Styropian Termo Organika DALMATYŃCZYK PLUS fasada 042

Ekonomiczny styropian w kropki na fasadę produkcji Termo Organika.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: ≤ 0,042 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 80 [kPa]
Wytrzymałość na zginanie: ≥ 75 [kPa]

Cena: 61.99zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 11.59zł
Cena za m3 ~ 206.63zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0.3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Klienci poszukując styropianu przeznaczonego do ocieplenia ścian zewnętrznych mogą dosłownie przebierać w ofertach różnych producentów, którzy z biegiem czasu posiadają rozbudowany katalog styropianu. Nie inaczej jest w przypadku firmy Termo Organika, która w swoim asortymencie posiada dobrej jakości płyty, które wyróżniają się jednak na tle konkurencji. Styropian DALMATYŃCZYK PLUS fasada , który wzbudza zainteresowanie wyglądem. Będzie dobry kiedy nie zwracamy uwagi na parametry styropianu (oferuje słaby jak na styropian parametr 042) ale potrzebujemy taniego styropianu do ocieplenia.

Styropian w kropki – nie bez powodu DALMATYŃCZYK PLUS fasada

Płyty elewacyjne firmy Termo Organika, jak można się łatwo domyślić, wyróżniają się na tle klasycznego styropianu EPS, wyglądem. Producent nie bez powodu nazwał serię DALMATYŃCZYK PLUS fasada, ponieważ są to białe płyty w czarne kropki, które produkowane są metodą spieniania polistyrenu. Ich podstawowe zadanie jest jednak takie samo, jak w przypadku klasycznych gładkich, białych płyt.

Styropian Termo Organika - parametry techniczne

Styropian z serii DALMATYŃCZYK PLUS fasada występuje w wersji z krawędziami gładkimi (grubość od 1 do 30 cm), a także frezowanymi (grubość od 5 do 30 cm), co pozwoli zamontować płyty na zakładkę znacznie minimalizując ryzyko powstawania mostków termicznych.

Produkt firmy Termo Organika to opcja budżetowa, która znajdzie swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzeba taniej izolacji. Właściwości płyt są następujące:

  • deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła – 0,042 W/mK,
  • wytrzymałość na zginanie – ≥ 75 kPa,
  • klasa reakcji na ogień – E,
  • wymiary: płyty gładkie 1000 x 500 mm, frezowane 982 x 482 mm.

Zastosowanie styropianu w kropki

Parametry płyt DALMATYŃCZYK PLUS fasada pozwolą stworzyć skuteczną warstwę izolacji, która zapobiegnie przemarzaniu przegród zewnętrznych budynków. Ich uniwersalne właściwości sprawiają, że wybór styropianu EPS z tej serii okaże się dobrym wyborem w przypadku prac związanych m.in. z:

  • izolacją cieplną na powierzchni ściany szkieletowej,
  • zewnętrzną izolacją cieplną wykonywaną metodą ETICS (lekka-morka, BSO),
  • zewnętrzną izolacją cieplną wykonywaną metodą lekką-suchą,
  • izolacją cieplną ościeży okiennych,
  • izolacją cieplną wszelkich ścian warstwowych,
  • ociepleniem loggi balkonowych.

Termo Organika Dalmatyńczyk - styropian w kropki od lidera na rynku izolacji budowlanych

DALMATYŃCZYK PLUS fasada to produkt, który należy do bogatego i nieustannie rozwijanego katalogu firmy Termo Organika. Przedsiębiorstwo działające od 1997 roku zdążyło przyzwyczaić klientów nie tylko do szerokiego wachlarza płyt o różnych właściwościach, ale przede wszystkim najwyższej jakości. Marka jest doceniana zarówno w Polsce, jak i Europie zdobywając liczne tytuły i wyróżnienia.

Termo Organika od ponad dekady posiada na swoje produkty izolacyjne Rekomendacje Instytutu Techniki Budowalnej, a od 2012 roku dostarcza Kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych (ETICS). Kupując styropian DALMATYŃCZYK PLUS masz pewność, że dostarczony produkt spełni Twoje oczekiwania pod względem deklarowanych parametrów oraz jakości, dzięki czemu stworzysz solidną izolację budynku.

Styropian 042 jest to najtańszy rekomendowany przez nas styropian do ocieplenia ścian. Jeżeli nie zwracamy uwagi na parametry styropianu i potrzebujemy ekonomicznego rozwiązania.

W naszej hurtowni jest dostępna siatka elewacyjna i pozostałe materiały do ociepleń.

Więcej informacji na temat zastosowania, montażu oraz szczegółowych właściwości znajdziesz w karcie produktu.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię