Styropian grafitowy Neotherm Neographite Fasada 033

Ocena produktu:

Tani styropian jak na markę Neotherm z dodatkiem substancji grafitowych . Dedykowany pod elewacje, oferuje bardzo dobre parametry cieplne za niewygórowaną cenę.


Współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,033 W/mK
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe do powierzchni czołowych: ≥ 80 kPa

Cena: 71.22zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 13.32zł
Cena za m3 ~ 237.40zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Produkt niedostępny

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Dobierając właściwy materiał pod ocieplenie naszego domu, warto zainteresować się styropianami zawierającymi grafit. Produkty te cechują się wyśmienitymi właściwościami termoizolującymi, nieporównywalnie wyższymi od tych w styropianie białym; nawet najtańsze płyty grafitowe mają na ogół lepsze parametry niż najlepsze i najdroższe „klasyczne” styropiany. Minusem grafitowych styropianów jest za to ich wrażliwość na promienie słoneczne – w wyniku ich nagrzania może nawet w szczególnych przypadkach dojść do odpadania materiału ze ściany. Dlatego też wskazane jest zachować szczególną ostrożność i dokładność przy montażu takiego styropianu. Jest on również nieco słabszy mechanicznie i bardziej podatny na uszkodzenia od nadmiernych obciążeń, ale nie ma to aż takiego znaczenia, jeśli ograniczamy się do ocieplania fasad przy pomocy takiego produktu.

Tani, a bardzo ciepły styropian – Neotherm Neographite Fasada 033

Jeżeli poszukujesz materiału na ściany, który zapewni wspaniałą izolację cieplną, a jednocześnie nie chcesz wydawać za dużo pieniędzy, warto zainteresować się płytami styropianowymi Neographite Fasada 033. Stanowią one produkt marki Neotherm – producenta systemu ociepleń, styropianów, wełny mineralnej oraz chemii używanej w budownictwie, z ponad 10 latami doświadczenia w branży. Jako produkt przeznaczony na elewacje, interesuje nas przede wszystkim ich podstawowa cecha, jaką są parametry cieplne. W przypadku tego styropianu grafitowego wynoszą one 0,033 W/mK – wartość najniższa dla produktów grafitowych, a jednocześnie wciąż przewyższająca zdecydowaną większość płyt białych. Jednocześnie Neographite Fasada 033 stanowi wciąż towar bardzo przystępny pod względem ceny. Jeśli zadbamy o dobór odpowiedniej grubości płyt, bezproblemowo utrzymamy normy budownictwa energooszczędnego przy ocieplaniu domu.

Wyklejając ościeża okien cienkim styropianem, ograniczamy mostki termiczne w tych miejscach

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ ,dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni.

W naszej hurtowni styropianu możesz zamówić również produkty do ociepleń, np. siatkę podtynkową, pianę pistoletową niskoprężna, łącznik do styropianu, klej do styropianu grafitowego.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Krzysztof
Jest ok cena mi pasowała oraz współczynniki ciepła. Fajnie bo szybko przyjechał.
Dobra robota
Tani ale bardzo dobry styropian. Warto rozważyć
Jacek
Dla nie dobry styropian za rozsądną cenę. Nie mam zastrzeżeń wszystko ok
Miro
Fajne właściwości cieplne i dobra cena.
Dariusz
Bardzo przystępna cena za bardzo dobre parametry.
Kamil
Dobry styropian na elewację w doskonałej cenie
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię