Styropian grafitowy Swisspor LAMBDA PLUS fasada 032

Ocena produktu:

Styropian grafit do montażu na elewacje. Wykazuje bardzo dobre właściwości cieplne, przy korzystnej cenie za produkt tego typu. Renomowany producent Swisspor.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: ≤ 0,032 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 80 [kPa]
Wytrzymałość na zginanie: ≥ 75 [kPa]

Cena: 139.80zł

(w tym 23%)
VAT: 26.14zł
Cena za m3 ~ 466zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Darmowy transport producenta jest od 24m3, tj. łącznie 80 opakowań.
W przypadku mniejszych ilości
skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Swisspor LAMBDA PLUS fasada 032 - ciepły styropian w okazyjnej cenie

Swisspor eps 032 LAMBDA PLUS fasada jest najczęściej wybierany na elewacje wtedy gdy potrzebny jest styropian z dobrym parametrem i w okazyjnej cenie. Lambda 032 jest niskim parametrem dla produktów styropian grafitowy gwarantuje to dobre przełożenie właściwości cieplne a cena styropianu. Jeśli zastosujemy styropian Swisspor 032 (o odpowiedniej grubości), możemy zachować normy budownictwa energooszczędnego.

Styropian grafitowy Swisspor LAMBDA 032 - niski koszt ocieplenia 

Styropian Swisspor LAMBDA PLUS fasada 032 posiada lepsze parametry termoizolacyjne dzięki dodatkowi grafitu. Jeśli poszukujemy styropianu elewacyjnego, który wyróżnia się bardzo dobrym współczynnikiem przewodzenia ciepła w konkurencyjnej cenie, to Lambda Plus Fasada będzie najlepszym wyborem. Charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny w porównaniu z innymi styropianami. Dlatego jest najczęściej sprzedawanym styropianem na fasadę w tym budżecie. Produkt polecany jest także do wykonywania termoizolacji budynków pasywnych oraz energooszczędnych. Jedyny minus to jest to, że styropiany grafitowe 033 - 032 nie są za twarde i mechanicznie nie za mocne.

W sytuacji gdy zależy nam na połączeniu dobrego współczynnika przewodzenia ciepła z dobrymi właściwościami mechanicznymi polecamy styropiany z lambdą 031 takie jak styropian Swisspor Lambda MAX.Swisspor producent renomowanych materiałów do hydro i termoizolacji.

Siwsspor Polska ma 4 zakłady produkcyjne. Pozwala to na zapewnienie  dostaw w każde miejsce w kraju w zadawalającym termie. Realizowaliśmy dostawy do miejscowości przy źródle Sanu w Bieszczadach jak i na Helu. Za każdym razem Swisspor się wyrobił w ok. 7 dni. 

Cena styropianu Swisspor eps 032 LAMBDA PLUS fasada 

Swisspor utrzymuje cenę styropianu na bardzo niskim poziomie jest konkurencyjna dla produktów styropian grafitowy na elewację. W tej cenie nie da rady się kupić żadnego dobrego styropianu o takich parametrach. Dzięki temu Lambda Plus jest najczęściej sprzedawanym styropianem na fasadę.

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni. 

Styropian Swisspor możesz zamówić w komplecie z innymi produktami do ociepleń np siatka podtynkowa, klej do styropianu grafitowego ,piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do styropianu z opcją darmowej dostawy

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Paweł
Ja jestem zadowolony nie mam żadnych zastrzeżeń
Adi
Styropian faktycznie miękki ale mi się dobrze go kładzie. Wiadomo to średnia półka ale jak dla mnie ok.
Kuba
Niestety styropian miękki , nigdy już nie kupię swisspora
Waldek
Kupiłem I trochę żałuję, że nie posłuchałem się sprzedawcy I niedopłaciłem do 031 przy tych cenach z kosmosu to róznica do dopłaty już nie robiła wrażenia. Chciałem dobry styropian a ten jest taki sobie. Raczej mięki raczej prosty ale jakbym się chcial doczepić to bym znalazł. Na plus obsługa i szybka dostawa w tych czasach, że nigdzie nic nie ma.
Dawid
Wszystko ok
Anonimowy
Szybka realizacja zamówienia i wysokiej jakości styropian - jak najbardziej będę polecać znajomym zakupy w tej hurtowni. Jestem bardzo zadowolony.
Anonimowy
Styropian dobry jedna producent idzie już na ilość niż na jakość. Ten sam styropian o tych samych parametrach kupowany w dwóch innych przedziałach czasowych. 40 paczek z kulkami mniejszymi styropian twardszy a kolejne 80 paczek kulki większe styropian bardziej miękki w dotyku i mocniej się odkształca. Mam nadzieje że złodziejstwo cenowe i oszustwa klientów na jakości towarów jakie się teraz dzieją szybko się skończą i ktoś wreszcie za to odpowie.
Anonimowy
Anonimowy
Anonimowy
Anonimowy

Oceń ten produkt: