Kołek do styropianu Amex Starfix LDK TZ z trzpieniem metalowym zalanym

Ocena produktu:

Kołek do mechanicznego mocowania płyt styropianowych. Produkt od Amex Starfix, z zalanym metalowym trzpieniem i długą strefą rozporu.


Darmowa dostawa od 660 zł (liczą się tylko produkty Amex Starfix)
Długa strefa rozporu.

Cena: 277.82zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 51.95zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

op.

Kołek z zalanym trzpieniem z metalu.

Kołek typu LDK TZ i podobne używane są do mechanicznego przymocowania płyt styropianowych do ściany budynku. Prawidłowo wykonana termoizolacja na fasadach musi być montowana mechanicznie, więc zakup łączników jest obowiązkowy. Łączniki o oznaczeniu LDK TZ wyróżniają się metalowym trzpieniem, z zalanym tworzywem łebkiem co skutkuje pewniejszym dopełnieniem przy dobijaniu na niestabilnym podłożu i redukuje mostki termiczne gdy nie będziemy stosować zakrywek styropianowych.TZ; koszulka kołka wykonana jest klasycznie, z kopolimeru. 

Jeżeli szukasz rozwiązania, które pewnie trzyma styropian, a jednocześnie redukuje mostki termiczne, wybierz kołki Amex Starfix z trzpieniem metalowym zalanym. Produkt ten posiada wszystkie zalety kołków metalowych, a jednocześnie powoduje uszczelnienie kołka po jego wbiciu. Główka trzpienia zalana tworzywem zapewnia dodatkową izolację termiczną i przeciwwilgociową kołka. Systemy zamocowań firmy Amex Starfix gwarantują pewne trzymanie termoizolacji oraz zabezpieczenie jej w przypadku np. silnego wiatru. Kołki Amex Starfix LDK TZ rozwiązują problem mocowania styropianu i redukują ucieczkę ciepła ze ściany budynku.

Kołek od Amex Starfix nadaje się do wszystkich materiałów termoizolacyjnych oraz każdego podłoża budowlanego. Pewne mocowanie zapewniamy długą strefą rozporu. 

Pamiętaj, że styropian na elewację należy  zawsze mocować mechanicznie !!!  

Rozmieszczenie kołków na styropianie powinno wynosić 2 szt. na płytę, z dodatkową sztuką umieszczoną pomiędzy dwiema płytami – da to nam ogółem 5 szt/m2. Więcej informacji o kołkowaniu znajdziesz również w naszym dziale FAQ

Darmową dostawa produktów Amex, w przypadku zamówień o wartości min. 660 zł 

Listę produktów Amex Starfix znajdziesz tutaj 

Krzysiu
Kołki w sobie nawet dobre. Ale ten zalany trzpień to jakaś porażka co 3 się rozpada przy wbijaniu młotkiem i otrzymujemy trzpień nie zalany porazka
Adrian
Dobrze się sprawuje, solidnie trzyma płyty.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię