Styropian Yetico Beta Fasada 042

Ocena produktu:

Styropian elewacyjny, produkcji Yetico. Dzięki swoim właściwościom jest dobry, jeśli nie musimy zwracać specjalnej uwagi na parametry izolacyjne, a chcemy nieco zaoszczędzić.


Współczynnik przewodzenia ciepła λ≤0,042 [W/(m·K)]
Szybka dostawa od 50 opakowań

Cena: 97.79zł

(w tym 23%)
VAT: 18.29zł
Cena za m3 ~ 325.97zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Udostępnij:

Styropian Yetico Beta Fasada 042 - dobry styropian kiedy nie zwracamy uwagi na parametry izolacyjne.

Yetico Beta Fasada 042 sprawdzi się kiedy szukamy białego styropianu do ocieplenia i nie jest istotną sprawą jaki parametr. Jest ważne tylko to że będzie cieplej, ładniej i niedrogo. Lambda 042 jest średnim parametrem dla styropianu białego.

 Yetico jest jednym z największych producentów w kraju. Marka Yetico została wyróżniona w ubiegłym roku aż dwoma nagrodami w kategorii „Producenci Styropianu”. Laur Konsumenta oraz tytuł Lidera XV-lecia, oraz w samym projekcie Laur Klienta/Konsumenta na przestrzeni ostatnich piętnastu lat. 

Cena styropianu Yetico Beta Fasada 042 może nie jest najniższa, gdy porównujemy ją z konkurencyjną ofertą na styropian elewacyjny 042 .

 Różnicę tą jednak odrabiamy już w momencie rozładunku. Yetico pakuje swoje produkty w zbiorczych słupach po 12 paczek. Rozładunek i przenoszenie styropianu trwa naprawdę chwilę.

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ

Ze styropianem Yetico możesz zamówić inne produkty tej marki: Siatka podtynkowa Yetico E-GLASS 160, Piana pistoletowa niskoprężna Yetico 750 ml i klej do styropianu Yetico Thermo-WHITE 750 ml z opcją darmowej dostawy.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu


W przypadku zamówień na płyty o wymiarach innych niż dostępne na stronie prosimy o kontakt.

Andrzej
Dobre płyty w dobrej cenie.

Oceń ten produkt: