Styropian Swisspor HYDRO plus

Ocena produktu:

Produkowane technologią indywidualnego wtrysku do formy płyty styropianowe marki Swisspor. Przeznaczone do ochrony fundamentów, dzięki parametrom cieplnym, obniżonej chłonności oraz dużej wytrzymałości na obciążenia.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,038 [W/mK]
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym: ≥ 100 kPa
Nasiąkliwość wodą przy długotrwałym zanurzeniu: ≤ 3,5%
Wymiar płyt 125x60 cm

Cena: 146.68zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 27.43zł
Cena za m3 ~ 325.96zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Produkt niedostępny

Ilość m3 w opakowaniu: 0.45 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Proponujemy Państwu produkt szwajcarskiej marki Swisspor- styropian fundamentowy Hydro Plus. Zapewnia on dobrą izolację termiczną ścian fundamentowych i piwnicznych przy umiarkowanej cenie. Może być stosowany na zwykłej głębokości 1,2-1,5 m, ponieważ ma dobrą wytrzymałość na naprężenia ściskające. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji styropian Hydro Plus w bardzo małym stopniu wchłania wodę. Płyty styropianowe Swisspor cechuje duża gęstość materiału i dobra waga. Postaw na szwajcarską jakość- wybierz styropian fundamentowy Hydro Plus!

Swisspor Hydro Plus- opis i właściwości produktu

Produkty Swisspor cieszą się od dawna dużą popularnością ze względu na swoją jakość. Szwajcarska marka jest liderem branży dociepleń w swoim kraju, a w całej Europie posiada wiele zakładów. Dzięki nowoczesnemu zapleczu produkcyjnemu firma wytwarza materiały izolacyjne na miarę XXI wieku. Dobrym przykładem jest tutaj styropian fundamentowy Hydro Plus EPS 100 038. Dla solidnego ocieplenia ścian fundamentów i piwnic jego parametry będą zupełnie wystarczające. Współczynnik przewodzenia ciepła Lambda 0,038 jest standardem dla białych styropianów EPS. Natomiast obniżona chłonność wody (<3,5%) pozwala być spokojnym o trwałość tego styropianu w ziemi.

Styropian wodoodporny Hydro Plus- cena produktu

Najważniejsze cechy tego styropianu to jakość i solidność. Idą one w parze z atrakcyjną ceną jak za tak dobry materiał izolacyjny. Na tle innych produktów podobnej klasy cena styropianu Hydro Plus 038 jest bardzo konkurencyjna. Dodatkowo kupując w STYRO24.pl możesz zaoszczędzić na kosztach dostawy. Wystarczy, że wybierzesz z naszej oferty interesujący Cię styropian w odpowiedniej ilości paczek. Jeżeli zamówienie przekroczy wielkość minimum logistycznego, to wyślemy je darmowym transportem prosto na miejsce budowy. Razem ze styropianem możesz też zamówić akcesoria i narzędzia, a także sprawdzoną folię kubełkową na fundament. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów dostawy!

Styropian na fundamenty Swisspor EPS 100 038 Hydro Plus- co go wyróżnia?

Styropian hydroizolacyjny Hydro Plus 0,038 występuje w grubościach od 5 do 20 cm. Niezależnie jaką grubość płyty wybierzesz, cena za m3 styropianu się nie zmieni. Ilość płyt w paczce będzie natomiast różna i pozwoli na ocieplenie różnej powierzchni. Niezmienna jest także wysoka jakość produktów Swisspor. Ten konkretny styropian jest wyprodukowany z surowca o doskonałych parametrach metodą indywidualnego wtrysku do formy. Sprawia to, że styropian Hydro Plus EPS może być alternatywą dla styroduru XPS. Materiał stale narażony na kontakt z gruntem musi być odporny na nacisk i wilgoć, a Hydro Plus radzi z tym sobie doskonale. Wybierz niezawodne ocieplenie od Swisspor i ciesz się komfortem cieplnym w domu przez długie lata!

Na styropian pod poziomem gruntu nie ma konieczności nakładania siatki i kleju (co zabezpieczy nas przed gryzoniami) wymagany będzie jednak inny rodzaj izolacji w postaci folii kubełkowej.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dzialeFAQ , dowiesz się tam jak prawidłowo ocieplić fundamenty i wykonać izolacje we własnym zakresie.


Przeznaczenie i zakres stosowania – sprawdź kartę produktu
Patryk
Styropian konkret. Bardzo wysoka pólka dająca najlepsze docieplenie budynków.
Piotrek
Zakup udany. Płyty idealne.
Kacper
styropian zasługuje na polecenie
Andrzej
wszystko zgodnie z opisem producenta, polecam dobry styropian
Olaf
Doskonały wybór nie żałują super obsługa sklepu
Andrzej
naprawdę porządny styropian. Zakup udany
Marek
konkretne parametry izolacyjne, polecam
Majster
Jeden z lepszych styropianów na fundamenty na rynku. Warty zakupu.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię