Styropian Yetico Alfa Fasada 040

Styropian 040 od renomowanego producenta za przystępną cenę.


Współczynnik przewodzenia ciepła λ≤0,040 [W/(m·K)]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 80 kPa
Uwaga!Jeżeli cena styropianu cię nie satysfakcjonuje, otrzymałeś korzystniejszą ofertę, prosimy o kontakt.
43.50zł (w tym 23%)
VAT: 8.13zł
Cena za m3 ~ 145zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 15m3 (dla tego produktu będzie to 50 opakowań). W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami telefonicznie.

Oblicz ilość paczek
op.

Dobry biały styropian 040 za przystępną cenę - Yetico Alfa Fasada 040.

Yetico Alfa Fasada 040 jest porządnym białym styropianem. Lambda 040 jest to dość ciepły parametr dla styropianu białego elewacyjnego. Najniższym parametrem (czyli najcieplejszym) dla tych styropianów jest lambda 038. Jeżeli ocieplimy nasz dom styropianem eps 040  na pewno będziemy mieli ciepło i będziemy zadowoleni z efektów.

 Yetico jest jednym z największych producentów w kraju. Marka Yetico została wyróżniona w ubiegłym roku aż dwoma nagrodami w kategorii „Producenci Styropianu”. Laur Konsumenta oraz tytuł Lidera XV-lecia, oraz w samym projekcie Laur Klienta/Konsumenta na przestrzeni ostatnich piętnastu lat. 

Cena styropianu Yetico 040 Alfa Fasada

może nie jest najniższa, gdy porównujemy ją z konkurencyjną ofertą na  styropian fasadowy 040 . Różnicę tą jednak odrabiamy już w momencie rozładunku. Yetico pakuje swoje produkty w zbiorczych słupach po 12 paczek. Rozładunek i przenoszenie styropianu trwa naprawdę chwilę.

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to  nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie. 

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ

Ze styropianem Yetico możesz zamówić inne produkty tej marki: Siatka podtynkowa Yetico E-GLASS 160,  Piana pistoletowa Yetico 750 ml  i klej do styropianu Yetico Thermo-WHITE 750 ml z opcją darmowej dostawy., które możesz kupić w naszej hurtowni styropianu online.


Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy tutaj...


Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:

Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię