Styropian Lubau Fasada Premium EPS 70 038

Ocena produktu:

Twardy, ciepły styropian spełniający normy eps 70 038 do fasad, marki Lubau


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła: λD≤0,038 W/mK
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu: ≥ 70 kPa
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 100 kPa
Wytrzymałość na zginanie (BS): ≥ 115 kPa

Cena: 61.25zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 11.45zł
Cena za m3 ~ 204.17zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Ocieplenie ścian zewnętrznych to najważniejszy proces izolacji całego budynku, a o jego efektywności świadczą przede wszystkim zastosowane materiały. Klienci, którzy chcą osiągnąć dobre parametry swojego budynku pod kątem energooszczędności, sami oszczędności w tej kwestii czasami szukają. W zamian za to otrzymują produkty wysokiej jakości – Styropian Lubau Fasada Premium EPS 70 038 jest zdecydowanie jednym z nich.

Lubau Fasada Premium EPS 070 038 to najcieplejszy biały styropian na fasadę

Wśród białych styropianów fasadowych współczynnik przewodzenia ciepła, czyli lambda, wynosi 0,038 [W/mK] i jest on uznawany za najcieplejszy parametr wśród produktów dostępnych na rynku – cieplejsze są tylko płyty grafitowe. Dla wymagających klientów, którzy szukają niedrogiego, ciepłego i dobrego jakościowego produktu to świetna propozycja.

Nie bez powodu w nazwie produktu pojawia się też premium – oprócz najlepszego współczynnika lambda dla styropianów fasadowych, klient otrzymuje twarde i mocne płyty posiadające atestowaną odporność na ściskanie o wartości 70 kPa (2,1 t/m2) tworząc solidną ochronę dla elewacji pod każdym względem. Warto zaznaczyć, że EPS 70 sprawdzi się świetnie na elewacjach, które mają być docelowo wykończone płytkami klinkierowymi.

Lubau Premium 070 038 – zastosowanie

Świetne parametry czynią ten styropian nie tylko niezwykle efektywnym, ale również uniwersalnym. Płyty Premium 070 038 spełnią swoją rolę przede wszystkim podczas prac ociepleniowych:

  • ścian zewnętrznych w bezspoinowych systemach ociepleń,
  • ścian zewnętrznych w metodzie lekkiej – suchej,
  • szkieletowych ścian działowych,
  • murowanych ścian trójwarstwowych,
  • dachów krokwiowych,
  • stropodachów wentylowanych,
  • podłóg na legarach,
  • wieńców, nadproży i pozostałych mostków termicznych.

Styropian Lubau - Innowacyjna technologia

Płyty Lubau Fasada Premium EPS 070 038 tworzone są w oparciu o innowacyjną technologię z wykorzystaniem energii odzyskanej, który wpływa na system stabilizacji oraz skrócenie procesu produkcji wyrobów styropianowych. Płyty dostępne są w wersji gładkiej (od 2 do 20 cm) oraz frezowanej (od 5 do 20 cm).

Lubau - Produkty 

Firma Lubau jest jednym z największych dystrybutorów produktów styropianowych w naszym kraju i specjalizuje się w płytach EPS. Polska firma swoje produkty kieruje do świadomych klientów, którzy poszukują dobrego towaru w przystępnej cenie. Lubau tworzy również styropiany pasywne, styropiany dachowe i podłogowe, a także linię produktów Styropmin, które uchodzą za jedne z najlepszych w segmencie premium na rynku.

Cena Lubau Fasada Premium EPS 070 038

Dobierając odpowiednią grubość tego styropianu, można zachować normy budownictwa energooszczędnego. Z tego względu cena Lubau Fasada Premium EPS 070 038 jest bardzo atrakcyjna, a nieco większy koszt materiałów szybko się zwróci i będzie zauważalny przede wszystkim na niższych rachunkach za ogrzewanie.

Przy grubej warstwie ocieplenia warto rozważyć zakup dobrego białego styropianu, który będzie lepszym rozwiązaniem nić cieplejszy styropian grafitowy ze słabszymi parametrami na nacisk i rozciąganie.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale BLOG oraz FAQ, z którego dowiesz się m.in. czy warto kupić styropian grafitowy, a także jakie są jego wady i zalety. W naszej ofercie znajdziesz inne produkty niezbędne do ociepleń – jak np. siatka podtynkowa, piana pistoletowa niskoprężna, łączniki do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy. 

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Dariusz
Dobrej klasy styropian. Jak macie możliwość warto w niego zainwestować.
Sylwek
dokładnie tak jak w opisie, dość twardy ale dający znakomitą izolację, polecam
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię