Styropian Styropmin Fasada PRO 70

Białe płyty izolacyjne ze styropianu, do montażu na fasady. Skuteczna ochrona termiczna, w połączeniu z dodatkowym atestem na wytrzymałość obciążeniową. Producent: Styropmin.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λd: ≤ 0,038 (W/mK)
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym CS(10)70: ≥ 70 kPa
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 100 kPa
Wytrzymałość na zginanie (BS): ≥ 115 kPa

Cena: 70.11zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 13.11zł
Cena za m3 ~ 233.70zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Styropmin Fasada PRO 70 038 jest styropianem elewacyjnym klasy Premium. Kupując go, otrzymujesz materiał o podwyższonych parametrach użytkowych. Jakość marki Styropmin jest w Polsce znana od dawna i opiera się na nowoczesnej technologii. Surowce użyte do produkcji płyt styropianowych Styropmin są jednymi z najlepszych na rynku. Wytworzony produkt charakteryzuje się dużą gęstością i znakomitą Lambdą (0,038 W/mK). Dużą zaletą jest także atest wytrzymałości >70 kPa na metr kwadratowy. Zapoznaj się z pełnym opisem!

Styropmin Fasada λ PRO 70- opis produktu

Styropian elewacyjny Styropmin Fasada λ PRO 70 zapewni solidne i trwałe ocieplenie ścian zewnętrznych Twojego domu. Współczynnik przewodzenia ciepła Lambda jest najlepszy w kategorii białych styropianów EPS (0,038 W/mK). Aby uzyskać lepszy parametr, trzeba wybrać styropian grafitowy. Natomiast wytrzymałość na naprężenia ściskające powyżej 70 kPa gwarantuje dużą trwałość elewacji. Również odporność na rozciąganie płyt (TR) jest tutaj na bardzo dobrym poziomie (>100 kPa). Biorąc pod uwagę wszystkie te zalety, cena produktu Styropmin Fasada PRO 70 jest bardzo atrakcyjna. Styropian wypada korzystnie na tle wyrobów konkurencji zarówno pod względem jakości, jak i kosztów.

Styropian elewacyjny Styropmin EPS- cena, dodatkowe dane i informacje

Kupując u nas styropian, możesz liczyć nie tylko na sprawdzone produkty, ale także na atrakcyjne ceny. Warto też wiedzieć, że każdy styropian jest u nas dostępny w najbardziej popularnych grubościach. Niezależnie jaki wariant wybierzesz, cena za m3 styropianu się nie zmienia. Tzn. w paczce znajdziesz różną ilość płyt, ale cena za paczkę będzie ta sama. Tak więc z jednego opakowania ocieplisz różną ilość m2 w zależności od wybranej grubości płyt styropianowych. Do czego najlepiej nadaje się styropian EPS 038 Fasada od Styropmin?

Zastosowanie styropianu elewacyjnego Styropmin

Opisywany tutaj styropian może być użyty do ocieplania ścian zewnętrznych na różne sposoby. Oto przykładowe zastosowania:

 • ocieplenie ścian zewnętrznych w bezspoinowych systemach ociepleń (ETICS metoda 
  lekka-mokra) zgodnie z dokumentem odniesienia
 • ocieplenie ścian zewnętrznych w metodzie lekkiej- suchej
 • ocieplenie murowanych ścian trójwarstwowych
 • ocieplenie szkieletowych ścian działowych
 • ocieplenie dachów krokwiowych
 • ocieplenie podłóg na legarach
 • ocieplenie stropodachów wentylowanych
 • ocieplenie wieńców, nadproży i innych mostków termicznych
 • ocieplenie loggii balkonowych

Wiele zastosowań i dobre parametry sprawiają, że fasadowy produkt Styropmin sprawdzi się jako ocieplenie każdego domu!

Cena styropianu Styropmin Fasada Pro 70 świadczy o jego jakości!

Zapewne znalazłbyś tańszy styropian na elewację, ale w tym przypadku płacisz za jakość. Dlatego warto dołożyć kilka złotych i mieć gwarancję, że ocieplenie spełni swoją funkcję. Jednak równie ważne, jak sam styropian jest prawidłowe wykonanie termoizolacji!

Pamiętaj o tym, że jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo, to nawet zastosowanie styropianu o najniższym współczynniku nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie!

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ. Opisujemy tam m.in. wady i zalety styropianu grafitowego.

Ze styropianem Styropmin możesz zamówić inne produkty do ociepleń, np. siatka podtynkowa, piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy.

Przeznaczenie i zakres stosowania- sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię