Styropian grafitowy Swisspor LAMBDA MAX fasada 031

Ocena produktu:

Styropian z dodatkiem grafitu, do ocieplania fasad, marki Swisspor. Jeden z najlepszych produktów tej firmy pod elewacje, z bardzo dobrym parametrem termicznym. Stanowi bazę dla produktu Lambda White Fasada.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: ≤ 0,031 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 100 [kPa]
Wytrzymałość na zginanie: ≥ 100 [kPa]

Cena: 72.69zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 13.59zł
Cena za m3 ~ 242.30zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0.3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Przedstawiamy Państwu jeden z najlepszych styropianów klasy premium- Swisspor Lambda MAX Fasada 031. O jego jakości świadczy fakt, że stanowi on bazę dla 'top-produktu'- Swisspor Lambda White 031. Doskonały współczynnik przewodzenia ciepła Lambda (0,031 W/mK) oraz szwajcarska jakość- to cechy tego styropianu. Montując go na elewację, zapewnisz sobie konkretne oszczędności na ogrzewaniu. Dzięki wadze ok 13,5 kg/m3 elewacja będzie trwała przez długie lata. Inwestycja w ten styropian zwróci się w ciągu lat. Wybierz jakość bez kompromisów- Swisspor Lambda Max!

Styropian Swisspor Lambda Max 031- opis produktu

W nowoczesnym budownictwie energooszczędnym dobra termoizolacja to podstawa. Warto zastosować styropian z najwyższej półki, aby później cieszyć się komfortem cieplnym i oszczędnościami. Lambda Max Fasada 031 to produkt o znakomitych właściwościach izolacyjnych. Jest on wybierany na elewacje przez najbardziej wymagających klientów. W tym przypadku płacisz przede wszystkim za jakość produktu. Można to poznać po gęstości, twardości i wadze pojedynczej płyty styropianowej. Jest to po prostu segment premium w termoizolacji. Marka Swisspor od dawna zajmuje bardzo wysokie miejsce wśród producentów termo- i hydroizolacji. Posiada w Polsce 4 zakłady produkcyjne. Postaw na europejską jakość i zapewnij domownikom maksymalny komfort cieplny! Zobacz nasz test na Youtube:
Najcieplejszy styropian grafitowy elewacyjny firmy Swisspor

Styropian fasadowy Swisspor EPS 031 pozwala spełnić normy budownictwa pasywnego. Straty ciepła z budynku są ograniczone do minimum (pod warunkiem prawidłowego wykonania ocieplenia). Dla jeszcze lepszego efektu  możesz zastosować płyty z krawędzią frezowaną. Pozwala to dodatkowo zmniejszyć zjawisko mostków termicznych w elewacji. Szczególnie istotne jest to przy mniejszych grubościach styropianu. Gęsta i zbita struktura materiału pozwala uzyskać parametry nieosiągalne dla tańszych styropianów. Wszystko to sprawia, że Swisspor EPS 031 Lambda Max doskonale zabezpiecza dom przed stratami energii cieplnej.

Styropian grafitowy Lambda Max Fasada 031 EPS- cena, zastosowanie

Styropian grafitowy elewacyjny Swisspor możesz u nas kupić w bardzo konkurencyjnej cenie. Na tle innych produktów w tej kategorii wygląda on naprawdę korzystnie. Solidne wykonanie, duża gęstość i waga przekładają się na znakomite parametry. Nie jest to najdroższy styropian, ale na pewno jeden z najlepszych na rynku. Kupując produkt Lambda Max Fasada 031, zyskujesz ciepło w domu, spokój i oszczędności na długie lata. Czasem warto zainwestować trochę więcej w ocieplenie, żeby później cieszyć się z efektów. W STYRO24.pl oprócz atrakcyjnych cen proponujemy też fachowe doradztwo i darmową dostawę produktów.

Cena m3 styropianu grafitowego Swisspor jest bardzo dobra w relacji do jakości. Świadczy ona o klasie produktu. Za te pieniądze ciężko znaleźć lepszy materiał. Rekomendujemy ten styropian do najbardziej wymagających zastosowań. Jest on doceniany przez wielu profesjonalnych wykonawców ociepleń. Jeżeli priorytetem dla Ciebie jest jakość ocieplenia domu, to styropian grafitowy Lambda Max będzie dobrym wyborem. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta w celu ustalenia szczegółów. Służymy radą i pomocą na każdym etapie składania zamówień.

Styropian grafitowy Swisspor EPS 031- zastosowanie

Ten solidny styropian grafitowy ma dość szerokie zastosowanie. Charakteryzuje się dużo większą twardością niż np. styropiany λ 032 i 033. Wynika to z większego zagęszczenia surowca w objętości produktu. Styropian Swisspor Lambda Max 031 może być używany do ocieplania:

  • budynków, dla których nie można zastosować grubej warstwy izolacji
  • jako termoizolacja w metodzie lekkiej-mokrej i lekkiej-suchej
  • wnęk, balkonów itp.
  • ościeży, nadproży okiennych i drzwiowych
  • także dachów i podłóg między legarami pod warunkiem, że styropian nie przenosi obciążeń konstrukcji

Jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie. 

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ i BLOG. Znajdziesz tam dużo przydatnych informacji na temat styropianu grafitowego.

Styropian Swisspor możesz zamówić w komplecie z innymi produktami do ociepleń. Polecamy siatkę podtynkową, klej do styropianu grafitowego, pianę niskoprężną, łączniki do styropianu z opcją darmowej dostawy.

Przeznaczenie i zakres stosowania- sprawdź kartę produktu.

Daniel
Naprawdę jeden z lepszych. Z czystym sumieniem polecam.
Krystian
Dla ,nie nie ma lepszego. Pracuje z nim już długo i zawsze polecam!!!
Sebastian
Super styropian jestem bardzo miło zaskoczony
Piotrek
jestem zadowolony z dostawy, styropian pierwsza klasa
Hubert
Zaskoczony jestem fajna jakością i czasem realizacji zamówienia. Super parametry.
Dawid
Szybka dostawa i doskonała jakość. Jestem zadowolony z zakupu w tej firmie.
Grzegorz
polecam, jeden z lepszych jakie kładłem
Rafał
Styropian widać że dobry, ale dużo jest płyt uszkodzonych podczas załadunku lub w czasie transportu.
Łukasz
Zakupiona 20, styropian pierwsza klasa.
Paweł
To bardzo dobry produkt.
Anonimowy
Anonimowy
Bardzo dobry styropian. Jestem zadowolony, że się na niego zdecydowałem. Kupiłem 15 cm, wszystkie płyty proste.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię