Tytan IS 53 tynk silikonowy 25 kg

Elewacyjny tynk silikonowy Tytan. Jest trwały, mocny i "oddychający" możliwość barwienia wg wzornika Tytan.


Zużycie przy nakładaniu pacą, struktura baranek:
1,5 mm: 2,20 do 2,40 kg/m2
2,0 mm: 2,90 do 3,10 kg/m2
Kolor biały, możliwość barwienia

Cena: 180.81zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 33.81zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Na zamówienie

op.

Tynk silikonowy to najpopularniejszy materiał do wykończeń systemów ociepleniowych od wielu lat. Wybierając produkt najwyższej jakości, nie musisz martwić się o przenikanie wilgoci, uszkodzenia mechaniczne czy zmianę koloru Twojej elewacji. Żeby warstwa tynku prezentowała się świetnie przez lata, warto wybrać materiał od lidera w swoim fachu. Dlaczego warto postawić na tynk silikonowy IS 53 od firmy Tytan?

Tynk silikonowy z najwyższej półki w okazyjnej cenie

Wykończenie budynku tynkiem silikonowym to ostatni etap prac elewacyjnych, dlatego klienci przywiązują ogromną uwagę do jakości zastosowanego materiału. Co sprawia, że wybór coraz większej grupy inwestorów pada właśnie na IS 53 od firmy Tytan? Tynk na bazie żywicy silikonowej, a także kruszywa i wypełniaczy mineralnych pozwala uzyskać strukturę  baranka o wybranej frakcji kamienia. Pełne utwardzenie sprawia, że powłoka staje się:

 • samoczyszcząca,
 • paroprzepuszczalna,
 • elastyczna,
 • odporna na uszkodzenia,
 • wytrzymała na słabe warunki atmosferyczne.

Poza świetną wytrzymałością, produkt od firmy Tytan charakteryzuje się wysoką wodoszczelnością i odpornością na zmywanie, na co wpływają zawarte w tynku związki hydrofobowe. Z kolei środki ograniczające rozwój glonów i grzybów pozwolą Ci uniknąć nieprzyjemnego widoku na powierzchni tynku po długotrwałym działaniu wilgoci.

Tynk silikonowy Tytan IS 53 - Zastosowanie 

Tynk silikonowy IS 53 dzięki swoim świetnym właściwościom może być stosowany zarówno do prac strukturalnych tynków wewnętrznych oraz zewnętrznych. Doskonałe parametry pozwalają zastosować go na wszystkich wysezonowanych, nośnych i równych podłożach budowlanych. Tynk będzie również idealną warstwą wykończeniową systemu ociepleń, tworząc nie tylko powłokę dekoracyjną, ale przede wszystkim ochronną.

Podstawowe parametry:

 • wydajność: 2,1-3,1 kg/m2,
 • czas schnięcia: 12-24 h,
 • przyczepność: 0,4 [mPa],
 • przepuszczalność pary wodnej: V1,
 • absorpcja wody: klasa W2,
 • gęstość objętościowa: 1,85 [kg/dm3],
 • temperatura podłoża: od 5 do 25°C.

Tytan – solidny produkt, solidna marka

IS 53 to tynk silikonowy znajdujący się w katalogu firmy Tytan – producenta, który od ponad 30 lat oferuje najwyższej jakości chemię budowlaną klientom w ponad 70 krajach. Firma jest częścią Grupy Selena, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją jako holding oparty na polskim kapitale.

W STYRO24.pl zależy nam na satysfakcji klienta, a produkty firmy Tytan są gwarancją zadowolenia inwestorów. W naszej ofercie znajdziesz również wysokiej jakości kleje do styropianu oraz do zatapiania siatki – jak np. Tytan IS 11 25 kg,  który jest bardzo wydajny na tle konkurencji. Dzięki niemu możesz przykleić 300m2 ocieplenia zużywając tylko jedną paletę.

Jeśli zależy ci na uniwersalnym zastosowaniu i oprócz styropianu chcesz przykleić np. XPS czy wyrównać powierzchnię , wybierz klej Tytan IS 21, któremu zaufała szeroka grupa profesjonalistów. Szukasz czegoś innowacyjnego? Zamów klej Tytan IS 23, który zawiera włókna polipropylenowe z żelem, dzięki czemu utworzysz solidną warstwę zbrojenia.

 Więcej informacji na temat przygotowania podłoża i produktu, a także aplikacji znajdziesz w karcie technicznej.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię