Styropian Yetico Gamma Fasada 044

Biały styropian klasy ekonomicznej, produkcji Yetico, przeznaczony do fasad. Cechuje się niską ceną, lecz jednocześnie z tego względu posiada dość słabe parametry cieplne.


Współczynnik przewodzenia ciepła λ≤0,044 [W/(m·K)]
65.68zł (w tym 23%)
VAT: 12.28zł
Cena za m3 ~ 218.93zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Produkt niedostępny

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 15m3, tj. łącznie 50 opakowań. W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Styropian Yetico Gamma 044 - tani styropian do fasad.

 Czasami potrzebny jest styropian do ocieplenia i najważniejszym kryterium  jest niska cena a współczynniki styropianu nie są dla nas istotne. Wybieramy wtedy styropiany z lambda 044, która jest niskim parametrem dla styropianu białego. 

 Yetico jest jednym z największych producentów w kraju. Marka Yetico została wyróżniona w ubiegłym roku aż dwoma nagrodami w kategorii „Producenci Styropianu”. Laur Konsumenta oraz tytuł Lidera XV-lecia, oraz w samym projekcie Laur Klienta/Konsumenta na przestrzeni ostatnich piętnastu lat.

Cena styropianu Yetico Beta Fasada 042 może nie jest najniższa, gdy porównujemy ją z konkurencyjną ofertą na styropian elewacyjny 044 .

 Różnicę tą jednak odrabiamy już w momencie rozładunku. Yetico pakuje swoje produkty w zbiorczych słupach po 12 paczek. Rozładunek i przenoszenie styropianu trwa naprawdę chwilę.

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ

Ze styropianem Yetico możesz zamówić inne produkty tej marki: Siatka podtynkowa Yetico E-GLASS 160, Piana pistoletowa niskoprężna Yetico 750 ml i klej do styropianu Yetico Thermo-WHITE 750 ml z opcją darmowej dostawy.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy tutaj.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu


W przypadku zamówień na płyty o wymiarach innych niż dostępne na stronie prosimy o kontakt.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: