Styropian Yetico Gamma Fasada 044

Ocena produktu:

Biały styropian klasy ekonomicznej, produkcji Yetico, przeznaczony do fasad. Cechuje się niską ceną, lecz jednocześnie z tego względu posiada dość słabe parametry cieplne.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,044 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 80 [kPa]
Wytrzymałość na zginanie (BS): ≥ 50 [kPa]
Szybka dostawa od 50 opakowań

Cena: 59.78zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 11.18zł
Cena za m3 ~ 199.27zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Styropian Yetico Gamma Fasada 044 to jeden z najtańszych produktów w katalogu tej marki. Jest on stosowany w sytuacjach, kiedy parametr cieplny nie ma dużego znaczenia, a cena jest istotna. Można powiedzieć, że jest to styropian klasy ekonomicznej, dający dużą oszczędność w momencie zakupu. Aby uzyskać w miarę dobre ocieplenie należy zastosować przynajmniej 15 - 20 cm warstwę termoizolacji. Polecamy ten styropian do ocieplania budynków innych niż mieszkalne, które nie są mocno ogrzewane lub do zapieczenia towaru w paczkach. Zapoznaj się ze szczegółami!

Tani Styropian od Yetico - opis produktu

Podstawowy styropian Yetico do zwykłych zastosowań- to właśnie Gamma Fasada 044. Daje dużą oszczędność w momencie zakupu, jednak nie nadaje się do wszystkiego. Możesz nim z powodzeniem ocieplić garaż, budynek gospodarczy lub magazyn. Przy czym nie będzie to za trwała elewacja. Dla większej oszczędności na ogrzewaniu zastosuj co najmniej styropian elewacyjny 042 , 040 lub 038. Jeżeli zależy Ci na efekcie domu energooszczędnego lub pasywnego, wybierz np. któryś ze styropianów grafitowych na fasadę. W STYRO24.pl znajdziesz duży wybór ociepleń w konkurencyjnych cenach! Oferujemy też kompletne systemy ociepleń od najlepszych producentów.

Styropian fasadowy Gamma Fasada- dostępne grubości, szczegółowe informacje

Ten fasadowy styropian od Yetico jest dostępny w wielu grubościach- od 1 do 30 cm. Przy współczynniku Lambda= 0,044 W/mK zaleca się układanie co najmniej 15 cm warstwy ocieplenia. Cieńsze arkusze można stosować do miejscowych wyrównań muru i do wyklejania wnęk okiennych i drzwiowych. Można wybrać płyty z frezem lub bez w zależności od potrzeb. Ogranicza to występowanie mostków termicznych w warstwie ocieplenia na nie za grubym styropianie i ma bardzo duży wpływ na jego skuteczność. Trzeba pamiętać o starannym wykonaniu termoizolacji na całej elewacji (również wnęki, balkony itp.). Brak ciągłości ocieplenia jest podstawowym błędem prowadzącym do ucieczki ciepła z budynku.

Cena styropianu Yetico Gamma Fasada 044

Niezależnie jaką grubość płyty wybierzesz, cena za m3 styropianu się nie zmienia. Tylko ilość arkuszy w paczce będzie się różnić w zależności od wybranej opcji. Tym samym z jednej paczki ocieplisz różną ilość m2 powierzchni ściany. Cena styropianu Gamma Fasada 044 nie jest najniższa w kategorii styropiany 044. Jednak firma Yetico stosuje rozwiązania, które podnoszą atrakcyjność ich produktów. Jest to m.in. łączenie 12 paczek w zbiorcze opakowania, co bardzo ułatwia i przyspiesza rozładunek.

Styropian elewacyjny Yetico Gamma- do podstawowych zastosowań

Styropian Yetico Fasada 044 znajdzie zastosowanie w mniej wymagających projektach. Wszędzie tam, gdzie liczą się koszty, a nie szczegółowe parametry, ten materiał się sprawdzi. Nie należy oczekiwać od niego zbyt wiele, po prostu zabezpieczy mało ogrzewane budynki przed zbytnim wychłodzeniem. Zawsze lepiej wejść do cieplejszego garażu/ magazynu niż do zupełnie nieocieplonego. W STYRO24.pl mamy bardzo szeroką ofertę i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Warto zamówić większą ilość materiałów budowlanych (system) i skorzystać z darmowej dostawy jednym transportem.

Tani styropian elewacyjny 044 jest słaby. Jeżeli zależy nam na lepszej elewacji powinniśmy wybrać styropian z niższym parametrem. Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ i BLOG.

Ze styropianem Yetico możesz zamówić inne produkty tej marki: Piana pistoletowa niskoprężna Yetico 750 ml i klej do styropianu Yetico Thermo-WHITE 750 ml z opcją darmowej dostawy.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy tutaj.

Przeznaczenie i zakres stosowania- sprawdź kartę produktu

Marek
spełnił nasze oczekiwania, jak najbardziej polecam
Darek
Nie ma co przepłacać dobre parametry szybka dostawa i ogólnie dobrze się kładzie. Jestem zadowolony.
Emil
Styropian spełnił swoje zadanie, ocieplony garaż i pozostałe budynki gospodarcze, wszystko ok.
Krystian
Zamówienie zgodne z opisem, styropian otrzymaliśmy w miarę szybko.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię