Styropian Yetico Beta Fasada 042

Ocena produktu:

Styropian elewacyjny, produkcji Yetico. Dzięki swoim właściwościom jest dobry, jeśli nie musimy zwracać specjalnej uwagi na parametry izolacyjne, a chcemy nieco zaoszczędzić.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,042 [W/mK]
Wytrzymałość na zginanie (BS): ≥ 60 [kPa]
Szybka dostawa od 50 opakowań

Cena: 52.77zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 9.87zł
Cena za m3 ~ 175.90zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Yetico Beta Fasada 042 to ekonomiczne rozwiązanie do ocieplenia budynku. Jego parametr Lambda można uznać za średni, natomiast cena za m3 jest dość atrakcyjna. Jeżeli chcesz, żeby w budynku było po prostu cieplej, to ten styropian może to zapewnić. Bardzo dużą zaletą jest tutaj dość niski koszt inwestycji w materiał. Dzięki temu sporo oszczędzasz już na początku. Marka Yetico jest jednym z największych producentów w kraju, można jej zaufać. Zapoznaj się ze szczegółami!

Styropian Yetico Fasada 042- opis produktu

Proponujemy średniej klasy styropian w przystępnej cenie- Yetico Beta 042. Nadaje się on znakomicie do ocieplania mniej ogrzewanych pomieszczeń. Układając grubszą warstwę (np. 20 cm), ocieplisz także budynki mieszkalne. Ten styropian nie czaruje parametrami, ale skutecznie poprawia komfort cieplny. Materiał powinno się dobierać pod konkretne zastosowanie. Jeżeli chcesz, żeby wyszło ciepło, ładnie i niedrogo, to możesz to uzyskać z Yetico Beta 042! Dodatkowo przy zakupie więcej niż 50 opakowań realizujemy szybką dostawę tego styropianu. Firma Yetico wprowadza także innowacyjne sposoby pakowania swoich produktów. Dzięki temu rozładunek jest dużo łatwiejszy i szybszy.

Szczegółowe informacje o produkcie Yetico Beta

Yetico Beta to standardowe płyty styropianowe do zwykłych zastosowań. Można je kupić we wszystkich popularnych grubościach. Są dostępne z frezem lub bez w zależności od potrzeb. Dzięki zastosowaniu płyt frezowanych można jeszcze zmniejszyć ryzyko powstawania mostków termicznych w termoizolacji. Przy wykonywaniu ocieplenia ważna jest dokładność i staranność. Trzeba też zadbać o prawidłową obróbkę ościeży (wnęk okiennych i drzwiowych). Materiałem Yetico Beta możesz ocieplić całą elewację, ale nie tylko. Nie daje on może takiego efektu jak styropian grafitowy, ale jest od niego dużo tańszy. Przeczytaj, jakie są sposoby wykorzystania tego styropianu.

Yetico Beta 042- cena, zastosowanie

Cena styropianu Yetico Beta nie jest może najniższa w swojej klasie. Rekompensuje to jednak jakość produktu i prosty, szybki rozładunek. Yetico pakuje swoje produkty w zbiorczych słupach po 12 paczek. Rozładunek i przenoszenie styropianu trwa naprawdę chwilę. Zgodnie z opisem producenta styropian Beta Fasada 042 może być użyty jako:

 • zewnętrzna izolacja cieplna wykonywana metodą lekką-mokrą (ETICS)
 • zewnętrzna izolacja cieplna wykonywana metodą lekką-suchą
 • izolacja cieplna w konstrukcjach wewnętrznych ścianek działowych
 • zewnętrzna pozioma izolacja cieplna, m.in.: 
  - stropów od spodu z okładziną
  - podłóg między legarami
  - lekkich stropów szkieletowych z okładziną
  - pomiędzy krokwiami
  - stropodachów wentylowanych

Produkt sprawdza się w różnych metodach ocieplania ścian zewnętrznych, ale też jako izolacja ścianek działowych. Wielu klientów w pierwszej kolejności interesuje cena styropianu. Warto wiedzieć, że cena za m3 styropianu jest taka sama niezależnie od jego grubości. Różni się tylko ilość płyt styropianowych w paczce.

Zastosowanie styropianu Yetico do ocieplania ścian zewnętrznych

Spośród wszystkich zastosowań Yetico Beta najbardziej popularne jest ocieplanie ścian zewnętrznych (fasad) budynku. Płyty styropianowe Yetico 042 to średniej klasy styropian elewacyjny w dobrej cenie. Dla poprawy komfortu termicznego i oszczędności na ogrzewaniu zastosuj  co najmniej 15 - 20 cm warstwę tego materiału. Wszystkich dodatkowych informacji udzieli dział obsługi klienta naszego sklepu internetowego. Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży stacjonarnej i online.

Pamiętaj o tym, że jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ. Odpowiadamy tam na najczęściej zadawane pytania na temat ocieplania budynków.

Ze styropianem Yetico możesz zamówić inne produkty tej marki. Są to np. piana pistoletowa niskoprężna Yetico 750 ml i klej do styropianu Yetico Thermo-WHITE 750 ml. Wszystko jest dostępne z opcją darmowej dostawy razem ze styropianem.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

W przypadku zamówień na płyty o wymiarach innych niż dostępne na stronie prosimy o kontakt.

Błażej
styropian elewacyjny jak dla nas pierwsza klasa
Andrzej
Dobre płyty w dobrej cenie.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię