Styropian Lubau Fasada Premium EPS 70 038

Twardy, ciepły styropian spełniający normy eps 70 038 do fasad, marki Lubau


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λd: ≤ 0,038 (W/mK)
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym CS(10)70: ≥ 70 kPa
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 100 kPa
Wytrzymałość na zginanie (BS): ≥ 115 kPa

Cena: 66.01zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 12.34zł
Cena za m3 ~ 220.03zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Powiedzmy sobie szczerze – w kwestii ocieplenia domu rzadko kiedy zalecane jest oszczędzanie na materiałach. Lepiej jest dołożyć nieco pieniędzy i w zamian otrzymać lepsze parametry, sprawdzony oraz produkt, który spełni swoje zadanie; różnica szybko się odbije w rachunkach za ogrzewanie. Dla wymagających, poszukujących ciepłego, niedrogiego i dobrego jakościowo produktu klientów, Lubau przygotował Fasadę Premium – jak sama nazwa mówi, produkt klasy premium tego producenta.

Lubau – o marce

Lubau to marka należąca do firmy Lubau Sp. z o.o., będącej również właścicielem linii produktów Styropmin – topu segmentu premium rynku. Płyty od Lubau kładą nacisk na świadomych rynku klientów, poszukujących dobrego towaru w przystępnej cenie.

Najcieplejszy biały styropian na fasadę – Lubau Premium 70 038 

Lambda (współczynnik przewodzenia ciepła) 038 (0,038 W/mK) stanowi najniższy i tym samym najcieplejszy parametr dla styropianów białych fasadowych. Cieplejsze w tym momencie są już tylko styropiany grafitowe. Pod względem jakościowym jest to, zgodnie z nazwą, produkt klasy premium – twardy, mocny styropian z potwierdzoną odpornością na ściskanie (przy odkształceniu 10%) wynoszącą 70 kPa; przekłada się to na wartość 2,1t/m^2. Wytrzymałość na rozciąganie osiąga normalny poziom 100 kPa.

Lubau Fasada Premium to produkt dla wymagających, o wysokich parametrach, wytrzymały. Decydując się na ten styropian, przy odpowiednim doborze grubości jesteśmy w stanie zachować normy budownictwa energooszczędnego.


Wyklejając ościeża okien cienkim styropianem, ograniczamy mostki termiczne w tych miejscach.


Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ, dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety.


Ze styropianem Lubau możesz zamówić inne produkty do ociepleń, np. siatkę podtynkową, pianę pistoletową niskoprężną, łączniki do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: