Styropian grafitowy Swisspor LAMBDA PLUS fasada 032

Styropian grafit do montażu na elewacje. Wykazuje bardzo dobre właściwości cieplne, przy korzystnej cenie za produkt tego typu. Renomowany producent Swisspor.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: ≤ 0,032 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 80 [kPa]
72.60zł (w tym 23%)
VAT: 13.58zł
Cena za m3 ~ 242zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 24m3 (dla tego produktu będzie to 80 opakowań). W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Swisspor LAMBDA PLUS fasada 032 - ciepły styropian w okazyjnej cenie

Swisspor eps 032 LAMBDA PLUS fasada jest najczęściej wybierany na elewacje wtedy gdy potrzebny jest styropian z dobrym parametrem i w okazyjnej cenie. Lambda 032 jest niskim parametrem dla produktów styropian grafitowy gwarantuje to dobre przełożenie właściwości cieplne a cena styropianu. Jeśli zastosujemy styropian Swisspor 032 (o odpowiedniej grubości), możemy zachować normy budownictwa energooszczędnego.Produkty Swisspor to top w temacie materiałów do hydro i termoizolacji.

Siwsspor Polska jest spółką-córką firmy Swisspor AG z Szwajcarii. W kraju ma 4 zakłady produkcyjne

Cena styropianu Swisspor eps 032 LAMBDA PLUS fasada 

Swisspor utrzymuje cenę styropianu na bardzo niskim poziomie jest konkurencyjna dla produktów styropian grafitowy na elewację. W tej cenie nie da rady się kupić żadnego dobrego styropianu o takich parametrach. Dzięki temu Lambda Plus jest najczęściej sprzedawanym styropianem na fasadę.

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni. 

Styropian Swisspor możesz zamówić w komplecie z innymi produktami do ociepleń np siatka podtynkowa, klej do styropianu grafitowego ,piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do styropianu z opcją darmowej dostawy

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Anonimowy

Oceń ten produkt: