Styropian Swisspor EPS UNI fasada 045

Ocena produktu:

Najtańszy dostępny styropian biały marki Swisspor. Produkt klasy ekonomicznej, zatem cechujący się dość niskimi parametrami cieplnymi.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,045 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 80 [kPa]
Wytrzymałość na zginanie (BS): ≥ 50 [kPa]

Cena: 57.56zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 10.76zł
Cena za m3 ~ 191.87zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Styropian Uni Fasada 045 jest najtańszym produktem szwajcarskiej marki. Jednak porównując do reszty styropianów 045 można śmiało powiedzieć, że do czegoś się nadaje. Kilkanaście lat temu, gdy zaczynało się ocieplać budynki był on hitem sprzedaży w naszej hurtowni. Obecnie wymagania dotyczące izolacyjności styropianu są nieco większe. Jednak jest on nadal czasem wybierany ze względu na niski koszt zakupu. Kiedy decydującym kryterium jest cena za m3 styropianu, możesz rozważyć zakup tego produktu. 

Styropian Swisspor EPS UNI Fasada 045- opis produktu

Marka Swisspor jest kojarzona z ociepleniami dobrej jakości. Flagowy produkt tej firmy to styropian grafitowy Lambda White. Cechują go doskonałe parametry izolacyjne (λ= 0,031 W/mK) oraz inne ulepszenia. Jednym z wyjątkowych 'patentów' Swisspor jest cienka warstwa białego styropianu naklejona dla ochrony przed słońcem. Swisspor A.G. posiada w Polsce 4 zakłady, które wytwarzają styropiany według najnowszych standardów jakościowych. Uni Fasada 045 to styropian z kategorii ekonomicznej. Wybranie go na ocieplenie znacznie obniży koszt inwestycji. Nadaje się do mniej wymagających zastosowań.

Styropian fasadowy EPS- Lambda, cena, dodatkowe informacje

Styropian na elewację Swisspor Uni 045 jest polecany do mało ogrzewanych budynków i ekonomicznych inwestycji. Dzisiaj uważa się współczynnik przewodzenia 045 ciepła za dużo niższy od wymaganego. Wiąże się to z coraz wyższymi wymaganiami dotyczącymi energooszczędności budynków. Jak i do  trwałości elewacji Dlatego do ocieplania pomieszczeń mieszkalnych polecamy styropian elewacyjny 038 lub 040. Do innych zastosowań typu: garaże, budynki gospodarcze, można rozważyć zakup Swisspor Uni 0,045 W/mK.

Jeżeli masz wątpliwości dotyczące wyboru styropianu, to możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ociepleń stacjonarnie i online. Wiemy, że styropian należy wybierać pod konkretny projekt i zastosowanie. Dlatego nic nie narzucamy klientowi, ale staramy się doradzić najlepsze rozwiązanie. Dla wielu inwestorów decydującym czynnikiem jest cena, więc dla nas również jest ona ważna. Stawiamy na korzystne ceny i profesjonalną obsługę klienta od momentu złożenia zamówienia aż po dostawę.

Styropian Swisspor Uni Fasada EPS 045- cena za m3

Cena za m3 styropianu Swisspor 045 EPS jest dość atrakcyjna na tle produktów konkurencyjnych. Wśród płyt styropianowych Swisspor jest to chyba najtańszy produkt. Nie znaczy to jednak, że nie spełni on swojego zadania. Musimy tylko dokonać właściwego wyboru pod konkretne zastosowanie. Warto też wiedzieć, że cena za paczkę styropianu nie zależy od wybranej grubości. Tzn. pojedyncza paczka kosztuje tyle samo, różni się natomiast ilość płyt w opakowaniu. Jeżeli arkusze są grubsze, to z jednej paczki ocieplisz mniejszą powierzchnię m2 ściany. W jednym opakowaniu znajduje się objętość 0,3m3 styropianu.

Wyklejając ościeża okien cienkim styropianem, ograniczamy mostki termiczne w tych miejscach

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ. Dowiesz się tam, co znaczą oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni.

Ze styropianem Swisspor możesz zamówić inne produkty do ociepleń: siatka podtynkowa , piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy. Opłaca się zamówić razem ze styropianem cały system, bo wtedy wyślemy wszystko jednym, darmowym transportem.

Przeznaczenie i zakres stosowania- sprawdź kartę produktu

Krzysztof
Bardzo cenię sobie ta markę. Fajny styropian za rozsądne pieniądze.
Robert
Bardzo dobry styropian o dobrych parametrach. Super do kładzenia.
Natan
Fajnej klasy styropian. Super szybko zrealizowana dostawa.
Andru
wszystko zgodne z opisem producenta, polecam
Tadziu
zarówno cena jak i sam styropian jest spokojnie mogę polecić
MarBud
Tani dobry sprawdzony styropian
Nick
Jest ok nie mam zastrzeżeń mimo niskiej ceny sprawdza się bardzo dobrze.
Bercik
Dobra cena, dobry jakościowo styropian.
Tadek
Naprawdę dobry styropian za rozsądną cenę
Alan
Zamówienie dotarło już do mnie, wszystko w jak najlepszym porządku.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię