Kołek do styropianu Amex Starfix LDK TZ z trzpieniem metalowym zalanym

Ocena produktu:

Kołek do mechanicznego mocowania płyt styropianowych. Produkt od Amex Starfix, z zalanym metalowym trzpieniem i długą strefą rozporu.


Darmowa dostawa od 369 zł (liczą się tylko produkty Amex Starfix)
Długa strefa rozporu.
0.01zł (w tym 23%)
VAT: 0zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

op.

Udostępnij:

Kołek z zalanym trzpieniem z metalu.

Kołek typu LDK TZ i podobne używane są do mechanicznego przymocowania płyt styropianowych do ściany budynku. Prawidłowo wykonana termoizolacja na fasadach musi być montowana mechanicznie, więc zakup łączników jest obowiązkowy. Łączniki o oznaczeniu LDK TZ wyróżniają się metalowym trzpieniem, z zalanym tworzywem łebkiem co skutkuje pewniejszym dopełnieniem przy dobijaniu na niestabilnym podłożu i redukuje mostki termiczne gdy nie będziemy stosować zakrywek styropianowych.TZ; koszulka kołka wykonana jest klasycznie, z kopolimeru. 

Kołek od Amex Starfix nadaje się do wszystkich materiałów termoizolacyjnych oraz każdego podłoża budowlanego. Pewne mocowanie zapewniamy długą strefą rozporu. 

Pamiętaj, że styropian na elewację należy absolutnie zawsze mocować mechanicznie!!!  

Rozmieszczenie kołków na styropianie powinno wynosić 2 szt. na płytę, z dodatkową sztuką umieszczoną pomiędzy dwiema płytami – da to nam ogółem 5 szt/m2. Więcej informacji o kołkowaniu znajdziesz również w naszym dziale FAQ

Darmową dostawa produktów Amex, w przypadku zamówień o wartości min. 369 zł 

Listę produktów Amex Starfix znajdziesz tutaj 

Adrian
Dobrze się sprawuje, solidnie trzyma płyty.

Oceń ten produkt: