Styropian Styropmin Fasada PRO 40

Ocena produktu:

Białe płyty ze styropianu solidnie wykonane. Przeznaczone do mocowania na elewacjach budynku. Wyprodukowane przez zakłady Styropmin.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,040 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 100 [kPa]
Wytrzymałość na zginanie (BS): ≥ 100 [kPa]

Cena: 61.62zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 11.52zł
Cena za m3 ~ 205.40zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Styropmin - Rekomendacja jakości

Producent Styropmin ma opinie dobrej jakości styropianu w przystępnej cenie. Posiada on w swojej ofercie produkty marki premium. Dzięki dbaniu o każdy szczegół  potrafią zadowolić nawet najbardziej wymagającego konsumenta i fachowca. Ten styropian charakteryzuje się dobrym parametrem wytrzymałości oraz współczynnikiem przenikalności cieplnej Lambda PRO 40. Styropian fasada 040 to styropian przeznaczony dla osób szukających produktu w przystępnej cenie, aczkolwiek dającego solidną jakość oraz gwarancję zadowolenia z wykonanej pracy. Marka Styropmin posiada bardzo dobre opinie wśród wielu użytkowników. Oprócz styropianu fasada 040 Styropmin w swojej ofercie posiada także:

Styropian EPS 70-038 fasada.

Styropian grafitowy Styropmin Passive PRO,

Styropian fundamentowy Styropmin Fundamin 036.

Styropian akustyczny Styropmin przeznaczony do wygłuszenia pomieszczeń oraz podłóg.

Styropian podłogowy Styropmin z wszystkimi możliwymi parametrami EPS.

 

Styropian fasada biały 20cm.

W naszym sklepie internetowym zakupią Państwo styropian Styropmin w każdej grubości, nawet do 30 cm. Zamówienia są indywidualne oraz trafiają, bezpośrednio do fabryki, dzięki czemu materiał dostarczony na budowę jest wysokiej jakości i odpowiednio długo leżakowany w blokach. Wymiary płyt, w jakich wycinany jest styropian to tradycyjnie 100 cm x 50 cm. Warto dodać, że styropian ten występuje także w wersji z frezem a gęstość czyli waga tego styropianu według producenta to nawet 12,5kg/m3, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na styropian fasadowy. Mimo, że cena styropianu Styropmin jest wyższa niż produkty konkurencji to jakość tego produktu sprawia, że żadna złotówka wydana na ten styropian nie jest stracona.

Styropian elewacyjny biały czy grafit?

Biały styropian na fasadę 040 przy zapewnieniu odpowiedniej grubości płyt to solidna warstwa izolacji. Styropian fasadowy 040 Styropmin świetnie sprawdzi się jako materiał przy ociepleniach domów tradycyjnymi metodami. Można go stosować ,także jako ocieplenie między innymi przy szkieletowych ścianach działowych, podłogach ułożonych na legarach, ociepleniach wieńców oraz nadproży- czyli miejsc szczególnie narażonych na przemarzanie, a także dachów czy balkonów domów jednorodzinnych. 

Co wyróżnia markę Styropmin?

Firma Styropmin działa oraz kreuje trendy na rynku styropianów elewacyjnych od 25 lat a produkty, które tworzy, są ,uznawane za markę premium, o czym świadczy 10-letnia gwarancja, którą pochwalić się może niewielu producentów. Obecnie Styropmin należy do koncernu Lubau, co zapewnia mu nowe możliwości oraz ciągły rozwój. W Polsce Styropmin posiada 3 zakłady produkcyjne, dzięki czemu są czołowym producentem styropianu na naszym rynku oraz w Europie. Fabryki Styropminu w Polsce:

Styropmin Mińsk Mazowiecki - siedziba

Styropmin Łochów

Styropmin Zielona Góra

Styropmin Oświęcim

 Styropian elewacyjny Styropmin - Skontaktuj się z nami

Styropiany fasadowe Styropmin posiadają wszelkie atesty, oraz spełniają wszelkie normy użytkowania na terenie Unii Europejskiej, ten fakt jest szczególnie ważny przy chęci uzyskania dofinansowania z funduszu “czyste powietrze”. 

Jeśli, jesteś zainteresowany materiałem przeznaczonym na termoizolację budynków marki Styropmin, napisz do nas lub skontaktuj się z nami za pomocą strony internetowej ,pisząc na nasz adres mailowy.

Styropian biały możemy kłaść na ścianę bez ryzyka przytopienia i odkształcenia nawet przy dużym nasłonecznieniu. Starannie wykonana elewacja na styropianie 040 da nam satysfakcjonujący efekt ocieplenia naszego domu.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaka grubość styropianu będzie dla Ciebie odpowiednia.

Przeznaczenie i zakres stosowania-sprawdź kartę produktu.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy

Mirek
Jeden z lepszych styropianów na fasady na rynku. Warty zakupu.
Wojtek
fajnej klasy produkt dla mnie w zupełności wystarczający.
Kondzio
to bardzo dobry styropian. Polecam fajny zakup
Anonimowy
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię