Styropian grafitowy Swisspor LAMBDA PLUS fasada 032

Ocena produktu:

Styropian grafit do montażu na elewacje. Wykazuje bardzo dobre właściwości cieplne, przy korzystnej cenie za produkt tego typu. Renomowany producent Swisspor.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: ≤ 0,032 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 80 [kPa]
74.91zł (w tym 23%)
VAT: 14.01zł
Cena za m3 ~ 249.70zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Produkt niedostępny

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 24m3, tj. łącznie 80 opakowań. W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Swisspor LAMBDA PLUS fasada 032 - ciepły styropian w okazyjnej cenie

Swisspor eps 032 LAMBDA PLUS fasada jest najczęściej wybierany na elewacje wtedy gdy potrzebny jest styropian z dobrym parametrem i w okazyjnej cenie. Lambda 032 jest niskim parametrem dla produktów styropian grafitowy gwarantuje to dobre przełożenie właściwości cieplne a cena styropianu. Jeśli zastosujemy styropian Swisspor 032 (o odpowiedniej grubości), możemy zachować normy budownictwa energooszczędnego.Produkty Swisspor to top w temacie materiałów do hydro i termoizolacji.

Siwsspor Polska jest spółką-córką firmy Swisspor AG z Szwajcarii. W kraju ma 4 zakłady produkcyjne

Cena styropianu Swisspor eps 032 LAMBDA PLUS fasada 

Swisspor utrzymuje cenę styropianu na bardzo niskim poziomie jest konkurencyjna dla produktów styropian grafitowy na elewację. W tej cenie nie da rady się kupić żadnego dobrego styropianu o takich parametrach. Dzięki temu Lambda Plus jest najczęściej sprzedawanym styropianem na fasadę.

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni. 

Styropian Swisspor możesz zamówić w komplecie z innymi produktami do ociepleń np siatka podtynkowa, klej do styropianu grafitowego ,piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do styropianu z opcją darmowej dostawy

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Anonimowy
Anonimowy

Oceń ten produkt: