Styropian Arsanit Thermo Fasada 040

Biały styropian produkcji zakładów Arsanit, przeznaczony do elewacji. Oferuje całkiem solidne parametry cieplne za niską cenę.


Współczynnik przewodzenia ciepła λD: ≤ 0,040 W/mK
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 100 kPa
74.91zł (w tym 23%)
VAT: 14.01zł
Cena za m3 ~ 249.70zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Produkt niedostępny

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 30m3, tj. łącznie 100 opakowań. W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Styropian 040 Arsanit - dobry biały styropian za przystępną cenę.

Arsanit Thermo Fasada 040 jest porządnym styropianem. Lambda 040 jest dobrym parametrem dla styropianu białego elewacyjnego. Najniższym parametrem (czyli najcieplejszym) dla tych produktów jest styropian lambda 038. Jeżeli ocieplimy nasz dom styropianem EPS 040 na pewno będziemy mieli ciepło i będziemy zadowoleni z efektów.


. 


Arsanit to producent styropianu i chemii budowlanej. Posiada dwa zakłady produkcyjne. Laureat wielu nagród. Charakteryzuje go wysoka jakość produktów.

Cena styropianu Arsanit 040 Thermo Fasada

 jest konkurencyjna, gdy porównujemy ją z pozostałą ofertą na styropian na fasadę 040.

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ, dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety. 

Ze styropianem Arsanit możesz zamówić inne produkty do ociepleń np siatka podtynkowa , piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do mocowania oraz klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy., które poleca nasza hurtownia styropianu.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

W przypadku zamówień na płyty o wymiarach innych niż dostępne na stronie prosimy o kontakt.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: