Styropian Swisspor LAMBDA WHITE fasada 031

Ocena produktu:

Flagowy produkt marki Swisspor. Grafitowy styropian o mocnych parametrach na fasadę, z dodatkiem warstwy białego styropianu, przenoszącej naprężenia i chroniącej przed odpadaniem styropianu.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,031 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe: ≥ 100 [kPa]
LAMBDA WHITE® jest fabrycznie zabezpieczony przed ryzykiem odpadania na skutek typowego dla styropianów szarych zjawiska przegrzewania
90.77zł (w tym 23%)
VAT: 16.97zł
Cena za m3 ~ 302.57zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Ilość ograniczona

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 24m3, tj. łącznie 80 opakowań. W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Swisspor Lambda White - najcieplejszy styropian dwuwarstwowy firmy Swisspor

 Lambda White z warstwą antyrefleksyjną, antynaprężeniową  w postaci doklejonego cienkiego białego styropianu nie dość, że zabezpiecza nas przed wszystkimi skutkami odziaływania słońca na styropian grafitowy to  na pewno dodaje prestiżu budowie.

  Bazą tego styropianu jest Swisspor Lambda Max 031 . Jedna strona powierzchni płyt ma doklejoną cienką płytę styropianu białego, który przenosi naprężenia. Chroni to przed ryzykiem odpadnięcia płyt podczas pracy w mocny słońcu. Proces doklejania powoduje, że krawędzie płyty styropianu bazowego są charakterystycznie pomnieżwione. Dzięki temu płyty pasują do siebie idealnie, doklejka zakrywa łączenie. Eliminujemy w ten sposób mostki termiczne. Jeśli zastosujemy styropian Swisspor EPS 031 (o odpowiedniej grubości), możemy zachować normy budownictwa energooszczędnego. 

Siwsspor to czołowy producent styropianu, pap i chemii budowlanej w Europie W Polsce funkcjonują 4 zakłady produkcyjne. Prezentowany powyżej styropian to najbardziej charakterystyczny produkt, żaden inny producent nie posiada tak wykonanego styropianu w ofercie. 

Cena styropianu Swisspor Lambda White świadczy o klasie produktu. 

Lambda White jest charakterystycznym produktem. W ten sposób przed słońcem zabezpiecza tylko firma Swisspor.

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie. 

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni. Dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy.

Ze styropianem Swisspor możesz zamówić inne produkty do ociepleń np siatka podtynkowa , piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy. 

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Anonimowy
Bardzo dobry wszystkie płyty równe
Marcin
bardzo dobry. kosztuje ale naprawde warto.

Oceń ten produkt: