Dostawa i płatności

1. Podane ceny styropianu na stronie są cenami brutto za opakowanie.  Zawierają transport na adres inwestycji wskazany w zamówieniu (po spełnieniu ilości minimalnej wybranego producenta). Transport jest realizowany autem ciężarowym z przyczepą o DMC 24 t lub bez przyczepy "solówką" o DMC 12 t. W przypadku ograniczeń i zakazów wjazdu pod adres dostawy. Zamawiający zobowiązany jest do zorganizowania zezwolenia na wjazd dla auta ciężarowego u zarządcy drogi.

Rozładunek styropianu jest po stronie klienta. Obowiązkiem dostawcy jest wydanie towaru z naczepy lub samochodu.

Możliwy jest odbiór osobisty styropianu pod adresem Białężyce 53 B, 62-300 Września lub odbiór osobisty z fabryki. 

PRODUCENT ILOŚĆ MINIMALNA DOSTAWA MNIEJSZYCH ILOŚCI
Arsanit30 m3 - 100 op...
Austrotherm30 m3 - 100 opOd 15 m3 - 50 op opłata 307,50 zł, od 24 m3 - 80 op opłata 246,00 zł.
Genderka30 m3 - 100 op...
Lubau, Styropmin24 m3 -   80 opOd 21 m3 - 70 op jest możliwa dostawa bez dopłat. Zamówienie poniżej ilości minimalnej może mieć wydłużony czas realizacji.
Swisspor24 m3 -   80 opDostawa mniejszej ilości za opłatą 221,40 zł.
Termo Organika24 m3 -   80 op...
Yetico15 m3 -   50 op
Od 12 m3 - 40 op bez dopłaty " przy okazji " , zamówienia poniżej ilości minimalnej mogą mieć długi czas realizacji.
GIAS  XPS30 m3 - 100 opRegiony na linii Szczecin, Pomorze, Suwałki dostawa na pełne auta, od 75 - 85 - 90 - 97 m3.
Hoch XPS25 m3 ~  84 op...

2. Po złożeniu zamówienia (zamawianie)  na podany w formularzu zamówienia adres email przyjdzie do Ciebie wiadomość z prośbą o kliknięcie w potwierdzenia zamówienia. Zostaniemy przekierowani na formularz potwierdzenia zamówienia. Zaznaczamy na nim możliwość dojazdu dla auta. Prosimy również o zweryfikowanie adresu dostawy. Następnie potwierdzamy zamówienie.

Link jest ważny 12 godzin. Jeżeli wygaśnie lub wystąpią problemy. Można potwierdzić zamówienie wysyłając do nas email z podanym adresem dostawy lub skontaktować się telefonicznie w godzinach od 7 - 16 w dni robocze. Sprawdzimy razem poprawność zamówienia.

W zależności od wybranego sposobu płatności na email otrzymasz fakturę pro forma, na jej podstawie proszę dokonać wpłaty.

 3. Zamówienie styropianu jest realizowane po opłaceniu faktury pro forma i zaksięgowaniu środków.  Można także przesłać potwierdzenie wpłaty na adres z którego otrzymaliście fakturę. Zamówienie wtedy będzie niezwłocznie realizowane.

4. Można również opłacić zamówienie w bramce płatniczej imoje. Obsługiwanej przez ING. Wybierając w menu  Płatność  opcję - iMoje - Szybkie płatności internetowe Zapłać przelewem online przez  imoje w momencie składania- . Wybierając tą opcję zostanie doliczona kwota w wysokości 1,1% wartości zamówienia za koszt transakcji. Potwierdzenie o otrzymaniu wpłaty otrzymasz na podany w formularzu zamówienia adres email. Zamówienie zostanie niezwłoczne realizowane.

5. Zamówienie systemu dociepleń i chemii budowlanej przy wyborze płatności za pobraniem lub imoje jest realizowane następnego dnia roboczego od otrzymania zamówienia. Cały system ze styropianem to około 3-5 dostaw.

6. Czas realizacji dostawy styropianu jest uwarunkowany połączeniem dostaw (uzupełnieniem auta do ilości 360 op) w okolicy ok 50 km. 

W zależności od producentów wynosi:     (dostawa solówką może wydłużyć termin)

Producenci styropianu wg. oddziałów Styropian biały Styropian grafitowy
Arsanit Koninok 1  tygok 1  tyg
Arsanit Siemianowice ok 1  tygok 1  tyg
Austrotherm Grodkówok 1  tygok 1  tyg
Austrotherm Oświęcimok 1  tygok 1  tyg
Austrotherm Skierniewiceok 1  tygok 1  tyg
Genderka Bydgoszczok 1  tygok 1  tyg
Genderka Kielceok 1  tygok 1  tyg
Genderka Ostrów Maz.ok 1  tygok 1  tyg      
Genderka Oświęcimok 1  tygok 1  tyg 
Genderka Wschowa ok 1  tygok 1  tyg
Lubau, Styropmin Łochówok 1  tygok 1  tyg
Lubau, Styropmin Oświęcimok 1  tygok  1 tyg
Lubau, Styropmin Zielona Góra ok 1  tygok  1 tyg
Swisspor Chrzanów
ok 1 - 2 tyg ok 1 - 2 tyg 
Swisspor Janów Podlaskiok 1 - 2 tyg ok 1 - 2 tyg 
Swisspor Międzyrzeczok 1 - 2 tyg ok 1 - 2 tyg 
Swisspor Pelplinok 1 - 2 tyg  ok 1 - 2 tyg 
Yetico Galewiceok 1 - 2 tygok 1 - 2 tyg
Yetico Gorzówok 1  tygok 1  tyg
Yetico Olsztyn ok 1  tygok 1  tyg
Yetico Tarnobrzegok 1  tygok 1  tyg
GIAS XPSok 1 - 2 tyg
Hoch XPS  Nowy Barkoczynok 1 - 2 tyg

Jeżeli czas do dostawy będzie dłuższy zostaniesz o tym poinformowany przy składaniu zamówienia. W miarę możliwości i posiadanych na podstawie faktur zakupu informacji. Często dostawy realizowane są w krótszych terminach. 

Co najmniej 1- 2 dni przed dostawą kontaktuje się z Tobą logistyka.  

Składając zamówienie z opcją darmowej dostawy wyrażają Państwo gotowość odbioru styropianu w wskazanym przez logistykę terminie.  Jeżeli w okresie, w którym są realizowane dostawy wg zamówionego producenta. Nie ma możliwości odbioru towaru w określone dni. Prosimy o ich wskazanie w informacjach dodatkowych w koszyku. W przypadku nie zgłoszenia dni w których nie odpowiada nam dostawa. Przełożenie transportu po awizacji dostawy przez zakład może się okazać nie możliwe do wykonania bez pokrycia przez zamawiającego kosztów transportu. Ze względu na połączenie auta z dostawami do innych klientów. 

7. Po dostawie otrzymasz fakturę Vat na podany w formularzu zamówienia adres email.

8. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, potrzebujesz porady zapraszamy do kontaktu


Polystyren nejlepší ceny s doručením do Česka a na Slovensko Grossista polistirolo; polistirolo con consegna in Italia Piepschuim groothandel - piepschuim met levering in Nederland en België Styrofoam wholesale - styrofoam with delivery to the UK and Ireland Styropor-Großhändler - Günstige Styropor Preise mit Lieferung nach Deutschland und Österreich. Magasin de gros de polystyrène - polystyrène avec livraison en France Hűtőház styropor - styropor szállítással Magyarországra.