścisz kołek. Dobij włożony kołek. Na sam koniec umieść zatyczkę w otworze; stronę, która wejdzie do środka, posmaruj zaprawą klejową, lub pianką niskoprężną. 

 

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ

Amex Starfix darmowa dostawa, w przypadku zamówień o wartości min. 369 zł 

Listę innych produktów od Amex Starfix znajdziesz tutaj.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: