Styropian grafitowy Neotherm Neographite Fasada 033

Ocena produktu:

Tani styropian jak na markę Neotherm z dodatkiem substancji grafitowych . Dedykowany pod elewacje, oferuje bardzo dobre parametry cieplne za niewygórowaną cenę.


Współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,033 W/mK
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe do powierzchni czołowych: ≥ 80 kPa

Cena: 75.65zł

(w tym 23%)
VAT: 14.15zł
Cena za m3 ~ 252.17zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 20zł
Stan magazynowy: Produkt niedostępny

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Udostępnij:

Dobierając właściwy materiał pod ocieplenie naszego domu, warto zainteresować się styropianami zawierającymi grafit. Produkty te cechują się wyśmienitymi właściwościami termoizolującymi, nieporównywalnie wyższymi od tych w styropianie białym; nawet najtańsze płyty grafitowe mają na ogół lepsze parametry niż najlepsze i najdroższe „klasyczne” styropiany. Minusem grafitowych styropianów jest za to ich wrażliwość na promienie słoneczne – w wyniku ich nagrzania może nawet w szczególnych przypadkach dojść do odpadania materiału ze ściany. Dlatego też wskazane jest zachować szczególną ostrożność i dokładność przy montażu takiego styropianu. Jest on również nieco słabszy mechanicznie i bardziej podatny na uszkodzenia od nadmiernych obciążeń, ale nie ma to aż takiego znaczenia, jeśli ograniczamy się do ocieplania fasad przy pomocy takiego produktu.

Tani, a bardzo ciepły styropian – Neotherm Neographite Fasada 033

Jeżeli poszukujesz materiału na ściany, który zapewni wspaniałą izolację cieplną, a jednocześnie nie chcesz wydawać za dużo pieniędzy, warto zainteresować się płytami styropianowymi Neographite Fasada 033. Stanowią one produkt marki Neotherm – producenta systemu ociepleń, styropianów, wełny mineralnej oraz chemii używanej w budownictwie, z ponad 10 latami doświadczenia w branży. Jako produkt przeznaczony na elewacje, interesuje nas przede wszystkim ich podstawowa cecha, jaką są parametry cieplne. W przypadku tego styropianu grafitowego wynoszą one 0,033 W/mK – wartość najniższa dla produktów grafitowych, a jednocześnie wciąż przewyższająca zdecydowaną większość płyt białych. Jednocześnie Neographite Fasada 033 stanowi wciąż towar bardzo przystępny pod względem ceny. Jeśli zadbamy o dobór odpowiedniej grubości płyt, bezproblemowo utrzymamy normy budownictwa energooszczędnego przy ocieplaniu domu.

Wyklejając ościeża okien cienkim styropianem, ograniczamy mostki termiczne w tych miejscach

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ ,dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni.

W naszej hurtowni styropianu możesz zamówić również produkty do ociepleń, np. siatkę podtynkową, pianę pistoletową niskoprężna, łącznik do styropianu, klej do styropianu grafitowego.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Kamil
Dobry styropian na elewację w doskonałej cenie

Oceń ten produkt: