Styropian Yetico Alfa Fasada Premium 038

Yetico Alfa Premium 038 najcieplejszy biały styropian.


Współczynnik przewodzenia ciepła λ≤0,038 [W/(m·K)]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 100 kPa
Uwaga!Jeżeli cena styropianu cię nie satysfakcjonuje, otrzymałeś korzystniejszą ofertę, prosimy o kontakt.
48.71zł (w tym 23%)
VAT: 9.11zł
Cena za m3 ~ 162.37zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 15m3 (dla tego produktu będzie to 50 opakowań). W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami telefonicznie.

Oblicz ilość paczek
op.

Jeżeli od styropianu na elewację oczekujemy tego, że będzie twardy i mocny, powinniśmy się zastanowić nad Yetico Alfa Fasada Premium 038.

Styropian 038 cechuje solidna waga a zarazem mocne właściwości izolacyjne. Yetico Alfa Fasada Premium 038 jest białym styropianem z najlepszym parametrem. Lambda 038 jest najniższym parametrem dla styropianu białego (jest najcieplejszy).Jeśli szukamy czegoś jeszcze cieplejszego to pozostaje nam styropian grafitowy. W kwestii jakości jak sama nazwa wskazuje jest to produkt premium, twardy, mocny styropian eps 038. Jeśli zastosujemy styropian fasada 038 (o odpowiedniej grubości) , możemy zachować normy budownictwa energooszczędnego.

 Yetico jest jednym z największych producentów w kraju. Marka Yetico została wyróżniona w ubiegłym roku aż dwoma nagrodami w kategorii „Producenci Styropianu”. Laur Konsumenta oraz tytuł Lidera XV-lecia, oraz w samym projekcie Laur Klienta/Konsumenta na przestrzeni ostatnich piętnastu lat.

Cena styropianu Yetico 038 Alfa Fasada Premium 

 może nie jest najniższa, gdy porównujemy ją z konkurencyjną ofertą na styropian elewacyjny 038 . Różnicę tą jednak odrabiamy już w momencie rozładunku. Yetico pakuje swoje produkty w zbiorczych słupach po 12 paczek. Rozładunek i przenoszenie styropianu trwa naprawdę chwilę.

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ

Ze styropianem Yetico możesz zamówić inne produkty tej marki: Siatka podtynkowa Yetico E-GLASS 160, Piana pistoletowa niskoprężna Yetico 750 ml i klej do styropianu Yetico Thermo-WHITE 750 ml z opcją darmowej dostawy.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu


W przypadku zamówień na płyty o wymiarach innych niż dostępne na stronie prosimy o kontakt.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:

Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię