Styropian Swisspor LAMBDA WHITE fasada 031

Styropian grafitowy zabezpieczony przed ryzykiem odpadania.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,031 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe: ≥ 100 [kPa]
LAMBDA WHITE® jest fabrycznie zabezpieczony przed ryzykiem odpadania na skutek typowego dla styropianów szarych zjawiska przegrzewania
Uwaga!Jeżeli cena styropianu cię nie satysfakcjonuje, otrzymałeś korzystniejszą ofertę, prosimy o kontakt.
60.45zł (w tym 23%)
VAT: 11.30zł
Cena za m3 ~ 201.50zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 24m3 (dla tego produktu będzie to 80 opakowań). W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami telefonicznie.

Oblicz ilość paczek
op.

Najcieplejszy styropian fasadowy od firmy Swisspor z warstwą antyrefleksyjną, antynaprężeniową  w postaci doklejonego cienkiego białego styropianu. 

 Swisspor Lambda White bazą tego styropianu jest Swisspor Lambda Max 031 . Jedna strona powierzchni płyt ma doklejoną cienką płytę styropianu białego, który przenosi naprężenia. Chroni to przed ryzykiem odpadnięcia płyt podczas pracy w mocny słońcu. Proces doklejania powoduje, że krawędzie płyty styropianu bazowego są charakterystycznie pomnieżwione. Dzięki temu płyty pasują do siebie idealnie, doklejka zakrywa łączenie. Eliminujemy w ten sposób mostki termiczne. Jeśli zastosujemy styropian Swisspor EPS 031 (o odpowiedniej grubości), możemy zachować normy budownictwa energooszczędnego. 

Siwsspor Polska jest spółką-córką firmy Swisspor AG z Szwajcarii. W kraju ma 4 zakłady produkcyjne.Produkty Swisspor to top w temacie materiałów do hydro i termoizolacji. 

Cena styropianu Swisspor Lambda White świadczy o klasie produktu. 

Lambda White jest charakterystycznym produktem. W ten sposób przed słońcem zabezpiecza tylko firma Swisspor.

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie. 

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni. Dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy.

Ze styropianem Swisspor możesz zamówić inne produkty do ociepleń np siatka podtynkowa , piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy. 

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:

Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię