Talerzyk dociskowy Amex Starfix TK60

Specjalny talerzyk dociskowy od Amex Starfix; służy do mocowania izolacji cieplnej na podłożach typu drewno albo metal


Darmowa dostawa od 369 zł (liczą się tylko produkty Amex Starfix)

Cena: 51.97zł

(w tym 23%)
VAT: 9.72zł
Najtańsza wysyłka od 20zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

op.

Udostępnij:

Talerzyk dociskowy - stosujemy gdy mocujemy styropian za pomocą różnego rodzaju wkrętów do podłoża.

Są pewne podłoża gdzie nie można stosować standardowych kołków do styropianu – np. drewno – przy zakładaniu ocieplenia wymagają nieco więcej pracy. Jeśli zależy nam na właściwie założonej izolacji i wyeliminowaniu mostków termicznych. Do takich podłoży najczęściej stosuje się dodatkowe talerzyki dociskowe. Zgodnie z nazwą, „dociskają” one styropian do podłoża, następnie mocujemy go wkrętem. dzięki czemu całość sprawnie przylega i gwarantuje skuteczne działanie systemu ocieplenia.

Jak mocować izolację na trudnych podłożach ?

Talerzyki o oznaczeniu TK60, produkcji Amex Starfix, wykonane są z z dobrej jakości materiałów, tworzywa. Dodatkowo każdy taki talerzyk posiada  zakrywkę na wkręt. Ogranicza to ucieczkę ciepła poprzez wkręty, a także zapobiega przedostawaniu się do nich wilgoci. Idealnie się nadają na podbitki, domy drewniane, szkieletowe oraz konstrukcje metalowe.  Nie musimy rezygnować z mechanicznego mocowania styropianu! . Dzięki prostym w montażu talerzykom dociskowym firmy Amex Starfix możesz mocować styropian na dowolnym podłożu. Oferowane talerzyki współpracują z każdym wkrętem o średnicy w przedziale 4,8 – 6mm. 

Pamiętaj o tym, że styropian do elewacji należy zawsze mocować mechanicznie!!!  

Rekomendowane przez nas rozmieszczenie kołków na styropianie to 2 szt. na pojedynczą płytę, oraz dodatkowa sztuka pomiędzy dwiema płytami; łącznie 5 szt. na jeden metr kwadratowy. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat kołkowania styropianu, sprawdź nasze FAQ  

Amex Starfix darmowa dostawa, w przypadku zamówień o wartości min. 369 zł 

Listę produktów Amex Starfix znajdziesz tutaj.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: