Styropian Lubau Fasada Extra EPS 040

Styropian marki Lubau; białe płyty, przeznaczone do ocieplania fasad. Cechują się dobrym współczynnikiem cieplnym, zapewniającym skuteczne zatrzymanie ciepła.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,040 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 100 [kPa]
Wytrzymałość na zginanie (BS): ≥ 100 [kPa]

Cena: 64.58zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 12.08zł
Cena za m3 ~ 215.27zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Lubau Fasada EPS 040 to styropian o dobrych parametrach i niewygórowanej cenie. Marka Lubau należy do tego samego koncernu Lubau, co Styropmin- producent styropianu premium. Dla inwestorów szukających po prostu dobrego ocieplenia ten produkt będzie dobrym wyborem. Ważną zaletą jest w tym przypadku niewielki koszt zakupu. Zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na pozostałe składniki systemu ociepleń (kleje, tynki, akcesoria). Przeczytaj, dlaczego warto wybrać styropian elewacyjny od Lubau.

Styropian Lubau Fasada 040- zastosowanie do izolacji cieplnej budynków

Ocieplenie ścian z zewnątrz jest nadal uważane za najważniejszy element termoizolacji budynku. Jest w tym sporo prawdy, chociaż o innych częściach domu też nie można zapominać. Jeżeli zależy Ci na wykonaniu ocieplenia w rozsądnej cenie, to produkt Lubau powinien spełnić Twoje oczekiwania. Przy prawidłowym wykonaniu warstwy izolacji skutecznie zabezpieczy on dom przed stratami ciepła. Współczynnik Lambda= 0,040 W/mK jest jednym z lepszych wśród białych styropianów. Niższy mają tylko najdroższe wyroby z tej kategorii (0,038 W/mK). Nabywca musi sobie sam odpowiedzieć na pytanie, czy taka różnica parametru cieplnego jest warta dopłaty. Możesz wybrać najlepszą opcję dla siebie- wszystkie znajdziesz w naszym sklepie internetowym w najlepszych cenach!

Solidny biały styropian w dobrej cenie- Lubau Fasada Extra 040 EPS

Dobry styropian fasadowy nie musi być drogi. Najlepszym przykładem jest właśnie Fasada Extra firmy Lubau. Jego izolacyjność cieplna w zupełności wystarczy do większości zastosowań. W przypadku zamocowania grubszej warstwy można spełnić nawet normy budownictwa energooszczędnego. Jak mówi motto marki Lubau - jest to po prostu dobry styropian w swojej klasie. Ocieplisz nim nie tylko elewację budynku, ale też ościeża i nadproża drzwi i okien. Także wszystkie wnęki mogą być wyklejane tym styropianem. Płyty styropianowe Lubau Fasada są stosowane w izolacji zewnętrznej ścian budynków i nie tylko:

  • ocieplenie ścian zewnętrznych w bezspoinowych systemach ociepleń (BSO, ETICS, metoda lekka- mokra)
  • ocieplenie ścian zewnętrznych w metodzie lekkiej- suchej
  • ocieplenie murowanych ścian trójwarstwowych
  • ocieplenie szkieletowych ścian działowych
  • ocieplenie dachów krokwiowych
  • ocieplenie stropodachów wentylowanych
  • ocieplenie podłóg na legarach
  • ocieplenie wieńców, nadproży i innych mostków termicznych; ocieplenie loggii balkonowych

Dobry współczynnik Lambda i korzystna cena sprawiają, że można tym styropianem ocieplić dom skutecznie i niedrogo. Przy tym trzeba wiedzieć, że ta sama cena za m3 dotyczy wszystkich grubości styropianu. 

Styropian Fasada Extra- standardowe ocieplenie ścian zewnętrznych

Dla zatrzymania ciepła w domu nie trzeba koniecznie używać najdroższych materiałów. Czasem lepiej kupić tańszy, sprawdzony produkt niż byle jaki styropian grafitowy. Najniższa półka cenowa grafitu może nie spełnić oczekiwań w dziedzinie jakości i parametrów użytkowych. Warto wybrać alternatywnie solidny biały styropian elewacyjny EPS, o dobrych właściwościach i cenie. W STYRO24.pl przywiązujemy dużą wagę nie tylko do jakości produktów, ale też do obsługi klienta. Służymy pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia.

Wyklejając ościeża okien cienkim styropianem, ograniczamy mostki termiczne w tych miejscach.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ. Dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy oraz jakie są jego wady i zalety.

Ze styropianem Lubau możesz zamówić inne produkty do ociepleń. Np. siatkę podtynkową, pianę pistoletową niskoprężną, łączniki do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy.

Płyty styropianowe Fasada Extra powstają wg innowacyjnej technologii: „System stabilizacji i skrócenia procesu produkcji wyrobów styropianowych z wykorzystaniem energii odzyskanej” (ST). Są wyprodukowane z polistyrenu spienianego zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 13163 „Wyroby do izolacji cieplnej w budownictwie (...)”.

Przeznaczenie i zakres stosowania- sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: