Styropian Arsanit Thermo Fasada 040

Ocena produktu:

Biały styropian produkcji zakładów Arsanit, przeznaczony do elewacji. Oferuje całkiem solidne parametry cieplne za niską cenę.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,040 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 100 [kPa]
Wytrzymałość na zginanie (BS): ≥ 100 [kPa]

Cena: 63.10zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 11.80zł
Cena za m3 ~ 210.33zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Porządny styropian w rozsądnej cenie- to właśnie Arsanit Thermo Fasada 040! Zapewni on ciepło w domu, ograniczy zużycie opału, ale nie narazi inwestora na duże koszty. Ten produkt od Arsanit jest bardzo dobrym kompromisem między skutecznością ocieplenia a ceną. Polskie fabryki gwarantują solidną jakość swoich wyrobów i sprawne dostawy. W STYRO24.pl oferujemy duży wybór styropianów Arsanit. Zapoznaj się ze szczegółami!

Styropian Arsanit Thermo Fasada- opis produktu

Seria styropianów elewacyjnych Thermo Fasada obejmuje solidne i sprawdzone produkty. Zaufało im już wielu polskich nabywców, także klientów STYRO24.pl. Firma Arsanit od początku dba o jakość swoich wyrobów, zdobyła wiele nagród i wyróżnień. Styropian Thermo Fasada tylko potwierdza renomę tej marki. Płyty styropianowe dobrze izolują, są twarde. Uzyskano to dzięki zastosowaniu dobrego, zagęszczonego surowca (polistyren) i przestrzeganiu norm jakościowych. Współczynnik przewodzenia ciepła λd 0,040 W/mK jest uznawany za dobry w tej klasie styropianów. Uzyskanie lepszego parametru wymaga dopłaty, a nie zawsze ma to sens ekonomiczny.

Marka Arsanit jest od wielu lat obecna na polskim rynku ociepleń. W ich ofercie znajdziesz nie tylko styropiany, ale także kompletne systemy ociepleń (tynki, kleje, farby, grunty). Wszystko jest produkowane zgodnie z najnowszymi standardami technologii budowlanej. Wyroby do wykańczania elewacji są dostępne w wielu kolorach (paleta kolorów). Bardzo duży asortyment produktów Arsanit możesz kupić w hurtowni STYRO24.pl. U nas każdy klient jest traktowany indywidualnie i może liczyć na fachowe doradztwo.
Styropian fasadowy Arsanit- cena, zastosowanie

Cena styropianu Thermo Fasada jest bardzo korzystna, biorąc pod uwagę jego właściwości. Jeżeli potrzebujesz porządnego i niezbyt drogiego ocieplenia, to Thermo Fasada 040 jest dla Ciebie! Producent zapewnia jakość materiału i stabilność dostaw, więc wybór jest prosty. W naszym sklepie internetowym pomagamy przy wyliczeniu potrzebnej ilości i grubości styropianu. Możesz śmiało dzwonić, pisać- chętnie pomożemy! Warto wiedzieć, że cena za m3 styropianu nie zależy od wybranej grubości. Tzn. będzie różna ilość płyt styropianowych w paczce w zależności od wybranej wersji. Tym samym ocieplisz różną ilość m2 ściany z jednej paczki.

Najważniejsze zastosowania styropianu Arsanit Thermo Fasada 040

Zgodnie z kartą produktu zastosowania tego styropianu obejmują:

  • ocieplanie ścian zewnętrznych i stropów od spodu w systemach ETICS, bezspoinowe systemy ociepleń, metoda "lekka mokra"
  • ocieplanie ścian zewnętrznych w konstrukcji z okładziną i wentylowaną szczeliną powietrzną (metoda "lekka sucha")
  • izolacja ścian szkieletowych z poszyciem drewnianym lub drewnopochodnym z wentylowaną szczeliną powietrzną od zewnątrz pod tynk
  • ocieplanie wieńców w postaci szalunku traconego pod tynk
  • ocieplanie ościeży i nadproży otworów okiennych i drzwiowych
  • termoizolacji prefabrykowanych płyt warstwowych na zewnątrz
  • ocieplanie dachów stromych pod konstrukcją od wewnątrz

Wszędzie tam, gdzie liczy się dobra izolacja, a nie największa twardość, ten styropian znajdzie zastosowanie. Płyta styropianowa Thermo Lambda jest ciepła, ale też łatwa w montażu i obróbce.

Pamiętaj o dokładnym i fachowym montażu ocieplenia! Jeżeli prace będą wykonywane niestarannie, to nawet najlepszy styropian nie ochroni domu przed stratami ciepła!

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ i blogu. Dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy oraz jakie są jego wady i zalety.

Ze styropianem Arsanit możesz zamówić inne produkty do ociepleń. Jest to np. siatka podtynkowa, piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do mocowania oraz klej do styropianu grafitowego. Jeżeli zamówisz kompletny system ociepleń, to możesz skorzystać z darmowej dostawy. Nasza hurtownia oferuje materiały budowlane w najlepszych cenach, zapewniamy też profesjonalną obsługę klienta.

Przeznaczenie i zakres stosowania- sprawdź kartę produktuPiotr
Solidny styropian o dobrych parametrach.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię