Styropian grafitowy Arsanit Thermo Fasada EVO 35 samogasnący

Ocena produktu:

Specyficzny produkt zakładów Arsanit. Dedykowany do ocieplania ścian, charakteryzuje się bardzo dobrym parametrem termicznym, oraz zwiększoną kruchością w porównaniu z innymi produktami tej kategorii.


Współczynnik przewodzenia ciepła λD: ≤ 0,035 W/mK
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 80 kPa

Cena: 63.10zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 11.80zł
Cena za m3 ~ 210.33zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Styropian grafitowy cechuje wysoka izolacyjność.

Arsanit Thermo Fasada 35 to bardzo ciepły styropian. Styropian z lambdą  035 jest bardzo często sugerowany przy dotacji do ocieplenia w ramach programu czyste powietrze. Jednak w Polsce jedyny styropian elewacyjny z tym współczynnikiem jaki jest  dostępny  to właśnie Arsanit Thermo Fasada EVO 035, który jest bardzo ciepły i na tym  plusy się kończą. Styropian jest wyjątkowo słaby i kruchy a kolor jest bardziej popielaty niż grafitowy. Zastanawiając się nad zakupem  jest lepiej dołożyć nie wielką kwotę, często jest to między 100-200 zł na całości i wybrać dużo lepszy styropian grafitowy Arsanit 033. Zamiana na lepsze jest akceptowana przy staraniu się o dotację z programu czyste powietrze.Arsanit to producent styropianu i chemii budowlanej. Posiada dwa zakłady produkcyjne. Laureat wielu nagród. Charakteryzuje go wysoka jakość produktów.

Cena styropianu grafitowego Arsanit 035

 jest konkurencyjna, gdy porównujemy ją z pozostałą ofertą na styropian elewacyjny, jest to bardzo tani styropian.   

Wyklejając ościeża okien cienkim styropianem, ograniczamy mostki termiczne w tych miejscach 

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ ,dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni.  

W naszej hurtowni styropianu możesz zamówić również produkty do ociepleń np siatka podtynkowa, piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do styropianu, klej do styropianu grafitowego. Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Andrzej
Nie mam zastrzeżeń, trochę się kruszy ale po za tym ok
Oskar
Solidny z dobrymi parametrami. U mnie nikt nie narzekał
Grzesiek
Styropian o dobry parametrach termicznych, jeśli chodzi o jego kruszenie to tak jak sobie producent zastrzega, ale nie jest to jakiś problem. Układa się bardzo dobrze.
Jacek
Styropian kruchy. Miałem taki parametr we wniosku dla tego kupiłem. Obsługa na plus i polecam. Odradzali i nie posłuchałem. Majstry narzekali co płytą stukli do się obłupywał.

Darek
Świetny wybór.
Anonimowy
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię