Styropian grafitowy Arsanit Thermo Lambda 033

Ocena produktu:

Ciepły styropian grafitowy w korzystnej cenie. Najtańszy z rodziny styropianów grafitowych od Arsanit, zapewni solidne ciepło pomimo słabszych właściwości mechanicznych.


Współczynnik przewodzenia ciepła λD: ≤ 0,033 W/mK
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 100 kPa

Cena: 69.19zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 12.94zł
Cena za m3 ~ 230.63zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Arsanit Thermo Lambda 033 - Dobry, ciepły styropian w okazyjnej cenie. 

 Arsanit Thermo z lambdą 033, która jak na styropian grafitowy jest jednym z najsłabszych parametrów. Jednocześnie wciąż jest to dobry wynik i bardzo ciepły produkt, gwarantujący zapobieganiu utraty ciepła. Współczynnik termoprzewodzenia tego styropianu - 0,033 W/mK; jest to wartość nieosiągalna dla styropianów białych. Thermo Lambda, jak większość podobnych styropianów grafitowych, to produkt nieco słabszy mechanicznie, wyczuwalnie mniej odporny na rozmaite uszkodzenia od produktów typu styropian grafitowy 031 czy też nawet styropian elewacyjny 040. Pracując z nim, należy zatem zachować większą ostrożność przy obchodzeniu się z nim, jak również zapewnić stałą ochronę przed nasłonecznieniem ponieważ ze względu na swój kolor, płyty grafitowe są również bardziej wrażliwe na nagrzewanie pod wpływem słońca. Co może skutkować nawet przytopieniem wierzchniej warstwy płyty lub w przypadku zastosowania nieodpowiedniego kleju - odklejeniem się płyty od ściany. Przy zastosowaniu odpowiedniej grubości, używając tego styropianu bez problemu zachowamy normy budownictwa energooszczędnego.Arsanit - producent kompletnego systemu ociepleń

Firma powstała w 2002 r., ze siedzibą w Siemianowicach Śląskich. Obecnie laureat wielu nagród, w tym chociażby Gepard Biznesu, Przejrzysta Firma czy też Efektywna Firma. Produkuje zarówno styropian, jak i inne elementy systemów ociepleń oraz chemię budowlaną. Charakteryzuje się również dobrą jakością wykonania produktów, i to widać po produkowanych przez nich płytach – są równe i proste, bardzo dobrze do siebie pasują podczas montażu.

Wyklejając ościeża okien cienkim styropianem, ograniczamy mostki termiczne w tych miejscach

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ ,dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni. 

W naszej hurtowni styropianu możesz zamówić również produkty do ociepleń np siatka podtynkowa, piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do styropianu, klej do styropianu grafitowego.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Anonimowy
Oceń ten produkt: