Styropian Swisspor EPS UNI fasada 045

Najtańszy dostępny styropian biały marki Swisspor. Produkt klasy ekonomicznej, zatem cechujący się dość niskimi parametrami cieplnymi.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,045 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe: ≥ 80 kPa
78.60zł (w tym 23%)
VAT: 14.70zł
Cena za m3 ~ 262zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 24m3, tj. łącznie 80 opakowań. W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Jeżeli szukasz białego styropianu do ocieplenia i najważniejszym kryterium jest niska cena to polecamy Swisspor EPS UNI fasada 045.  Lambda 045 jest najniższym parametrem dla styropianu elewacyjnego. Uni fasada to bardzo specyficzny produkt , tani ale wcale nie taki słaby. Parę lat wstecz, kiedy wymagania odnośnie styropianu były mniejsze. Styropian był hitem w sprzedaży.

Swisspor Polska jest spółką-córką firmy Swisspor AG z Szwajcarii. W kraju ma 4 zakłady produkcyjne. Produkty Swisspor to top w temacie materiałów do hydro i termoizolacji.

Wyklejając ościeża okien cienkim styropianem, ograniczamy mostki termiczne w tych miejscach

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni.  

Ze styropianem Swisspor możesz zamówić inne produkty do ociepleń np siatka podtynkowa , piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy  

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: